Gravidute prin FIV (14)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Julia75 spune:

Catalina-vad ca si tu ai calculatorul langa pat, mersi de raspunsuri. Sincer nu stiu cum trebuie sa activez PM-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

quote:
Originally posted by Julia75

Catalina-vad ca si tu ai calculatorul langa pat, mersi de raspunsuri. Sincer nu stiu cum trebuie sa activez PM-ul.


:)

Cred ca tb sa te duci la mesaje private (in stanga la meniu, options, si activezi)

Da, stau cu calculatorul langa pat. Ce as putea face 24 din 24 in pat? Citesc , ma uit la tv dar asa ma plictisesc.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaSB spune:

Buna mamicutelor si HRISTOS A INVIAT! Ce faceti cum o mai duceti? Noi suntem bine numai ce am venit din vacanta. Ne-am luat un mic concediu. Suntem cam obositi si stam cam toata ziua in pat sa ne recapatam puterile. Luni 05.05.2008 avem iar control si nu mai pot de bucurie ca o sa imi revad scumpetea. Avem 37 de saptamani si parca deja incep emotiile si gandurile, oare cum v-a fi prima intalnire si tot deastea. Altfel ce sa va mai zic MULTA SANATATE VA DORESC si imi pare rau pentru cele cu probleme, dar ganditi-va ca sus e un Dumnezeu care e alaturi de voi si va ajuta sa mergeti mai departe, si k trebuie sa fiti tari ptr bbei vostrii.
o sa va mai scriu luni dupa ce venim de la eco. Poate imi va fixa doctorul si data in care voi face cezariana.
Aveti grija de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa73 spune:

Luni 28.04.2008 la ora 8.13 s-a nascut "GABRIEL" a cantarit 3300g si 53cm lungime.A luat apgar 9/10/10. Acum suntem acasa si nu am avut probleme.Va pupic dulce!

GABRIEL si Cristian - 31 mai 2005 "CEL MAI DULCE PRINT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Denisa Felicitari mamico!!!!Bine ai venit pe lume Gabriel sa fi sanatos, mancacios,necolicios!!!

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Felicitari Denisa, sa te bucuri de bebeul tau sa fie sanatos si cu mult noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julia75 spune:

Felicitari Denisa! Sa-ti traiasca bebe GABRIEL!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada.P spune:

Felicitari Denisa!!!! Sa fii sanatoasa si sa te refaci repede!! Sa te bucuri de Gabriel toata viata!
GABRIEL bine ai venit!!! Sa ai o viata frumoasa, sa fii sanatos, norocos, vesel, frumos si destept!!



Andrada 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Buna,
Nu am mai scris pe acest forum dar am citit cu interes zilnic tot ce s-a scris la FIV, de acolo si cunosc (virtual) cateva fete.
Sa va spun cate ceva despre mine
-35 ani
-FIV 1 reusit MNL
-ET 16.04.08
-BHCG 29.04.08 = 246,38
-la punctie 13 ovocite
-8 ovocite ICSI din care s-au fecundat 4 si am transferat 3 embrionasi
Pe 26 mai mergem la eco sa vedem cati suntem si cum suntem, pana atunci repaus la pat
Voi ce credeti la valoare de mai sus a BHCG-ului in ziua 13 (cred) ar putea fi doi bebici?
Sper sa invat din experienta voastra
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_d spune:

Felicitari si bine ai venit mani_bani!!!
SA ai parte de sarcina usoara si bebelus(i) sanatos(i)!
Eu am avut in ziua 11 de la ET bHCG 116 si embrion unic;
dupa cum stii la aprox 48 ore valoarea se dubleaza,
deci e posibil sa ai tot sarcina unica.

Va pupup fetelor dragi,
Diana 36+

Mergi la inceput