Mamici norocoase de septembrie-octombrie 2008 (42)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Am incredere si mai ales in dr.mea ,dar mi-a recomandat tot asa o cunostinta din oradea sa merg ca nu strica ,si intr-adevar nu mi-a parut rau.Dr e super de treaba .De Timisoara ma leaga amintiri legate de viata personala si intr-adevar am vrut sa fac facultatea acolo ,dar parintii mei s-au opus asa ca...Oricum va ramane orasul meu de suflet.

18+

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain_lover spune:

Nu am mai putut intra vreo 2 zile. piolica si alinushca va multumesc pentru locusorul din listutza

Va multumesc tuturor celor care mi-au urat un calduros "bun venit in odisee". Si da...sunt tanara...dar nu prea tanara !!

La multi ani florilor !!!

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain_lover spune:

TT-ul eu il am programat pe 29-30 aprilie. Dupa toate discutiile voastre cu privire la acest subiect, imi pun multe semne de intrebare..Si da, cu siguranta nu am nevoie de un stres in plus.

Eh vad eu :)



15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Salutari tuturor! Am deschis si eu calculatorul sa vad ce mai faceti. Sunt tare mandra de burtica mea, a mai crescut si in sfarsit se vede ca ascunde o mica comoara

[
tuturor care isi serbeaza azi ziua de nume.

Aurorra, bine ai venit, iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos.

Joy21, felicitari pentru fetita! Sofia este un nume foarte frumos.

Dyanira, pentru rezultatul la analize:

Ramonzca, frumoasa burtica si mamica! Daca vrei sa faci un link cu pozele scrii asa la semnatura:

[ url = "adresa link" ] explicatie [ /url ] Sa scoti insa toate spatiile.

Poze noi cu burtica

20+ Carla Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

am mai pus o poza cu "balena", pe linga celelate 2 pe care cred ca nu le-a vazut nimeni:(

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

La multi ani, floricelelor!!!

Ce de fete indragostite de Timisoara!

Dyanira tu la ce medic mergi?

Andy trebuia sa vii azi, e asa de soare si placut afara, mai mare dragul sa te plimbi.

Anca ai o burtica foarte frumos conturata.

17+ inca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2004 spune:

LA MULTI ANI!!!!!si din partea noastra tuturor fetelor care poarta nume de flori
Joyfelicitari pentru fetita...ma bucur ca sunteti bine si sa stii ca si mie imi place tare mult numele de Sofia
Ancacum te mai simti??
Maine ajungem si noi la echo...sper sa fie de bine.
Va pupam pe toate si o duminica placuta in continuare

+18+puiutul Maria (23.12.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna fetelor,tocmai ne-am intors de la socrii.A fost o vreme super ,de fapt si acuma e numai ca eu sunt rupta de oboseala asa ca stau in pat cu laptopul.
Anca si eu mi-am cunoscut sotul aici in Oradea asa ca am renuntat sa visez la Timisoara.Dar mi-e dor de oras asa ca daca am ocazia nu refuz sa merg.
irina sper sa fie vreme buna data viitoare cand merg.
maria sa vii cu vesti bune.

18+

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

La multi ani floricelelor!!!!!!!!!!!!!!!

Joy felicitari pt fetita Sofia- f frumos numele!!

Va pup pe toate!!!!!!!

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danucu spune:

La multi ani tuturor florilor!!!

Ce mai fac albinutele?

Sper ca ati avut un weekend placut. Imi cer scuze daca nu am scris sau nu voi scrie prea mult nici acum, sunt foarte stresata in ultimul timp (stiu, nu e bine pentru bebe) din cauza presiunii de la serviciu.
Am vazut fete optimiste (Eva ), carucioare , burtici noi (welcome ) si poze cu fete frumoase . Va pup pe toate. Imi pare rau pentru cele care au probleme (Anca ), fiti optimiste si nu faceti prea mult efort.

Eu nu l-am simtit inca pe bebe insa am avut o experienta noua in weekend si voiam sa va povestesc si voua. De fiecare data sambata si duminica dupa ce ma trezesc mai stau un sfert sau o jumatate de ora in pat. Cum saptamana asta burtica a inceput sa se contureze, ieri dimineata cand m-am trezit m-am uitat la ea si am vazut ca era inegala adica era un "guguloi" in partea stanga, era putin mai umflata (eu dormisem pe partea stanga). I-am aratat si lui tati si l-am pus sa simta, apoi m-am intors pe partea dreapta si dupa un timp "guguloiul" s-a mutat acolo. Azi dimineata acelasi lucru, insa doar pe partea stanga. L-am pus pe tati sa simta burtica fara sa-i spun ce se intampla si si-a dat seama ca burtica era mai umflata pe partea stanga.
Voua vi s-a intamplat asta cu bebe? Pe mine m-a impresionat asa mult. Abia astept sa vad ce se intampla maine dimineata (desi voi fi mai grabita din cauza serviciului).

Sa aveti un sfarsit de weekend placut. Va pup.

edit: Am vorbit cu sora mea intre timp si ea mi-a zis ca asa se simte bebele la inceput. Voi ati simtit la fel?

17+

Poze cu noi
Poze cu burtica
Pictures from Belgium


Mergi la inceput