Mamici norocoase de septembrie-octombrie 2008 (42)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Joy felicitari
Inca o fetita!Super!Ce ma bucur pentru voi,exact asa statea si bb-lina mea cu capul in jos.
Dyanira nici eu nu ma simt in largul meu la scoala cu haine pe corp,cred ca din cauza copiilor .Oricum nu mai e mult si se termina si scoala

18+

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Si din ultimele noutati... Ieri seara statea tati cu mana pe burtica mea sa o simta pe Sofia si, ca niciodata pana acum a lovit tare si de mai multe ori exact acolo unde tinea el mana.

A fost pentru prima oara cand i-am simtit miscarile atat de clar, ca sa spun am fost impresionata si mi-au dat chiar si lacrimile

Diana, mult succes la eco. Iti doresc sa-l vezi pe bebe sanatos si jucaus iar analizele sa iasa toate bune!

Andy, multumesc

17+ cu Sofia

Bebelina se face mare
Poze cu gagalicea mea
Burtica

"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

E foarte emotionant!Chiar si noi simtitm asa chiar daca suntem la al doilea bb.E un sentiment minunat si care nu poate fi explicat.
joy .
dyanira bafta la eco sa ne spui ce culoare are caruciorul.

18+

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corrina spune:

Dyanira bafta la eco si sa ai rezultate pefecte la analize!!
Joy FELICITARI pentru fetita Sofia!! Si mie imi place foarte mult numele acesta, e foarte frumos!!
Eva Multumesc pentru linkul din capitolul trecut, foarte interesant!!
Duminica insorita tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR DE LA ODISEEA NOASTRA!!!!


Joy, felicitari pentru fetita ta Sofia!!!

19+ Luca

POZE
SUFLETEL


Never say never!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Andy.p sigur e din cauza copiilor.Asa simt si eu am impresia ca si asa se tot uita intr-una la burta mea de aceea am renuntat sa mai stau in picioare in clasa stau mai mult la catedra.
Aici e vremea tare fain asa as iesi afara!

Diana
20+ sper la un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Cam aceeasi senzatie o am si eu.am renuntat sa ma plimb prin clasa si stau la catedra ca si tine.Oricum in curand va fi tot una daca ma plimb sau stau la catedra
Si aici e super,noi mergem la socrii o sarbatorim pe soacra-mea.
Am uitat sa-ti spun ca martea trecuta am fost la Timisoara.A fost asa de urat incat n-am avut timp sa ne plimbam.Mi-ar fi placut mai ales ca orasul imi aduce aminte de momente frumoase.Iar dr.E super.Am stat destul de mult dar e k.In 16 mai mergem iar.
18+

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

fetelor....ma ajuta si pe mine cineva???pleaseeee,,,,sopuneti-mi cum sa fac cu link-ul de poze sa nu mai apara asa ci sa fie ca si semnatura....(sa nu mai apara web)multam!

o zi faina tuturor!!!noi vroiam sa mergem la strand in debrecen azi dar nu am mai convins pe nimeni sa mearga si daca eu nu pot intra decat in apa pt copii sotul nu vrea sa inoate singur asa ca vom merge doar pe la magazine....

18+... Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

buna dimineata burticutze!
LA MULTI ANI FLORIILOR!!!
joy, felicitari pt printesa!
ramo, esti super draguta! de burtica nu mai zic.
duminica minunata! la noi e f cald asa ca o intindem la plimbari.
toata gasca.

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Andy.p parca ai zis ca vii la dr. Cioata sau nu mai tin eu bine minte?Ma bucur ca ti s-a parut ok.Cum de ai hotatrat sa vii pana aici nu ai incredre in medici din Oradea?
Intr-adevar marti a fost tare urat.Ai facut facultatea aici?

Diana
20+ sper la un

Mergi la inceput