FIV 175

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Gabitza, ce zi esti? Nu mai plange, te rog, poate unul sau mai multi puiutzi sunt acolo, la caldurica, si tu te dai cu fundul de pamant si le faci rau. Ai putintica rabdare...

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

gabita tu parca azi esti zi 9 depa ET nu????Pai nu se face test mai repede de zi 11-12 si nici atunci nu iese neaparat pozitiv ,stii ca testele de urina detecteaza bhcg numai daca e >50????Pai in zi 12 poate iesi bhcg 30,40....si tu esti zi 9.Vezi ca iau !Hai nu plange ca le faci rau puisrilor,te rog fii calma,hai sa ne incurajam una pe alta,stiu cat de gtreu e....
camid bine ai venit printre noi si muuulta bafta,sa reusesti din prima!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_prea spune:

Gabita, calmeaza-te, este mult prea devreme. Trebuie sa te linistesti, sigur nu le faci bine bebeilor plangand.
Desi incercam sa ma tin tare, la impulsul unor prietene, am facut si eu test, si bineinteles ca este negativ, dar sper pana in ultimul moment. te rog sa faci la fel.
Luca, felicitari! Vei avea 2 fetite superbe, vei vedea!
Kora, e bine ca ai semne, dar sa nu faci prostia noastra, stai cuminte si asteapta ziua Z.
Va pup,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabita78 spune:

Aveti dreptate, imi pare tare rau ca am facut testul.

multumesc pt incurajari, nu stiu ce m-as face fara voi.

Oricum, nici in pat nu mai stau ca am facut gaura sub mine, revin la viata normala si incerc sa gasesc o umbra de speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arucs spune:

neata fetele va pup si va tin pumnii celor care sunteti in focuri.Acum incep sa-mi revin dupa laparo si histero si ma pregatesc de marea incercare FIV.
VREAU DE LA VOI DOAR TESTE POZITIVEVa pupic si sunt alaturi de voi.hai ca trebuie sa reusiti fiti optimiste
si multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Luca: felicitari duble! Pup mamica si cele doua bebeline
gabita, claudia: aveti noroc ca nu sunt langa voi sa va ciufulesc putin . Cu calm si rabdare, fetelor, mai aveti putin...
Kora: stai cuminte si vei vedea ca veti avea o surpriza placuta la aniversarea casatoriei...
Eu o sa incerc sa-mi fac o programare pe undeva, cred ca la Anca Gherasie, ca sunt in ziua 45 si nimic . Am incercat toate metodele pe care le stiu, mai putin cea cu vinul rosu, ca sunt la regim...

Va pupic pe toate...

Aly-"Inca mai sper..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Buna fetelor.
Ma bucura enorm faptul ca sint din ce in ce mai multe gravidute, felicitariiiiiiiiiiiiiiiiiii, sarcini usoare si bebei sanatosi.
Luca, felicitari ptr cele 2 inimioare
Gabitza, nu mai fii suparata, mai asteapta putin, apropo de teste am o prietena care si-a facut test (urina) si desii era insarcinata ii ieseau negative, abia prin luna a treia i-au iesit pozitive,multa bafta si tuturor celor care sint in asteptari.Tinem pumnii strinsi tare tare
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria215ro spune:

Fetelor, va multumesc din suflet la toate pt sustinere si pt incurajari, sunteti foarte dragute toate!Vreau sa va anunt BHCG = 74,08.Sunt asa de emotionata incat nu stiu cum sa reactionez.
Mai am o gramada de intrebari, dar nici nu stiu cu ce sa incep.
LUCA, felicitari pt inimioare!
GABITA, nu are rost sa fii trista pt ca nu are cum sa-ti iasa testul in z8.Eu l-a, facut in z11 si abia se vedea cea de-a doua liniuta.L-am repetat si azi, z12 si la fel a iesit, destul de slaba.Asa ca mai ai putina rabdare si ai sa vezi ca va fi bine.
Va pup pe toate si va tin pumnii sa vi se indeplineasca visul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

LucaLuca iti sta tare frumos cu asa semnatura. Sa creasca mari si frumosi!

FEtelor stati cumniti cu testele voastre ..nu mai suparati bebicii!!!

Cristal au mai fost fete carora le.a intarziat.....nu stiu de ce...te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria215ro spune:

Acum am alt stres.Cati s-or fi prins din 3?Cand trebuie sa repet bhcg?
Luca, tu ce valori ai avut?
Kora, astept sa ma urmezi!

Mergi la inceput