Minunatele Scorpiute (56)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Nina multumesc la fel pentru urari.
Si tu te uiti la "Dansez..."
La noi e dans in familie,Bodo ne ia pe rand la dans.

intregul .


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

Nina, stiu, sper sa ajung si pe acolo. Abia ce am reusit sa adorm pitica si in consecinta am ratat cateva dansuri.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Gabi, multumesc !
Hai, baga poze cu voi dansand !
Vanina, au fost niste dansuri superbe ! Le mai prinzi maine la amiaza, daca nu esti ocupata si atunci cu adormirea Renatei.
Cum e, e bine ?




Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Nina asta-i chiar complicat,Bodo e f obosit si se"taraie=danseaza"de colo colo,Dan dupa el si eu incerc sa scriu aici cu doi pe capul meu care striga "aidedasez"
Vanina au dansuri ff frumoase,vizionare placuta in continuare.


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

I-am vazut pe Andreea si Petrisor la vals, pe Mirela si Cerebel cu desincronizarile lor.
Si mi-a placut Delia si Ionut. Parca au dansat mai bine ca altadata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

Nina, acum am vazut ca ai intrebat de Renata. Da acum e bine, nu a mai avut febra in seara asta.... S-a schimbat si dispozitia ei. A fost foarte vioaie dupa somnul de pranz.. Tratamentul isi face efect de data asta. Oricum eu inclin sa cred ca tratamentul de saptamana trecuta nu si-a facut datoria pe deplin si acum boala a revenit....dar ne facem noi bine....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Eu macar am liniste, Gabi, ca la mine fetele stau in pat cuminti si se uita la emisiune. Doar Patri, nepotica mai mica, a cazut la datorie. mama e cu noi, iar Cristi e in alta camera, la alt tv, se uita la ce vrea.
Vanina, mai este jumatate din concurs, in seara aceasta, n-ai pierdut mult.
micuta Renata, sa fie mai bine si maine !
Sigur n-a primit tratamentul adecvat si asa s-a intors boala.
Ia uitati, ce am gasit, aici. Sigur o sa va placa !
Eu, cat e pauza la protv, tot ascult si ascult melodia respectiva. E uimitoare Lara cu interpretarea ei !



Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe toate sa aveti un we fain
sanatate tuturor bolnaviorilor

monica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna minunatelor,
o sambata frumoasa va doresc,
poftiti o cafa si o gustarica


Astazi vei reusi sa faci o impresie buna celor din jurul tau prin modul elegant si echilibrat in care iti vei exprima ideile. Vei fi foarte sigura pe tine si vei reusi sa ii convingi pe toti ca ai dreptate atunci cand afirmi un lucru. In plan financiar este posibil sa primesti o suma de bani pe care va trebui sa o investesti repede pentru a obtine castiguri si mai mari.

* Dragoste: Comunici bine cu partenerul de cuplu, mai ales in prima parte a zilei, cand ar fi bine sa abordezi subiecte care tin de natura relatiei tale. Ar fi indicat sa iesiti mai des impreuna cu prietenii vostri si astfel va veti da seama cat de bine va completati in societate.

Altul:

Stai bine pe plan sentimental. Persoana iubita iti dovedeste in permanenta ca te iubeste. Iti merge bine si pe plan profesional.
Primesti numai laude de la sefii tai pentru activitatea din ultimele zile. S-ar putea sa fii avansata la locul de munca sau sa-ti gasesti un alt job. Esti multumita de viata sentimentala si esti avantajata in sustinerea unor examene sau interviuri.



Vanina Renata ,ma bucur ca tratamentul isi face efectul;
Nina Multumesc ...
Monica o sambata frumoasa si tie si multi -ici,


intregul fara exceptie.


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

Fetelor, multumim pentru urari.

Renata e si mai bine. tratamentul merge. Azi noapte a dormit bine... si nu a mai facut febra.

Din pacate aseara am adormit in timpul emisiunii "Dansez pentru tine" dar sper sa vad azi reluarea.

Nina, intr-adevar foarte emotionant...ca si in vorba aceea "asa mama, asa copil" putem spune acum "asa artist, asa public"

va pup si va doresc o zi minunata

Mergi la inceput