Mamici norocoase de septembrie-octombrie 2008 (41)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanasm spune:

ramo aha..deci debrecen, noi ne gandim sa mergem de Paste la nyregyhaza...si evident la bredon..sti ca au si site, nu? iar hainutzele, tamponele de sani, sac de dormit bb de la tesco, sunt mai ieftine iar hainele sunt bune cheroke,,o gravi de la iul-aug de acolo si-a luat..uchestiile astea..un body e la noi e 30ron acolo e 3,9ron...so...
legat de carutz, nu am reusit sa deschid situl ala, dar la asta te referi? www.bebe-strumf.ro/produse/c--259-rucior-multifunc--355-ional-triton-titi-3-in-1--1-/" target="_blank">TRITON mie asta imi pare ok ca pret, dotat cu de toate..dar cam greu..am gasit ceva la 1200 de la chipolino 3in1 www.chipolino.ro/catalog.php?lang=ro&year=2007&category=162&type=1" target="_blank">gemma 3in1 in culori verde, albastru sau roz..am mai vazut fff faine..dar peste 2000ron
andy felicitari pt fetitza!

Oana
20+ cu
o noua viata

filmuletz bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2004 spune:

andy.pfelicitari!!!!!!ma bucur mult pentru voi...cred ca fetita ti-ai dorit, nu-i asa???Pupici multi si aveti grija de voi

+17+puiutul Maria (23.12.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

andy felicitari pt fetitza!




Poze


Laureta bb2si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

andy.p inca o fetitzaaaaa la noi in odisee! felicitari!

freshanana Nimic in plus la kilograme pana acum. Unul in minus.

codrutza eu nu-s mofturoasa, mi-am luat din Cocor de la etajul II.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
Bebe reloaded

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Multumesc fetelor!
ilia,codrutzala fel si voua .
oanasm.Ai fost la vreunul din magazine?M-ar interesa si pe mine mai ales ca vrem sa dam o uga pan in Ungaria.
maria2004 eu am zis ce-o fi numa sa fie sanatos,dar sotul si Andy nu voiau decat fetitza,asa ca...
laureta
alinushca asa e inca o fetitza!Abia astept sa vad cat mai multe carucioare la noi in odisee

18+

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain_lover spune:

Sunt o viitoare mamica de octombrie ce v-a urmarit pana in momentul de fata zilnic. Acum am decis sa ma adaug si eu pe listutza voastra. U.M.:28.12.2007

Va pup si abia astept sa ma integrez

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Codruta, mie imi arata PM ca fiind activat. Ba am si 2-3 mesaje in inbox. Incearca sa dai click pe numele meu si pe urma poate iti apare si optiunea. Altceva nu stiu ce sa mai fac

Andy, felicitari pentru printzesa! Sa iti traiasca!

Fetelor, eu nu mai am rabdare pana pe 6 mai cand am morfo. de trim. II si m-am programat vinerea asta la 8.30 dimineata la o eco. Vreau si eu sa vad dc. e bine puiul meu, dc. are "ciucurash" sau nu...

Ce ziceti, scoateti maine niste agitate si pentru mine?



17+

Bebe mic se face mare
Poze cu gagalicea mea
Burtica

"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Joy mersi.Eu zic sa incepem de azi si o tinem tot asa ca vad ca functioneaza ff bine
Voi ce ati vrea?

18+

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanasm spune:

andy am fost la tesco de mai multe ori, ca noi cumparaturi mai facem si de acolo...la bendon nu am fost inca, urmeaza sa merg de Paste, daca vrei sa vezi ce au su ce preturi au uite www.brendon.hu si mai e ceva magazin Baby City cu preturi bune, dar asta nu are site...nici la asta eu inca nu am fost..

Oana
20+ cu
o noua viata

filmuletz bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Fetele mele dragi, sa nu ma dati disparuta. Diseara plec la Craiova si ma intorc abia luni. Vorbim atunci!

Va pup pe toate, fara exceptie, si sa aveti grija de voi si de bebei!

Pupici pe burtici!




16+ Vlad
Bebe mic

Mergi la inceput