Mamici norocoase de septembrie-octombrie 2008 (39)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare burticilor!

am reusit sa citesc tot din urma ca am cam chiulit mai dorm mai fac si treaba, trece timpul iar in gradina este superb acum de stat asa ca mai mult pe afara sunt acush infloreste liliacul o sa fie super

eva chiar daca zici ca ai pus 6-7 kg nu se vad oricum arati super bine

am schimbat si eu semnatura deja avem 13 saptamani suntem mari ce mai...

lucutta bine ai venit la noi si sarcina usoara!!! daca vrei sa apari si pe lista de pe prima pg sa dai datele sa te trecem(care apuca ca eu am cam chiulit)

dap...aici va las ma duc sa ma culc ca azi n-am dormit la pranz si se simte deja

bebelushul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

hello burticoaselor!
ce liniste azi! la noi a fost foarte cald, asa ca dupa curatenia de dimineata, ne-am recompensat cu plimbarici dupa amiaza. deja sunt frinta, dar ai mei sunt inca afara.
somn usor nushule!
mai demult ziceam ca poate face cineva un cont comun de foto (parola sa o avem decit noi, norocoasele), ca eu am o problema cu expunerea pozelor pe public

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

pupici si de la mine }{muahhhhhh!


anca81, la mai mare si bafta la eco!! sa stii ca mi-au placut la nebunie marsupiile alea si sunt hotarata sa-mi achizitionez unul, ca si sotului meu ii plac:)

alexa, daca am maine timp, ma bag eu sa fac un cont, dar sa vedem cat de odihnita ma simt


a propos! mie mi-a aparut cu ceva timp in urma masca gravidica. mai are cineva? va dati cu vreo crema??
adica am asha o nuanta mai deschisa in jurul ochilor, nu-s foarte patata, dar la o anumita intensitate a luminii zici ca mi-am uitat o masca pe fata, evidenat, evitand zona ochilor:PP

fetita sau baitetzel, sanatos sa fie!!
nu uitati sa dati clik pe casuta:)- gasiti blogul meu
fff important!!
totul pentru bebe
www.kodakgallery.com/ShareLandingSignin.jsp?Uc=vytszv5.vaoy9ap&Uy=65z0qh&Upost_signin=Slideshow.jsp%3Fmode%3Dfromshare&Ux=0&UV=325451416449_47656823313" target="_blank">burtica
19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Buna fetelor, eu am lenevit toata ziua cu nerusinare, si acum vreau sa fac crema de zahar ars

claudinna, e bine sa folosesti o crema cu protectie solara. Hormoni sunt de vine pt masca.



Poze


Laureta bb2si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

merci, laureta! asha citisem si eu...

fetita sau baitetzel, sanatos sa fie!!
nu uitati sa dati clik pe casuta:)- gasiti blogul meu
fff important!!
totul pentru bebe
www.kodakgallery.com/ShareLandingSignin.jsp?Uc=vytszv5.vaoy9ap&Uy=65z0qh&Upost_signin=Slideshow.jsp%3Fmode%3Dfromshare&Ux=0&UV=325451416449_47656823313" target="_blank">burtica
19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Anca, bafta pentru luni la eco!!!

Anca

Laureta, . Mi-ai facut pofta cu crema de zahar ars!!!

18+ Luca

POZE PROASPETE

Poze cu noi
BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

anca81 si [b]Eva[/] felicitari pentru semnatura! Anca, mult succes maine la eco! Sa vezi un bebe mare mare si frumos!

Somn usor!

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
Bebe reloaded

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Salutare,

eu nu prea intru in weekend ca nu am timp deloc, dar acum a fost o exceptie....

BAFTA MULTA anca81 luni dimineata la eco, tu parca inca nu sti ce surpriza ai in burtica, asai? te asteptam cu vesti bune, si daca ai nevoie de galerie, sunt aici.... caci pe mine m-a ajutat enorm galeria fetelor!!!! pup

nushu la mine in curte a inflorit liliacul, ...... mmmmmm, e asa de bine... v=am pus eu niste poze si cu lalelele, zambilele si clopotei mei..... in poze nu se vede, dar am 120 de floricele pe langa gard *cel putin atatia bulbi am plantat......

weekend placut tuturor



15+

Nocom (asa spunea baietelul meu Noroc, cand era mai micutz)

poze eco

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev269pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_c20 spune:

buna seara, fetelor :)
oare mai e cineva?
Anca, iti tin pumnii pentru maine la eco
Eva, ce burtica frumoasa ai...si vizibila:P
vb maine... pentru toate burticile
incerc sa pun si eu niste foto, sa vad daca imi iese ceva:))

17+ Sebi
[url]="http://good-times.webshots.com/photo/2649153390103344079DUzCeC"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

'neataaa!
va servesc eu , ceai, suculet in dimineata asta.
anca81, multa bafta miine la eco
nocom, frumoase floricele!
duminica placuta tuturor!

alexa simami

Mergi la inceput