Mamici norocoase de septembrie-octombrie 2008 (39)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisa.g spune:

Piolica

Pup deasemenea toate fetele si week-end placut!!


17 +
www.flickr.com/photos/25613544@N08/?saved=1" target="_blank">noi si burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

delphi, imi pare nespus de rau! sa-ti dea DD puterea sa accepti ceea ce ti s-a intamplat si sa mergi mai departe!

rose, sa ai grija de tine!

alinushca, nu stiu ce sa zic despre privirile indiscrete despre care vorbeai ieri, dar mie chiar imi plac! adica ma simt f bine in pielea mea, mai ales acum, cand il am pe bebe mic in burtica si oricum la inceputul sarcinii abia asteptam sa mi se vada burtica sa stie lumea ca o sa am un bebe! si cred ca o femeie insarcinata este mereu o incantare pentru priviri

nocom, felicitari pentru fetita!!! o sa ai pereche, mi se pare super, ca si eu vreau pereche:) deci voi fi in stres la urmatorul, ca acum, nu avem preferinte ce vine intai

piolica, frumoasa burtica si sa stii ca nu esti delik grasa!! sa nu va mai aud ca va plangetzi! eu ce sa mai zic?? nu va zic cate kg am ca o luati la fuga, dar bebe sa fie sanatos!
danucu, finutza si tu si burtica!


atat am apucat sa citesc de ieri...nu dati cu pietre!!

aaa, era sa uit! vedeti ca pe prima pagina, linkul pentru capitolul 37, parca, duce in alta parte!


fetita sau baitetzel, sanatos sa fie!!
nu uitati sa dati clik pe casuta:)- gasiti blogul meu
fff important!!
totul pentru bebe
www.kodakgallery.com/ShareLandingSignin.jsp?Uc=vytszv5.vaoy9ap&Uy=65z0qh&Upost_signin=Slideshow.jsp%3Fmode%3Dfromshare&Ux=0&UV=325451416449_47656823313" target="_blank">burtica
19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

lucutta bun venit in odisee
dupa cum stii ca sa te vezi in timp real tbuie sa scrii 10-12 mesaje si apoi totul va intra in normal
sarcina usoara si multa sanatate


19+


puiutz
pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

sa nu uit sa va spun
daca taticii fac un curs de puericultura (nu stiu unde se fac aceste cursuri din pacate) pot primi in afara de cele 5 zile de concediu din contractul colectiv, inca 10 zile de concediu platit pt ca au devenit tatici
asa ca dc vreti...trimiteti baietii la cursuri (sau macar sa faca rost de o adeverinta ca au facut cursul )

19+


puiutz
pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

claudinna ai dreptate. e foarte fain sa creasca burtica. si si eu ma simt bine cu asta. dar nu stiu... uneori sa se holbeze un oarecare pe strada sau in metrou sau in timp ce vorbesti cu el la burta... e ca si cum s-ar uita intens la sau la cur . Mie mi-e greu sa ma mai concentrez la ce fac in momentul in care cuiva ii tot scapa ochii in jos pe corpul meu... nu stiu... poate fac niste terapie cu mine zilele astea sa imi treaca

freshanana suna foarte bine. al meu sigur ar fi foarte interesat. daca gasesti detalii mai multe sa zici si pe la noi.

andy_galro in legatura cu mie mi-au crescut destul de mult pana acum. am mai luat vreo 5 cm in circumferinta. dar m-am obisnuit asa de bine deja cu noua dimensiune ca acum mi se pare tot timpul ca se micsoreaza. am citit intr-o carte "si in trimestrul al doilea sanii incep sa creasca..." ce??? mai mult ??? pfui!



Am plecat la padure, va pup, uichend frumos!



http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
Bebe reloaded

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

alinushca eu inainte aveam 80 cupa D si imi era infernal de greu sa imi gasesc sutiene. Acum port inca sutienele vechi, mi-am luat 2 un pic mai mari, dar ce ma fac daca continua sa creasca? Unde ajung?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:


se vede ca e weekend, sunteti toate plecate la plimbarici.
eu sunt cu fii'mea, facem curatenie, nici de iesit afara nu avem timp, dar recuperam dupa somnic.
toate

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

!!!!

Ce faceti? La plimbare? La shopping?

Am schimbat si noi semnatura!!! Mai e putin pana la jumatatea sarcinii!!! Yuppy!

Va pup!

18+ Luca
Poze cu noi
BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Plimbare mai putin ca a plouat toata dimineata. Shoppping iar mai putin ca ma tot uit la haine si... trec mai departe.Alea de graviduta inca nu ma imbie si la celelalte nu are rost sa ma uit ca cine stie cat mai mai incap.

Evaarati bestial si imi plac la nebunie blugii tai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Buna burtici! Am intrat doar sa va spun ca azi am schimbat semnatura si ca luni dimineata la 9.30 merg la eco. Sa-mi tineti pumnii, va rog. Weekend placut in continuare

www.flickr.com/photos/24604926@N03/" target="_blank"> Mami, Tati si Burtica
Pui mic
19+

Mergi la inceput