Mamici norocoase de septembrie-octombrie 2008 (39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Eva, si cum merg vanzarile???

Alinush, stii cum e cu gusturile. Noua ne-a placut tare mult ca e verde si linictit, cu pasarele. Imi pare rau ca plec, dar ce sa fac, familia e foarte importanta!

15+ Vlad
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa.g spune:

Piolica, desi m-am uitat la pozele tale de ieri nu ti-am zis ca imi plac mult si ca te invidiez, pt ca si eu imi doresc sa ajung in Tunisia

Alinushca, si tu tot la 2 camere stai?? Of... credeam ca sunt singura!!

17 +
www.flickr.com/photos/25613544@N08/?saved=1" target="_blank">noi si burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

quote:
Originally posted by Codruta27

Eva, si cum merg vanzarile???

Alinush, stii cum e cu gusturile. Noua ne-a placut tare mult ca e verde si linictit, cu pasarele. Imi pare rau ca plec, dar ce sa fac, familia e foarte importanta!

15+ Vlad
Bebe mic



Pai eu urasc orasul cu totul. Sunt nascuta aici si mereu mi-am dorit o casa intr-un oras normal cu oameni civilizati sau chiar undeva langa o padurice ceva. oricum am noroc ca stau intr-o zona verde si frumoasa dar care are si metrou si multe multe masini care pleaca in cele 4 zari. e probabil mai liniste totusi in drumul taberei. dar noi nu avem inca masina, asa ca ne-ar fi cam greu cu ajunsul acolo.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
Bebe reloaded

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danucu spune:

Fetelor, va urez inca odata un weekend placut. Daca nu am timp sa mai intru in weekend va citesc din nou cu placere luni.

16+

Poze cu noi
Poze cu burtica
Pictures from Belgium


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

am revenit.
moama ce ma bucur, credeam ca sunt singura dusa, apropos de pus mina pe burtica. io turbez, in afara de mine, sot si cupil, nimeni, dar nimeni sa nu pune mina, ca
july pt colegu' cu "laptaria". eu cred ca-i ziceam ceva de dulce. bafta la dr!
dephinas dulce.
denisa, super poze, super personaje . vreau la maaare , acum.
eva, ce sexoasa esti
nocom, o sa vezi ce dragalashe sunt fetitzele sa te pregatesti si de fitzele corespunzatoare
denisa, asa dorinta am si eu, sa ramina sinii asa
lau, felicitari pt rezultat
codruta, mult succes la vinzarea apartamentului! stiu cum e, anul trecut in oct si noi ne-am schimbat ap. am avut noroc si am scapat repede de cel vechi, mai greu a fost cu gasirea altuia, dar nu dispera, se vinde oricum.
si la prima sarcina si acum nu m-am ferit de vopsitul parului, eu nu vad legatura.
o veste buna, a inceput weekend-ul
fug la program, papa, plimbare...

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Va spun si eu weekend placut, fetelor! Ne vedem/auzim luni!

Va pup!

15+ Vlad
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Ehee, mami de Alexa, cred ca in oct. erau alte timpuri! Sper sa avem noroc si de data asta.

15+ Vlad
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Helllo! Pupici tuturor!!!!
denisa ai o burtica tare frumusica....si te potrivesti cu sotul...imi place mult de voi!!!
nocom ai sa vezi ca te obisnuiesti si cu fetita ....mai ales ca va fi frumoasa ca si parintii ei
july bafta mare la control
eva esti tare sexy si ai o burtica wowwwwwwww ...imi place mult
In legatura cu kg eu am luat cam 2-3 pana acum dar eu sunt mai grasutza si trebuie sa am grija....asta e....iar in legatura cu sanii eu sunt obisnuita ca aveam sani mari si inainte sa raman gravisi stiam foarte bine sa-i pun in valoare si asa voi face si de acum inainte
Mai intru pe seara sa vad ce vesti mai aveti!!!!!

Andreea16+(BEBE al nostru)
Poze:
http://picasaweb.google.com/AndreeasiPompiliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LUCUTTA spune:

buna fetelor ,sunt noua si sunt graviduta in 11 saptamani iar daca imi ajuta Dumnezeu voi naste in octombrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

denisa, pai atunci sintem chit. tu ma invidxiezi pe mine pt vacanta in Tunisia, iar eu pe tine pt bronzul continuu de la mare.

fetele, va pup pe toate. we weekend cit mai placut.
sa ne auzim cu bine luni!





18+

minunea


burtica

Tunisia_2008

Mergi la inceput