Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

mai primiti o mamica de ingeri?
ieri tocmai am pirdut a 3-a sarcina din viata mea. fizic sunt relativ bine, psihic sunt daramata. sper sa pot trece peste si sper sa-mi fac noi prietene la acest capitol.

poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

Pepsi ma gandesc ca dupa ce ne mai strangem facem o mica listuta cu mamici, gravidute si aspirante. sper sa mai intre vreo aspiranta pe aici ca sa am si eu cine innumara zilele pana la teste. Oricum stau linistita ca o sa am sfatuitor bun la alaptare, numai sa imi vina odata randul. Ce fac piticii, cum se mai simt?
Delphinas imi pare rau pt ceea ce ti s-a intamplat. sa stii ca mai este deschis un subiect Durerea pierderii unei sarcini, unde sunt mai multe fete care te vor sustine moral si vor incerca sa te ajute. Esti binevenita si aici, si daca vrei spune-ne mai multe despre tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

irinabobe eu m-as fi bucurat sa stiu ce faci si sa vorbesti de teste de ovulatie & stuff. please go ahead.

Delphinas Haide sa vorbim la "Durerea unei pierderi de sarcina". Acolo sunt multe fete care au trecut prin asta si care te pot sprijini (eu inclusa cu 2 sarcini pierdute anul trecut). Avem si o listuta cu noi toate unde ai sa afli cate un pic despre fiecare. Sper sa te deschizi si sa iei greutatea de pe suflet!

mcrissa ce mai faci ? ce mai zici de domnu' tutunaru?

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Alinushca&year=2008&month=10&day=23&babycount=1

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

tare flavia!sincer eu tot am incercat sa intru la fete..dar asa ce ma simteam in plus... cel putin acum de cand am nascut..ma simt inoportuna.... sa imi expun fericirea cand celelalte fete sufera..(nu-i ca mie mi-a trecut de ceea ce am avut de suferit)plus ca f. putine cred ca le-a placut ceea ce au citit daca au facut-o

nustiu ..sincer nu am vrut sa supar pe nimeni..dar pot spune ca inteleg

Stefania X2 ... eu, broskutz :)
Nasterea unei stele...numita Stefania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmine30 spune:

Delphinas, imi pare extrem de rau pentru tine. In cate saptamani erai? Pe celelalte doua le-ai pierdut tot la acelasi numar de saptamani? Ai facut pauza de cateva luni intre pierderi ? Iti doresc numai bine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

jasmine prima am pierdut-o in anul 3 de facultate, in uma cu 3 ani; a 2-a in iunie 2007 si asta acum. prima a fost la 6 luni datorita unor lovituri la nivelul burtii, a 2 a fost un avort spontan iar asta s-a oprit din evolutie.

poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Pepsi frumoasa initiativa cu acest nou subiect.Recunosc la ca durere imi era tare tarsa sa vb despre sarcina.

Delphinas iti spun si aici ca imi pare tare rau mai ales ca eu nu am stiut ca ai mai pierdut si alte 2 sarcini.Dar trebuie sa fii puternica si sa lupti pana iti vei tine copilasii in brate ceea ce stiu sigur ca se va intampla.

Mcrissa sanatate multa!

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marynik spune:

ma primiti si pe mine ??




O vesnica aspiranta
Lupta pentru bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

eu vin sa raportez ca sa aiba irina cu cine numara.irina moama, hai la numarat, ca singura nu stiu, e greu cu cifrele astea
azi sunt Z14. tocmai vin de la eco si am un folicul dominant de 21.1 mm, ceea ce inseamna ca sunt foarte aproape de ovulatie.am schema de prestat o zi da, una ba.
parca deja incepe sa-mi treaca si raceala, mai bag o aspirina saracului si om vedea.
d'abia astept sa vad lista cu mamici si pitici, cu gravidute si aspirante.
slimatei acum poate ne vei povesti mai multe de broscuta ta mica si draga.
teo vezi ce constiincioasa sunt, muncesc pentru fetita
marynik
musetteblue
alinushca nu as vrea sa-l mai vad vreodata pe tutu in calitate de dr.daca tu ai reusit sa ai incredere in el e ok, dar mie mi se pare extrem de expeditiv si orice ai avea el are reteta standard pt toata lumea.hai ca m-ai provocat iara
pepsi am vazut pozele noi cu baietii.nu-mi vine sa cred ca David face pasi, cum trece timpul asta...


Cristina, sigur in curand

Mergi la inceput
Mergi la inceput