FIV in Ungaria 36

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns benjie spune:

Buna fetelor,

Va felicit pe toate pentru felul in care va sustineti una pe cealalta. Din pacate timpul nu-mi permite sa intru prea des pe forum, dar ma bucur ca exstati si ca imi aratati ca totul e posibil.
Va rog sa-mi transmiteti si mie adresa exacta a clinicii de la Szeged - nu am reusit sa o gasesc in link-urile de la inceput.
Multumesc si s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Elmasi si Steliana, mult noroc fetelor! va tin pumnii stransi sa va vad pe listuta!

Buluna, bine-ai venit si multa bafta!
Cris, .




tuturor!



Andicu, mami deFilip Gabriel (27 iunie 2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=9" target="_blank">Bebe Filip Gabriel in tinuta business

Am implinit 9 luni
www.tickercentral.com/view/9fgr/8.png" target="_blank">Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Multumiri pentru sustinere! Andicu, Sima1, Miha, Elmasi si bineinteles pentru fiecare va trimit un pupic.
Elmasi , ma bucur ca ai scris, eram ingrijorata ca nu pot lua legatura cu tine. Cum te descurci in Ungaria, mai ai pe cineva cu tine?
Eu am facut o depresie nasoala, de cateva zile nu imi trebuie sa mananc nimic, am diaree, plang de orine dar astazi am de gand sa imi revin ca nu mai tine asa. Abia daca pot sa mai stau in picioare si nici nu pot sa dorm.
Este bine ca mi s/a oprit sangerarea insa pe la ovare nu simt activitate asa cum am simtit la celelalte FIV. Astazi sunt in yiua a 10/a de tratament, Am 1/2 Decapeptyl, Gonal de 75 si Merional 3/zi.
sper ca Doamne doamne sa ma ajute, este ultima incercare si ovarele mele sunt stoarse.
Va pup, sa aveti o zi frumoasa alaturi de cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

ELMASI - daca tot esti acolo, poate il ajuti pe d-nul doctor sa raspunda la mesaje ca eu asteeeeept de nu mai pot...
Si sa fabrici acolo...ovocite multe...Ma rog pt tine.


Fetelor, stie vreuna daca pot face TOATE analizele necesare(ale mele si ale sotului), acolo, la clinica?

Parca suntem "Clubul vrajitoarelor"Hai sa ne unim fortele si sa transmitem energie celor care sunt in actiune: cu bebei si cu foliculei .



Va pup pe TOATE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sima1 spune:

Fetelor

Va rog sa-mi explicati si mie care stiti,cum sta treba cu rezerva ovariana.Deci fiecare ne nastem cu un anumit numar de ovocite unele mai multe ,altele mai putine.In cazul in care se fac stimulari acele ovocite rezultate se scad din totalul de ovocite din rezerva ovariana? Sau, acele ovocite sunt un surplus realizate prin tratament de stimulare si nu sunt scazute din rezerva ovariana?
Steliana ma rog ca luni sa ai vesti bune.
Benjie bine ai venit si mult succes.
Elmasi
Andicu In prinul rand il pupacesc pe frumosul tau copilas apoi pe tine si sa stii ca l-am votat si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns charmy spune:

buluna multumim pentru gandurile bune.
sima1
benjie bine ai venit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns charmy spune:

steliana si elmasi va tin pumnii si ma pentru voi sa reusiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Buna seara!
Elmasi multa, multa bafta!!!!
Steliana multa bafta si tie !!!
sima1 asa cum ai spus fiecare femeie se naste cu un numar de ovocite. Cele care cresc in timpul stimularii sunt din aceeasi rezerva ovariana.
benjie - 6725 Szeged, Semmelweis u.1. - este adresa clinicii pe care de altfel o gasesti apasand pe linkul cu Adresa, telefonul si emailul clinicilor.
buluna nu ar fi mai bine ca atunci cand mergi sa le ai deja gata sa te apuci direct de treaba?
Dintre fetele noi venite mai vrea cineva pe listuta?

Va pup pe toate ca tre sa fug!!!!



"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Cris, la mine pe listuta poti sa treci si 4 IAS.
Sima1 am uitat sa iti spun ca si la mine sunt probleme cu rezerva ovariana (FSH 16,..). Dar este de ajuns unu care sa se lipeasca la mamica lui.
Elmasi pe maine asa cum am stabilit, la 8,30 la clinica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

va pupp pe toatee..
bun venit celor noi..am mai zis?posibil 2 urari nu strica.va pup si multa bafta..
steliana bafta multaa..poate maine dupa ce terminati ne vedem..
Elmasi te pupp si in directbafta multaa..

fetelor avem o programare libera pe 16 aprilie la Zadori.. care doriti?care poftiti?e pacat sa se piarda..




Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu

Putin cu putin se aduna marea...




"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!

Mergi la inceput