FIV in Ungaria 36

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Arina bun venitsi multa bafta
Laura io zic sa stai cuminte..e prea devreme..te pup si tin pumniii..va fi binee..
steliana te pupp si tin pumnii stransii..imi pare rau dar nu cred ca ajung pana luni..ca te ajutam cu cea mai mare placere..
va puppp..


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu

Putin cu putin se aduna marea...




"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elmasi spune:

buna fetele pupici la toate

crisis multumim pentru noul capitol si ne dam toata silinta sa indeplinim porunca

eu maine plec la control la nenea doctoru fiind a 5 zi de tratament, sper sa fie totul bine...am niste emotiii...

steliana stai linistita ce voi fii acolo pentru tine si te ajut cu mare drag. eu am sa raman in szeged pana dupa ET asa ca chiar daca nu o sa am programare pt luni, voi veni pt tine , la ora 8.30 voi fii acolo, promit.

sima1 multumesc pt galeric si pentru urari

multi pupici tuturor fetelor : liana, mika, adaca, miha3, miha2004, buluna, sima1 si la toate - nu va insir ca sutenti multe

am sa va tine la curent si promit ca la inceputul lunii mai sa va dau si eu vestea cea mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Fetele imi merge burica ca "la robinet". Poate sa fie de la tratament sau asa cum spune doctorul este pe baza nervoasa, voi ce spuneti?
Oare am sanse sa mai creasca endometrul daca ieri, in ziua a 8-a nu era ok. Acum iau 1 Gonal de 75, 3 Merional si 1/2 Decapeptyl. Mai iau si Ginseng 1 fiola-dr a pus accent pe asta. Pana ieri aveam si sangerare ca la CM, acum vad ca s-a oprit. Ma rog sa fie bine de data asta si sa fiu sanatoasa sa pot trece peste toate.
Pana ieri aveam si sangerare ca la CM, acum vad ca s-a oprit.
Liana, te pup
Sime1, iti tin pumnii sa fie bine din prima
Elmasi, ne vedem luni la clinica.
Pupici pentru fiecare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha3 spune:

Micky2007 si Marusch - ma bucur pentru voi! Bine ca au inceput vestile bune. Cu cat mai multe gravidute cu atat mai bine. Ne vom impartasi din experienta prin care trecem.

Laura Garner - cred ca l-ai facut cam repede. Fii optimista si asteptam valoarea de luni. Dumnezeu sa te ajute !

Steliana04 - multa bafta! Sa speram ca eco de luni te va linisti. Totul e bine!

Elmasi - te asteptam . Ma rog pentru tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

ELMASI - sper ca in momentul acesta plutesti de fericire pt. ca totul este bine. Iti tin pumnii si ma rog sa reusesti, iar daca tu reusesti, atunci reusim si noi si ne vom tampona in burti

MICKY2007- tu esti o proaspata mamica binecuvantata. Iti doresc din tot sufletul ca sarcina sa fie usoara si fara nici o problema, cat de mica. La sufletul tau bun, nu trebuia sa ai lacrimi pe obraz. Te pup.

MARUSH - o sa fac ce ai facut tu, pt ca si sotul meu are probleme. Ma aflu in aceeasi situatie ca tine si tu imi dai mari sperante. Poti sa-mi spui ce analize trebuie sa facem aici, in tara? Noi am prefera sa le facem toate in Szeged. Se poate sau unele nu se fac acolo? Sa ai grija de bebe si iti doresc si tie tot ce-ti doresti si tu. Te pup.

ADACA, CHARMY, SIMA1 si toate celelalte care sunteti in gasca, IMPREUNA VOM REUSII pentru ca una fara alta nu se poate. Pentru mine ati fost lumina pe care am vazut-o in intuneric si acum sunt sigura ca stiu care este drumul pe care trebuie sa o apuc.

Va pup de nu va vedeti.

Vedeti, am terminat cu staguletele...mi-ati salvat corabia.

Cele care mergeti la Zadori, il puteti intreba daca pot face TOATE analizele acolo? Cred ca-i mai sigur acolo.
Eu astept raspuns de la el pt ca i-am trimis mesaj (asa mi-a zis sa fac cand l-am sunat)si toooot astept....

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sima1 spune:

BUNA FETELOR

SCAMIY iei ceva tratament pt. pregatire FIV?
Steliana si Elmasi sunt si eu alaturi de voi,va sustin si ma rog sa veniti de la Szeghed
Charmy
pt. toate FIV-oasele


Vreau sa fiu si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

MICKY2007 - adresa mea este buluna32@yahoo.com. Iar ID-ul buluna32

Abia astept sa vorbim. Te mai pup o data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elmasi spune:

bun fetele
am fost azi la control si dr. a fost iarasi multumit de cum raspund la tratament. mi-a micsorat decapeptylul iar gonalul de maine iau o doza mai micuta. daca raspund tot asa la tratamnet mi-a zis nenea dr. ca miercuri sau joi imi va face punctia...sper sa fie bine
in rest eu sunt ok, nu am nici o reactie adversa...sunt in szeged...iar luni trebuie sa ma duc din nou la control.

Miha3 multumesc pentru sustinere si multi, multi pupic.
steliana in mod cert ne vom vedea luni
buluna si sima1 pupici
mika si alexia multe imbratisari si multi pupici

si la toate fetele pupici multi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Miky, Marush felicitari . Sa va dea DD frumosi si sanatosi.
Laura
Pussi am vazut tustele sunt super
Cris
Adelutule pe unde te plimbi de nu ne intalnim ????
Mika ce face Ale??
Va pupam pe toate

Mergi la inceput