Durerea unei pierderi de sarcina (70)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

Hai ANDREEA![ Suntem toate alaturi de tine

http://tt.lilypie.com/ybP9p2.png
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Buna fetelor.Imi cer scuze dar nu am reusit inca sa va citesc din urma!

Andreea
-iti doresc o nastere cat mai usoara si un copilas sanatos!!Nu imi vine sa cred ca a sosit momentul cel mare,parca ieri ne anuntai ca esti gravidutza!Nastere usoara draga mea!!!Hai Andreeeaaa!!1curaj!!

Some people only dream of angels...I held one in my arms


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monysorescu spune:

Fetelor un offtopic mic de la mine!
Cum adaug si io niste poze sau un filmuletz? Ca vreau sa ma laud si io cu bebele meu.

bb strumf

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Monica&year=2008&month=7&day=18&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Monysorescu,Ignatica,Pepsi-mersi mult ca va ganditi la mine chiar daca nu mai prea scriu.Va pup!

Almiona-nu pot sa cred!!Nici nu am cuvinte...E groaznic prin ceea ce treci si atat de nedrept...nu stiu ce sa iti spun,este atat de crud...Imi pare atat de rau!Te rog ai grija de tine si nu uita ca suntem alaturi de tine oricand ai nevoie.Iti doresc multa putere.Of este atat de nedrept!Cat suferi...imi pare atat de rau!

Some people only dream of angels...I held one in my arms


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monysorescu spune:

Sper sa nu va suparati pe mine dar incerc sa pun si io niste poze. Daca nici acum nu imi iese mai incerc maine.
V-am pupat!

bb strumf

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Monica&year=2008&month=7&day=18&babycount=1"

http://www.flickr.com/photos/8719935@N03/2384626925/in/photostream/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

jasmine eu am trecut prin 2 pierderi de sarcina, intre cele 2 am avut o sarcina cu noroc si un baietel sanatos, in concluzie medicul nu a putut sa imi dea nici o analiza genetica de facut, mi-a spus numai ca am un ghinion nenorocit si ca totul va fi bine la urmatoarea. Nu e cine stie ce explicatie stiintifica, eu acum m-am mai potolit cu analizele si incerc sa iau lucrurile asa cum sunt.
Dar iti spun, motivul din care nu facem niste teste este clar: am avut o sarcina fara probleme cu David, nu am sangerat nici macar o data, am luat un tratament de sustinere pana in saptamana 12, doar preventiv( 2 duphaston pe zi) si asta a fost tot. Au mai fost dureri, stari de rau specifice sarcinii, nimic deosebit, am nascut natural fara epidurala si fara nici o complicatie, deci inseamna ca se poate, numai sa fie o sarcina viabila acolo.
Am analizele de la embrion, suna parca in chineza, in concluzie, e clar a fost ceva in neregula cu bebelusul meu acum in martie si de-asta nu a mai evoluat.


Ignatica - mamica de David (29 iulie 2006)



Nasterea sufletelului nostru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Buna fete dragi,
Vin si eu la apel dupa o perioada de pauza.
Vesti noi nu prea am ,decat sapt viitoare cand sper sa-mi spuna medicul ce este 100% bebe jucaus din burtica.Mor de curiozitate si in plus vreau sa cumpar cate o hainita incet incet pt spital.Sunt tot mai grea pe zi ce trece ,am pus kg destule pe mine si deja nu mai pot sta pe scaun la sserviciu.oricum de la 1 mai nu ma mai duc .
Sper ca voi sunteti toate bine .Va pup si mai vorbim.
23

mina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IreneCAM spune:

Offf, v-am scris un mesaj si l-am pierdut:(((.

Incerc sa-l refac...

HAI ANDREEA, HAI ANDREEA, HAI BB DAVID!!!


"Daca pamantul pe care il cauti nu exista, Dumnezeu il va crea pentru a-ti rasplati indrazneala" - Isabela de Castilla catre Cristofor Columb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

almiona, im pare tare rau

lau, asa sa fie noul capitol, plin de vesti bune. da a fost o perioada grea si la mine, stres, si la stres maninc si uite asa cercul vicios, da acuma gata



Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

mesaj de la andreea!
" la 10.59 a venit pe lume david, cel mai minunat copil din lume, sint bine totul a decurs ok!"

bine ai venit pe lume bebe mic scump si sanatos, refacere rapida andreea si mult laptic si nopti cit mai linistite!te pup tare de tot AI REUSIT MAMICOOOOOO!

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput