Timisoara, Impreuna...(95)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Imi pare rau sa citesc asemenea lucruri despre Lenau, am auzit si eu m ulte lucruri neplacute... si parca mi-as dori ca Robi al meu tot la varsta asta sa ramana. Partea cu plocoanele chiar imi provoaca sila, n-am vrut sa cred ca e adevarat, dar m-am convins.
Poate in viitor vom gasi de cumparat diplome pe tarabe in piatza.
Am vazut-o pe Ines la TV, e grozava...
Va salut pe toate, eu sunt necajita ca mi-au fost aduse la lucru scaunele "de foarte buna calitate" direct din Ungaria si in 3 zile s-au rupt 2.... asta sa fie tot necazul... putem sta si pe covor, ca turcii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

BRAVOS RADULE!!! la cat mai multe plimbareli si fara probleme in trafic.
Dorisakeee am vazut-o pe Ines la ora 18 si ceva da fu scurt rau.....mancu-i zambetul ei de frumoasa

Silvana bafta la mamonu' tau cu viza.....zice Bush azi la Base ca vrea sa inlesneasca treaba cu vizele
Cum e vremea pe la voi,ce mai face Spidermanu'??

Clau super faine cu Andi.
Moooaaaamaaa ce dulau aveti......ii mai mare decat Andi Nu-mi facusi pofta de laptic de cuc ca ma saturai de ja de el la cat am tot facut.
Azi am facut si pentru noi sos de gulii da altfel decat i l-am facut la soacra-mea,muuult mai fain si am papat cu piure de cartofi.

Simonica faine si pozele tale....zici ca Maya cauta furnica cu Oscar??

Ana io una la urmatoarea sedinta m-as ridica in picioare si i-as spune cateva la "tovarasa retard" ca sa-i crape moaca de rusine de fata cu toti parintii si sa nu mai faca diferentieri intre sexe.Probabil apara sexu' slab ca o fi pe invers si toate astea cu tigarile,drogurile etc se intampla tot la copii de bani gata,ca aia au lovele astia parlitzii de unde atatea pileli si exatsi.....astia in loc de o linie isi sparg fata de draci ce au la mansarda.
Parerea mea este ca,copiii din ziua de azi nu mai au pic de respect de la aia de clasa 1 pana la ai mai maroci......s-a dus naibii respectul.
S-o fereasca sfintii pe fii'mea sa ma faca in halul asta de cacao cand o creste si sa nu stie sa respecte ca o mananc de vie.
Eu imi aduc aminte ca pe vremea cand eram si eu de varsta lui Alexutzu imi era rusine sa intreb si cat e ceasu' pe cineva de pe drum darmite sa jignesc fo persoana adulta sau chiar colegii mei.
Toate astea sunt rezultatul proastei cresteri si a proastei educatii ce o primesc unii fandositi acasa.



Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Apropos Claudia de poze cand pui facute la Romanica??
Mis tare curioasa.....sa stii.

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:



Feteleeeeee ii musai sa va uitati www.youtube.com/watch?v=O-MucVWo-Pw&feature=related" target="_blank">AICI nu mai pot cat am putut sa rad





Danaaaa uite mai sus despre ce Maria si nu stiai tu.
Baga un ochi sa te relaxezi.........

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

bai, tu vrei sa ma omori cu zile??
mi-e imi place de mor de tipul din primul rand-stanga, tipul din mijocul randului
e total contratimp

...si dau din solduri mai ceva ca si Shakira



pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Fetele io ma tirez ca am de facut baie la Maya,pana o spal,pana o imbrac,usuc ,dat laptic apoi culcat ma prinde ora 22........deci nici gand sa mai intru pe comp.
Ca maine am ceva treaba prin oras cu sor'mea,dupa amiaza vin ai mei pe la mine......
Clau meu s-o grabit si mi-o dat de astazi,o zis ca nu mai are rabdare pana maine....asa ca am primit o placa profesionala de intins parul cu 3 chestii la ea.
Va pup si noapte buna!


Nush ce are fata asta ca toata ziua o plans bolanzeeeeeeesc

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

DEDICATIE SPECIALA PENTRU RADU


www.youtube.com/watch?v=XqJIYJ3gm2g" target="_blank">REGELE SOSELELOR

Laura vin si alea zilele urmatoare ,tie iti cam place de Andi meu bag seama ,aaaaa deci tu esti berbeaca :D] si nu zici nimic de pregateli,cum va petreceti maine?ce bunatati faci sau iesiti in oras?Hai baga amanunte,e chef de chef doar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psxman spune:

Buna seara, scumpe Doamne!

Am ajuns si noi acasa...
O sa va spuna Doris impresiile...
Inainte de toate, doresc sa va multumesc, pentru sustinere, pentru ca impartasiti bucuria asta cu mine si cu Doris...

ps: unul scurt, cand ma vedeti in trafic cu Fuzionake, va rog frumos , sa nu ma claxonati, ca sunt sensibil...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

quote:
Originally posted by psxman

Buna seara, scumpe Doamne!

Am ajuns si noi acasa...
O sa va spuna Doris impresiile...
Inainte de toate, doresc sa va multumesc, pentru sustinere, pentru ca impartasiti bucuria asta cu mine si cu Doris...

ps: unul scurt, cand ma vedeti in trafic cu Fuzionake, va rog frumos , sa nu ma claxonati, ca sunt sensibil...

Regards psxman




noooo nu te claxonam, da scoatem gulia pe geam si strigam cit ne tin plamanii Talpaaaa Raduuu, talpaaaa!

placuta! beti si pentru noi.

Doris mama, baga detalii daca nu esti sub masa deja.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

muuuuuuuuuuuuuuuuuuulte amanunte!!!!!!!

Mergi la inceput