Bucurii de sept-oct 2006 (117)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna, fetelor. Monique, multumesc pentru ceai.
Bine ca a postat Cristina, caci altfel intram la banuieli
Sephora, drum bun la Roman.
Itzy, sa-ti traiasca tataie, ce frumos v-a motorizat! Motocicleta e chiar draguta. Astept impresii de la Vladone
Lexi, ce am citit eu acolo? Bobita ta a devenit licurici?
Lili, iar ati avut aventuri. Bine ca s-a terminat cu bine.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

...Ramo, mi-am mai adus aminte ca si sprancele sunt ale mele cel putin deocamdata! taxu le are drepte, iar eric arcuite! vom mai vedea! sanatosi sa fim!
Cristina, lasa ca stiu eu ca ai vrut sa ma pacalesti!
Lexi, imi pare rau de Maria! oare viseaza? si Eric mai geme noaptea, dar asa un pic si nu intotdeauana! isi cauta suzy si apoi adoarme la loc! de cateva ori a si tipat in somn! eu am pus pe seama viselor!
nu stiu de ce presimt ca mult o sa avem de furca cu suzy! am tot ras de copii astora pe aici ca la 5-6 ani vorbesc cu ea in gura, sper sa nu ajungem si noi asa!
...in alta ordine de idei pe unde umblati daca e asa naspa vremea?
izty are absentza motivata, dar restul?

si pe aici e o vreme de aia de numarat banii si de facut copii! banii sunt la banca, sotul m-i dus, asa ca nu pot face nici una nici alta!
ma duc dupa minune ca el sigur ma activeaza!



Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Beatrix - ce facem cand e vremea asta? Nimic, in afara de faptul ca ne trezim noaptea si avem un chef nebun de joaca care tine vreo 2 ore

Mami 38+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Xandrutza, da, ai citit bine . A primit de vreo 2 saptamani cadou o jucarie de la Simba, un licurici. E tare dragut, facand abstractie de faptul ca e defect. Ea ii zice "bebe". Si toata ziua il leagana, il plimba si ii da sa pape din biberonul ei.
Beatrix, nu stiu ce sa zic, daca viseaza, chiar asa sa viseze urat in fiecare noapte? Si de la "sisi" (asa-i spune Maria) sigur nu e, ca o are in gura.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Cristina, faina preocupatie si-a gasit Vladutz! gluma-i gluma dar eu iti doresc sa-si revina la normal cat mai repede!
Lexi, cred ca-ti vine s ao mananci cand o vezi avand grija de licurici! pe partea cealalta nu stiu ec sa zic! eu m-am gandit ac poate de o noapte doua face asa! gandest-te ati facut ceva nou, poate s-o fi speriat de ceva! altceva nu-mi vine nimic in cap! va doresc s afie ceva trecator si sa-si revina cat mai repede!


Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:


...al meu copil tocmai a terminat de mancat o chifla din aceea neagra si plina cu semintze de tot felul, susan, floarea soarelui, dovleac... si acum ma gandesc sa nu faca alergie la ceva!
nu stiu cum naiba de nu ma gandi mai devreme dar manca cu asa pofta! asta i-a fost cina!
voi ati dat paine de asta Bucuriilor?

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

numai la mine e latita pagina?

Beatrix, stai linistita, nu face nicio alergie.

Teodor a inceput sa manance bine, ne uimeste cu pofta lui de mancare... era si cazul, dupa episodul de boala prin care a trecut.

NU cersim voturi, ci doar atentie: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Mephala, sper ca nu va pati nimic! mai primi comfirmari ca teoretic nu are ce se intampla ca semintele n-au atat potential alergenic ca alunele de ex.!
Bine ca v-ati revenit si voi! Sa o tineti tot asa si fara alte probleme!
Si la mine e latita pagina! Am inteles ca e asa pt cei care folosesc mozzila!


Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Buna seara, mamici!

Cristina, am o presimtire ca Daria va sta sa implineeasca 39 saptamani in burtica.

Itzy, sa ne spui cum te-ai descurcat cu mopul. Mi-a placut "motorizata".

Sephora, Welcome to Moldavia!

Noi ne-am stricat programul de somn. Se culca pe la 22,30-23,oo, sa-i dau antibioticul, pe la 6,30 din nou, dar se trezeste si in miezul noptii scancind (nu stiu ce vizeaza) si dormim pana la 10,30 dimineata.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

io folosesc Opera.
Multumim de urari, .

Noapte buna!
edit c-am vazut-o pe Gety: te astept maine dimi cu raportul. Vezi ce grija am de tine?

NU cersim voturi, ci doar atentie: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput