Minunatele Scorpiute (55)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Buna fetelor!

La Bucuresti este frig si urit afara

Nina iti sta foarte bine, tu esti frumoasa mereu

Ana, super si pozicile voastre de la iarba verde frumoasa petrecere! aaa, sa stii ca eu simnt lipsa povestilor tale frumoase de aici, cred ca seful(a) asta al tau te exploateaza deja, sa nu iti mai dea dom'le atit de munca! te pup!

Mira sa stapinesti sanatoasa calculatorul peste doua zile cind va veni! Si eu cred ca trebuie sa il schimb pe al meu cit de curind, e batrinel si Teo a cam pus stapinire pe el, nus' cit va mai rezista saracu'.

Monica ma bucur ca sunt mai bine puii tai, multa sanatate si multi pupici de la noi!

Nina2 succes cu cresa, sper sa se acomodeze repede Renata mica si sa nu intimpinati probleme de niciun fel! Va tin pumnii !

Dorina voi cum va mai simtiti? Cum e Raducu? Te pup si servici usor!

Mariaa bine ai venit la scorpiute minunate!

Lori am vazut si pozele voastre frumoase! Va tin pumnii pt acomodarea la gradi!

Adriana, Georgiana unde sunteti fetelor?

Umflatel voi ce mai faceti? V-ati obisnuit acolo? va este bine?

sper ca nu am uitat pe nimenni... va puppam cu drag si va dorim o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Esme, vezi? pe tine te-am uitat

Ma bucur ca esti bine frumos carutul, de mobila ce sa mai zic!? sa le stapineasca sanatoasa micutza Lorelei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Esme draga...tare amuzanta e barza aia,adicatelea a zburat si a intrat in geam,dar a ramas intzepenita in el,cu capul inauntru...misto treaba!(sper ca n-o vede barzoiul asa intzepenita,ca p-orma ii vin idei).May ce de accesorii minunate va avea Lorelei...caruciorul e jeepan curat,may mamico...iar de mobilier,ce sa mai zic?Am ramas ca la dentist:e superba mobila!Ma bucur ca te simti bine si,sa inteleg bine:deja aveti concurs de carucioare in iunie????Hihihihihi...sa faci pozele sa vad si eu,ca mi-s tare curioasa!Va pup si sa aveti parte numai de bine!
Lauriciule...tre' si olecutza de inspiratie ca sa-mi iasa povestile nemuritoare...si ceva dispozitie...ce sa fac?!Cand ,cum dau si eu prin tastatura...Acuma am niste zile nashpa,ca s-a infiintat imparatul rosu la palatul meu si unde pui ca mi-a murdarit blugii de pe mine si pana ajung acasa...vai de steaua mea!Nu ma mai ridic urmatoarele 2 ore de pe scaun...noroc ca am o camasa de blugi mai lunguta in poale pe mine si tot trag de ea,ca popa de sutana...numa' sa-mi acopar marea rosie de pe blugi...ata ete!La ora 4 o tai,noroc ca merg cu masina personala,ca de mergeam cu troleul sau tramvaiul...pfui...si la ora 5 tre' sa fiu la scoala,la sedinta cu parintii...probleme dom'le!Va pup si pe tine si pe Teo!!!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Anutzo esti "totala" (cum zici tu)

Imi pare rau de "accidentul" de la palat...bine ca esti cu masina



Ma duc sa spal vase sunt pina la tavan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Esme, in sfarsit, ai dat un semn de viata ! Credeam ca ai nascut si vii dintr-o data cu poze cu Lorelei in bratele tale. Ca tot povesteai de temerile tale, cand s-a nascut mai repede una dintre prietenele Loreleiei(e corect?). Draga de ea, cate prietene o asteapta si mai vin si dupa ea ! Parca v-ati luat la intrecere, anu' trecut, acolo, in grupul vostru de prieteni. Ce frumos, ca vor fi de-o seama copilasii !
Precum a scris si Ana, nu cumva sa ne uiti cu poze de la concursul de carucuioare !
Foarte fain caruciorul verde al printesei voastre ! Iar mobilierul e minunat pt. un bb ! Sa le folositi sanatosi !
Laura, probabil ca cele 3 fetite ale mele ma intineresc. Asadar, secretul o fi 3 copii ! Sa ne scrie Mira de nu e asa !
Multumesc !
Si, da, sa stii ca m-am gandit la tine cu poza aceea ! Dar Cristina nu stiu la ce se gandeste, dar tare ii mai place sa-si puna cate ceva stralucitor in frunte.
Voi n-ati mai iesit pe niciunde ?
Va pup si astept poze noi si cu voi !
Ana, imi pare rau de problemele de la "palat" ! Cum a scris si Laura, bine ca esti cu masina. Si bine ca nu ti-ai pierdut umorul !
Multumesc pentru complimente !
Vanina, cum a fost prima zi la cresa ? Sau inca nu a fost prima zi ?
Mira, hai, da raportul, unde ai dormit azi-noapte !
Maine, "udam" calculatorul, sa te tina cat mai mult, nu ?
Pisicuta, la multi ani, soacrei tale ! Distractie placuta !
O zi faina in continuare si o seara si mai faina !




Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Esme super barza,sa stapaniti sanatosi tot ce ati cumparat pentru Lorelai.Este ok ca o sa aiba copii de o varsta in anturaj.Sarcina usoara in continuare si o fetitza sanatoasa sa-ti dea DD.


Doamne ajuta!


Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei



Varsta lui Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

[b]Inca nu am ajuns la bucatarie am incarcat niste pozne noi sa vedeti ce cort are Teo de vineri


Nina cred ca ai mare dreptate... si cum se spune "Mira stiiiee!!!"


Monicaaa, de ce chiulesti? unde esti? ca tu este cea mai activa p-aici... sper ca sunteti bine

am uitat sa pun pozele...

http://community.webshots.com/album/562960093xVSbWA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Laurici am vazut pozicile sa stapaniti sanatosi noul cort "jucarie" .E super si se vede ca Teo e super incantata.


Doamne ajuta!

Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei



Varsta lui Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Gabi, multumim
Acum asteptam musafiri la locul de joaca si yo n-am spalat vasele da' promit ca direct in bucatarie ma opresc
am fugit! pa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

salutari si de la noi.

Prima zi la cresa a fost relativ ok avand in vedere ca e prima... dimineata cand am ajuns acolo s-a cam speriat ca era prea multa lume noua.... s-a agatat de gatul meu... apoi am dus-o in sala de joaca am pus-o jos si o tanti care are grija de ei a luat-o de manuta sa o duca la jucarii. si nu a mai avut treaba cu mine. intre timp am mai stat de vorba cu directoarea in biroul ei si cand m-am intors era un concert de plansete printre care se auzea si vocea Renatei. Insa s-a linistit repede au spus doamnele, a papat tot si supica si felul doi si a dormit.... Era vesela cand m-am dus dupa ea... i-a dat si pupic uneia dintre doamne... Mai vedem maine..... O tot urmaresc sa vad daca nu sunt schimbari in comportamentul ei dar in afara de cateva "cuvinte" noi pe care nu le inteleg nu am observat nimic.....
deci cam atat despre prima zi la cresa.
Hai sa va povestesc ceva haios, asta apropos de mamica stresata care isi lasa puiul la cresa.... Toata ziua am avut un nod in stomac cu gandul la puiutul meu... Cand am intrat in sala si m-a vazut a strigat imedia mama, mama... Atat de emotionata eram ca am incaltat-o invers si am observat abia cand am plecat ca de fapt copilul nu putea umbla bine......
Nina, iti sta foarte bine.....
Laura, multumim pentru urari.


pupici dulci...

www.helpsonia.com" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia


Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006)

www.flickr.com/photos/sweetmoments/?saved=1" target="_blank">Poze cu noi
Cat sunt eu de mare

Mergi la inceput