Minunatele Scorpiute (55)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

multumesc tuturor pentru urarile de sanatate si voua sa va dea DD numai bine si copilashilor la fel
am citit acum din urma la capitolul trecut
Ana, frumoase pozele...le-amv azut de aseara de la timishorence
Felicitari mamicilor aveti niste copilashi superbi iar voi sunteti traznet
Maria, bine ai venit
Mira, pai faceti o mini gradinita cu inca 2-3 copilashi si sa stapanesti sanatoasa pc-ul peste 2 zile
Gabi si spor la activitati cu bogdanel pe-acasa
nina2, bafta maine la cresa "scolaritza"
Pisicutza ma bucur ca sunt mai bine copilashii
nina, ok.astept pozele maine
Lory, ai incercat site-ul dat de nina, la tine merge?
Elenaaaaaa...pliiiizzzz vino inapoi
adriana pe unde sunteti?
esmeeee...mai da un semn si pe tine si burtika
laurici, cuscra, carmensilva pe toate

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Revin cu poze. Ultimele din martie, anul acesta.
Dar cu look-ul meu imbunatatit nu am, inca, Vanina. Mi-e umed parul, inca{Acasa m-a vopsit cumatra mea,mama finului meu). Zilele urmatoare voi face. Dar e acelasi, va spun, doar ca e parul mai scurt.
Noapte buna, scorpiutze dragi !





Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

nina, am ceva probleme cu leptopul nu-mi deschide nimik nici pe yahoo...si nici pozele tale...poate mai tarziu isi revine
somn usor

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

saru'mana
eu am o rafuiala cu compu' meu care nu ma asculta deloc...monica, or fi rude?!?! al tau cu al meu?!
revin maine (sperrr) cu link de la poze noi si cu un superfilmulet!

mira, da de stire cand vii incoare, Dodo - una speciala ca voi!
Anina esti cea mai
Ana, stropckitoarea
somn usor

pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dimineata minunatelor,
poftiti la o cafa cu ce prieste fiecaruia si o gustarica .La Ct ploua neincetat de ieri noapte(mocaneste si nesuferit...)

1 aprilie

O persoana din trecutul tau, pe care nu ai mai vazut-o de multa vreme, s-ar putea sa reapara astazi in viata ta, insa vei fi uimita sa constati ca aceasta s-a schimbat complet, dar in sensul bun al cuvantului. Nu trebuie sa fii suspicioasa sau sa ai o atitudine rezervata fata de acesta, pentru ca in mod sigur ea nu va mai repeta aceleasi greseli ca pana acum, ci va dori sa se revanseze fata de tine si sa iti recastige increderea.

* Dragoste: Partenerul de cuplu va fi foarte atent cu tine si va incerca sa iti indeplineasca toate dorintele, pentru ca vrea sa te vada fericita. Chiar daca tu nu ii vei cere sa faca anumite lucruri si nu vei avea pretentii de la el, acesta va dori sa te surprinda intr-un mod cat mai placut.

* Cariera: La serviciu s-ar putea sa ai un conflict cu unul dintre colegi, din cauza ca nu va dori sa te ajute sa rezolvi unele probleme urgente. Acest coleg detine unele informatii de care ai nevoie pentru a finaliza un proiect important, dar prefera sa nu ti le dezvaluie, de teama ca sefii te vor aprecia mai mult pe tine.;

Altul:



S-ar putea sa ai de suferit din cauza unei infatuari "romantice". Trebuie sa ai rabdare daca vrei ca lucrurile sa mearga in favoarea ta.
Fii sincera si deschisa, si nu ezita sa pui intrebari. Incearca sa afli tot ce se poate despre actuala ta pozitie si, mai ales, despre ce se intampla in jurul tau. Trebuie sa muncesti din greu, in cadrul unor proiecte care iti sunt benefice in plan profesional.



Mariaa si ma bucur ca esti aici cu minunatele;
Nina2 si
Monica si-a revenit pc "umblator";ce fac puiutzii cum sunt,
Nina si eu astept pozici cu noul look
Adriana unde esti?
Pisicutza,Esme...


Doamne ajuta!

Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei



Varsta lui Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna dimineata, fete minunate !
Gabi, mult'am de !
Monica, sper ca micutii tai sunt mai bine ! Si sper sa-ti mearga laptop-ul, azi !
Simona, bine ai venit intre noi !
Fetelor, ia uitati, ce faceam eu, pentru voi, azi-noapte, dupa ora 23. Si cine credeti ca ma poza ?
O zi cat mai faina, va doresc !
Azi, am ceva de umblat pe afara, dar revin, eu, mai tarziu...





Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare dragelor,

Nina....arati bestial!Uauuuu...ce gagicuta faina!Sa-ti fie de bine,draga mea...

Dragelor,ma bucur ca v-au placut pozicile si ca ati apreciat initiativa noastra de a face acest party cu copilasii...Saru-mana!

Va pup si va doresc sanatate maxima voua si copilasilor vostri.Sa aveti o zi excelenta!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ana tot respectul meu pentru fetele de la Tm;
Nina sa-ti fie de bine,cat despre daca se vede vreo schimbare eu sunt ultimul om care ar observa daca e doar una mica de cativa cm.

intregul al minunatelor fara exceptie.

Doamne ajuta!

Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei



Varsta lui Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Pup dulce "minunatele" mele!

De puturoasa ce sunt, dau "copy-paste" pe mesajul postat la alt topic (cu ajustarile si personalizarile de rigoare) si fug!

Si astazi tot pe fuga sunt din motive de program scurt si treaba multa ... Programu-i scurt, ca asa mi l-am facut eu (cu acordul sefilor, bineinteles ) deoarece azi este ziua socroseniei si trebuie sa fugim pana la Arad sa dam cu cadoaiele in ea! ... Am intrat doar sa va salut si sa va anunt ca sunt prin zona: va citesc, dar abia apuc sa postez si eu doua vorbe, trei prostii!

tot minunatelor!

Pisicuta, mamica de Vladut (17.10.2003) si Raducu (15.10.2005)!

"Invata-l pe copil calea pe care trebuie s-o urmeze si, cand va imbatrani, nu se va abate de la ea." (Pildele lui Solomon)

http://community.webshots.com/user/Dorina_71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

Salutare dragelor,

uite semnul de viata

Suntem bine, azi mai optimiste fiindca dupa ce saptamana trecuta am trecut la trei sedinte de inot pe zi, azi am remarcat ca am slabit 1kg fata de saptamana trecuta marti (cand fusesem la doctor la eco III) iar burta s-a mai marit Am tonusul foarte bun, in continuare nu lipseste nici calciu, ,nici fier - nici nu stiu cum ar reusi cand fiecare dimineata e lapte sau branza cu cereale bogate in Fe si aproape in fiecare zi spanac si urzici de parca sunt la pascut. Adevarul e ca pe langa padurea invecinata au aparut gramada de urzicutze si trebuie sa profit de ele acum cat sunt fragede.

Camerele inca nu sunt gata, va spuneam eu ca aveam de asteptat sa se usuce peretii ca sa ii putem zugravii, ei bine de ieri avem unda verde, asa ca probabil in uikend vom cumpara laminat si vopsele ca sa facem camerele. La noi in dormitor pereti albi sau cafea cu lapte si tavan alb, la LORELEI un perete verde restul tot alb.

I-am cumparat www.babybaby.be/product_info.php?products_id=964&osCsid=a8e4f7d34877794b5d140e1b92dae5fd" target="_blank">caruciorul(o carutza de bani...de aia s-o fi numind carucior) www.babybaby.be/product_info.php?cPath=77_79&products_id=2608&osCsid=a8e4f7d34877794b5d140e1b92dae5fd" target="_blank">mobila, care a fost doar cu 200 euro mai scumpa decat caruciorul. A primit de Pasti o gasca intreaga de lucrusoiare de la o prietena de-a ei care are 6 luni si vineri a primit scoica si alte x lucrusoare de la un prieten de-al ei care are 4 ani . Duminica am fost la un targ second hand unde parintii vand lucrusoarele copiilor si i-am mai cumparat si de acolo una alta la preturi rezonabile. Ieri i-am facut o pijama sau salopetica sau cum sa ii zic, mai trebuie sa ii pun manecute si mi-am dat seama ca daca mai vreau sa fac mai bine cumpar capse care se preseaza in material ca am cusut la astea pe care le-am pus de mi-au sarit capacele.

www.babybaby.be/product_info.php?cPath=109&products_id=2603&osCsid=a8e4f7d34877794b5d140e1b92dae5fd" target="_blank">Asta e chestia pe care o sa o puneam pe geam in afara ca sa stie lumea ca a venit Lorelei iar inauntru are capul de barza .

Pana acum s-au nascut inca doua dintre prietenele lui Lorelei la sfarsitul lui februarie Bianca si saptamana trecuta luni Sara, acum asteptam si baietelul care trebuie sa vina saptamana asta si caruia inca nu ii cunoastem numele Apoi urmeaza Lorelei si dupa ea urmeaza fetita nasilor ei Primul chef cu concurs de carucioare e deja stabilit la sfarsitul lui iunie, va fi probabil fara ultima prietena, iat urmatorul chef stabilit cu concurs de carucioare va fi undeva la mijloc de octombrie. Viata sociala s-a activat, am fost deja de trei ori in vizita la Bianca si de doua ori la Sara, ca sa ii aratam lui Lorelei cum trebuie sa doarma si cat de cuminte ar trebui sa fie .

Cam asta este,

va pup pe toate cu mare drag,

Esme

Mergi la inceput