Timisoara, Impreuna...la party pentru Emma (94)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda spune:

sa vina cisternaaaa

mneatza timisoara.





Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

a venit deja una dar daca mai vrei, iaca, mai vine una:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, 2 cisterne de cafea, la mine fuge...

Azi noapte telefon, Ines are febra mare...am stat cu ea, nu-i bine deloc, la 17 vine Muscoi sa o vada.
Buni foarte rau, de la ea cred ca a luat.
Mami la munca, Radu la fel, eu asistent sef azi...si apoi la munca, si mi-e un somn...



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

beeei ce se intampla???
toata lumea-i cobza???
nasol, nasol.
ma duc sa-l sun pe fiimiu sa-l verific.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

bey, multa sanatate la toti bolnaviorii!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare....

Fetelor,sa fiti iubite si apreciate la maxim pentru distractia supercalifragelistica de care am avut parte.
Pupam pe bietul Oscar si pe stapana lui si tin sa precizez ca stropitoarea e a Luanei.
Vroiam sa va spun,nu stiu daca ati fost atente,dar la un moment dat Oscar era intins pe jos,Luana il tragea de coada,Ines il tragea de lesa,Arpi,mi se pare,ii baga degetelele intr-o ureche,Edi parca se chinuia sa-i deschida gura,si inca un copilas,nu stiu care,il tragea de ceafa.....Bietul Oscar statea neclintit,iar in privirea disperata i se citea "Ajutor!".Daca ar fi putut vorbi,bietul animal.
Mah...Luana,aseara la 10 ii povestea la ta-su "sa iti spun cum m-am jucat io la copiii multi de la curtea mare"...si se incurca in cuvinte si se repeta,iar daca incercam s-o ajut...:"tu taci din gura,ca io zic...nu intelegi romaneste?".Abia am reusit sa-i fac baie,ca i se sterge fluturasul facut de zana buna...Una peste alta a fost un super chef,ne-am simtit extraordinar de bine si vrem un bis.
Poze sunt descarcate,asa ca o sa fac album pe webshots sa le pun,sper sa va placa si sa le vizionati cu drag.
Va pup si mai vorbim.

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare! Vai de mine, atatia bolnaviori, ce se intampla?

Ana, abia astept si pozele tale si, daca ma gandesc bine, cred ca Lori era cupilul care tragea cainele de ceafa. Io retin faza in care Luana si cu, cred, Edi il alergau prin curte iar fica-mea, la trei pasi in spatele lor striga disperata; O, stai! (de fapt ea e convinsa ca asa il cheama pe caine)

Anda, superbissime poze, mamanu meu s-a abonat sa-i fac una maaaare cu pupicul spiriducesc. Si stii ceva, parca in pozele tale toti pruncii seamana cu mamicile.. Multumesc foarte mult pentru ele, chiar sunt extraordinare.

Dorisake pai mie mi s-a parut dintotdeauna ca Ines seamana cu tine. Asta poate pentru ca nu-l stiu pe Radu? Ma indoiesc, e clar bucatitca rupta din tine... Multa sanatate si nu uita de ... maine!

Laurelu, spuneai tu ceva aseara de tusa si uite ca ai avut dreptate. O duci la Muscoi? Ai grija de tine, nu-i a buna, ba capul, ba stomacul...

Katik la voi cum mai e situatia? Ai spus tu ca azi nu ai timp de DC dar daca intrii totusi, un pupic mare de tot de la noi si Multa sanatate!

Mariaa, mai doamna, sper ca nu m-ai uitat cu spacalia, ca io vin azi la recuperare, pana nu se prinde spiridusul ca atunci sa vezi taraboi. O, stai ce mai face?

Aida, movalie daca se poate, multzumesc. Fica-mea e topita dupa poza cu peruca si azi ofta ca cica, din pacate, ea nu are asa par frumos...

Mihi, nu zici nimik? Obosita sau fluturasul e prea vioi?

Pupici multi intregii trupe. As mai sta pe aici da-s cam ametita de cap, cred ca ora asta noua nu-mi prieste. In plus am zi taaaare incarcata si trebuie sa rezolv si pb de familie, asa ca tineti-mi pumnii!!

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

'neatzaaaaaa gagixxxx !!! o tona, un tir, o cisterna, ORICE de va rog mult de tot!!

Anda...exceptionale poze! exceptionali copii!!
m-ati speriat voi cu tornada, tatari si alte cele...adevarul e ca aveti niste copilasi superbi si foarte cuminti!! s-au jucat tare frumos!
si mi s-a potolit si mie o temere...cum ca Oscar ar putea fi gelos pe copii si sa faca urat. manca-l mama.
zice Emma la plecare: Oscar e prietenul meu si-l tragea de lesa si de coada cum ii venea drept urmare marti Emma o sa-si vada prietenul din nou. si o sa-l plimbe pe strazi, ca ieri era cam dificil de executat chestia asta la un moment dat am adus-o la de coltul strazii...asa viteza avea (ea)
am avut noroc si de o vreme superba! soare fara vant.

aaaa, am uitat sa va zic eram in strada, o asteptam la Laura sa intre si vine un vecin si ma intreaba, ce faci aici? nunta?!

Ana, stropitoare e la loc sigur daca e nevoie de ea urgent zi cum facem sa ne intalnim sa ajunga la tine.

azi isi reucpereaza si Danitin sapca.
aaaa, faza cu 'mai doamna' sta asa:
eram pe langa copilasi, pe jos prin iarba. radeau toti, veselie. simt ca ma bate cineva pe umar, din spate. ma intorc. era Lori (fetita de danitin) care cu un ton grav imi zice: ausi,mai doamna! ...problema ei era ca nu ajungea la rand la plimbat Oscar de lesa am fost pe jos de ras...o scumpa!!

Emma a fost tare grijulie cu el, tot avea tentative sa-i faca dus, ba cu stropitoarea, ba cu apa de la robinet, ba cu paharul pana la urma s-a multumit sa-i puna apa la granule :-)))]
nici nu stiu de care sa povestesc mai intai...absolut minunati toti copii!!
Luana (cupil de Ana) manca tortul cocotata pe beci si mama'sa sa-i tina companie tot acolo Anda, cocotata pe lemne, deh, gramada cere varf , Doris care facea ca si Donald la un moment dat , Lore cumintica foc
spre finish cand ii strigam pe cupilasi mi se cam innoda limba...de nu i-am botezat, au ba...
ma duc sa ma mai uit pe poze si revin! demential! si io mai vreau





pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

O'stai

bei, cupii in regula?? vad ca 'e' probleme...recuperare rapida, va rog frumos!

pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

quote:
Originally posted by Mariaa

O'stai




asta-i tare de tot




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput