Timisoara, Impreuna...la party pentru Emma (94)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Intre Noapte buna si Buna dimineata ...sa visati frumos...

Somn usor, Timisoara!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

quote:
Originally posted by Doris-Alina

Intre Noapte buna si Buna dimineata ...sa visati frumos...
Somn usor, Timisoara!



ihi...buhuu timisoara...
gata. lesin daca nu ma culc ...lesin de ciuda nu de somn.
ma simo ce-ai bagat in cafa aia???? ca-s lemn.

AICI POZEEEE

no hai pa, ma duc sa strang din oki. maine nu ma cautati...sau nu va bazati pe ce-o sa vb...




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

Doris ,inainte sa ma duc sa vad fotografiile Andei,vreau sa-ti zic ca ai o fetita frumoasa tare si si vedeta pe deasupra...chiar seamana cu tine si cred ca-ti mai mosteneste si talentul de a poza.


ma duc sa vad ce a pus si Anda..ca la mine noapatea este inca tanara.

Mata Emma lupta iar cu cancerul



edit...am vazut si fotografiile Andei..SUPERBEEE.. CE COPII FRUMOSI.

http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor a fost o petrecere pe cinste, bravo voua...felicitari!
ce de copilashi frumosi
ce tort, frumos si cred ca si delicios zana ,
mamici
si catelusu' haios si frumos...
ma bucur ca v-am cunoscut chiar si doar asa virtual
pe toate


monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

fetelor, superbe poze!!!!sunteti absolut minunati, mamici si copii! mitza emma conduce detasat in top!!!
iar zina este de milioane!!!!
de pozari, ce sa mai zic: sa traiasca sa mai faca!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

si acu sar si cu o cafea, adica o cisterna, cine mai doreste, cine mai pofteste!
io azi noapte am stat de straja patriei, cind la unul cind la altul, asa ca acuma beu(cafea, nu altceva). bineinteles ca fata a facut febra, pe la 12 i-am dat o portie de nurofen si o galeata de apa, apoi la 3.15 a tras robi o tura de miorlaieli iar dupa aia greu am mai adormit. dupa-masa mergem sa semnam condica la pediatra, ca doar n-am fost cam de multisor, nu era sa treaca iarna fara sa trecem pe acolo
o zi faina sa aveti, vreme n-o sa am azi de DC ca suntem in trio si miriiti pe deasupra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Buna dimineata!

M-am trezit si ce-mi vad ochii superbe Andoooo delicioaseeeee.....iti vine sa le papi....

Mi-o trecut somnu' cel aveam,ca Maya pe la 2.30 azi noapte o inceput o tuseeeeee de m-o zapacit de cap.Azi vreau sa merg cu ea la medic sa vedem ce are de tuseste in halu' asta,o inceca tusea azi noapte
Io poate de la nervii de azi noapte m-am trezit acum cu o durere de stomac....merg sa mananc ceva cat doarme ea dupa care astept sa vina sorelina,ca azi are examen la conducere

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

bafta la sorelina, tinem pumnii! si io m-am inscris, din 11 aprilie incep si io circul.
multa sanatate la maya!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Uitai sa va rasfatz oleaca de dimineata,ca in weekend nu stiu ce avui.....de nu dadui nika.

No poftiti la cafea s'un cornuletz delicos ,gata-i si micul dejun si asa de rasfatz ca va va dau cate o tarta cu fructe -ici.

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Kati sar'na de urare,sa fie cum zici tu

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput