Bianca Brad: Multumesc Desprecopii.com!

Bianca Brad: Multumesc Desprecopii.com! | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Un interviu foarte cald si sincer cu Bianca Brad. Bianca va multumeste pentru sprijinul pe care i l-ati acordat.

http://www.desprecopii.com/INFO.ASP?id=1344






Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


un interviu emotionant pe care l-am citit partial si il voi salva in totalitate caci surprinde exact problemele lumii contemporane si Multumesc lui Dumnezeu nu am pierdut nici un ingeras si sper sa nici nu se intample dar cu alte neajunsuri m-am onfruntat din plin si sper ca intr-o buna zi sa gasesc cuvintele potrivite pentru a ma "descatusa" si eu din lanturile durerii
Bianca - in viata totul se intampla cu un scop si tu fiind atat de sincera,cu inima asa de calda,deschisa nu cred ca bunul Dumnezeu te va mai incerca si altadata desi Dumnezeu incearca pe cei pe care ii iubeste cu adevarat si asta tot...nu degeaba

Cu gandul la copilarie traiesc din plin www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">emotia copilariei m-am transformat din in , si lupt neinfricat PENTRU EGALITATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Bianca, nu pot sa spun decit ca ma plec in fata ta, a ceea ce faci incercind sa mai schimbi lucrurile in sistemul asta intepenit si plin de nedreptati. Imi pare tare rau pentru pierderea ta si pentru durerea oricarei mame care a trecut prin asa ceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Un interviu asa de emotionant! Am plins cind am citit.

Multumim Bianca ca ti-ai deschis inima, te admir dintotdeauna si imi pare nespus de rau pentru pierderea suferita!
Am invatat de la tine sa o inteleg mai mult pe sora mea (fetita ei s-a facut ingeras la doua saptamini dupa nastere, acum doi ani), si sa inteleg mult mai bine decit inainte toate mamicile care au trecut prin asemenea experiente cumplite.
Am citit mult pe site-ul tau si m-am gindit la tine si la toate mamicile de ingeri in 9 Martie .

Admir initiativa ta in proiectul care il desfasori.
Da, copii nascuti fara sufletel trebuie sa aibe un certificat de nastere, e dovada palpabila ca el a existat, trebuie sa aibe un nume, mamica trebuie sa il tina in brate, sa il atinga. Trebuie sa i se faca o inmormintare crestineasca, trebuie sa i se ofere sprijin moral incepind din maternitate...

Noi cei care nu am trecut prin asa ceva, trebuie sa stim sa fim alaturi de mama care sufera, sa ii itindem bratele, sa plingem alaturi de ea.

Inca odata te admir Bianca pt tot ceea ce faci acum, si sint cu voi - mamicilor de ingeri !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karina87 spune:

Te admir dintotdeauna, foarte emotionant interviul
Toate cele bune

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Bianca, sunt alaturi de tine cu sufletul!
Foarte emotionant interviul; am citit povestea ta pe site si nu mi-am putut opri lacrimile...Nu doresc nimanui sa treaca prin asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Binca e o adevarata doamna! e alaturi de toti cei care sutn parinti de ingeri si vreau sa ii multumesc pentru curajul ei!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei din vechiul concurs este Humulesti.jpg
_
Poze din concurs:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">poza Dianei este eupleclaBrasov.jpg

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=33" target="_blank">poza Dianei este pictata.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

quote:
Initial creeata de desprecopii

Un interviu foarte cald si sincer cu Bianca Brad. Bianca va multumeste pentru sprijinul pe care i l-ati acordat.

http://www.desprecopii.com/INFO.ASP?id=1344






Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/



Eu iti multumesc, Bianca!

www.helpsonia.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Felicitari, Bianca, pentru ceea ce faci !
Sanatate si putere sa mergi inainte, sa reusesti sa infaptuiesti tot ceea ce ti-ai propus !



Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

De oameni ca tine ,Bianca, are nevoie societatea noastra care inca se confrunta cu nestiinta manipularii acestor momente atat de delicate si tragice din viata unei familii care pierde un copilas !
Felicitari pentru ceea ce faci pentru mamicile de ingerasi si pentru ca ti-ai facut cunoscuta durerea dar si experienta ta. Tu poti sa ajuti multe mamici care sunt in situatia ta sau cu parere de rau vor fi.
Esti o luptatoare si invata si pe cei de langa tine sa fie.
Am apreciat cat de semnificativ te-ai imbracat la 9 martie!
Articolele tale despre durerea ta m-au impresionat pana la lacrimi si dincolo pot zice !

Mergi la inceput