Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (79)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

La multi ani Nectaria, Cristina, Bianca Maria, Catalina Teodora

La multi ani fericiti, Arissa, sa fii sanatoasa si sa te bucuri de fetita ta!

Mihaela siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank">Stefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Arissa scumpo La multi ani! sa fii sanantoasa si sa te bucuri de printesa Maya impreuna cu sotul tau...te pupam


O sa va pun cateva poze de la petrecerea de ieri...fara copii decat 2 verisori restu adulti dar a fost dragut

Raisa 1 an

Raisa luna a doisprezecea

Raisa luna a zecea

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA






Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crina_mio spune:

[s ]La multi ani Nectaria, Cristina, Bianca Maria, Catalina Teodora

Sa cresteti mari, sanatoase, norocoase si tot ce-si doresc parintii vostrii pentru voi sa vi se implineasca!

La multi ani Arissa, sa fii sanatoasa si sa te bucuri impreuna cu sotul tau de minunea voastra.

Vazut poze cu eleganta Raisa la un anisor, fericita cu verisorii ei, printre bilute si balonase. Ce rochite ce tort de ciocolata a avut... . Diana a mai ramas si pentru noi??? si sa treci usor peste rubeola, fara febra si alte disconforturi.



Crina si Maya Georgia

Luna a 11-a


varsta Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefaniya spune:

La multi ani Arissa! Sa fii sanatosa,fericita si sa te bucuri de viata cat mai mult!

La multi ani
Nectaria
Cristina
Bianca Maria
Catalina Teodora

Sa fiti sanatoase si sa aveti parte numai de bine!

Kitty - ne-am bucurat si noi de seara aia ca si asa a fost prima intre noi doi de cand s-a nascut Carlut.Uneori mi se pare greu dar nici nu pot sta departe de el.De-asta si alegem sa-l luam cu noi in vacante.Tot va fi timp la pensie sa ne bucuram de somn. Pupici Giuliei si sa n-o mai doara burtica

Mady - ce mai faceti,mai sunteti bolnaviori?

Raisa - frumoasa petrecere,pare animata tare.Scumpa pustoaica!

O zi buna!

CARL IUBITUL 05.04.07 si mami Stefaniya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

La multi ani Arissa! Sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ceea ce iti doresti!

Eliana iti doresc sanatate si sa scapi cat mai rapid de problema. Sa vii rapid cu vesti bune!

Raisa pupam piticutza sa treaca bubitzele. Asa se mai intampla, viatza este plina de neprevazut. Important e ca ea sa fie bine, sanatoasa, ca petreceri vor mai fi.

Carmen, mami lui Vlad Gabriel - atat de mare
Poze cu puisorul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:



La multi ani Nectaria, Cristina, Bianca Maria, Catalina Teodora

La multi ani fericiti, Arissa, sa fii sanatoasa si sa te bucuri de fetita ta!

si pentru maine ca am zi plina


La multi ani Noemi Antonia,Vlad,Mihai si Denis Mihai
Tuturor multa sanatate,noroc si o viata plina de bucurii.

Elyanne multa sanatate si sa stii ca tot mie ciuda pe tine ca ai conced .
O seara linistita,noapte buna si o saptamana plina de bucurii mai mari sau mai mici.

Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Buna fetelor.
Sunt necajita din cauza lui George...
Va intreb mai intai pe voi poate stiti ceva despre problema noastra apoi voi deschide un subiect pe forum poate ma ajuta cineva.
Are 1 luna de cand inchide ochii si sta cu ei asa cateva secunde bune.Am spus pediatrei si a zis sa nu-l mai las la tv ca poate ii obosesc ochisorii.La oftalmolog cica ar fi prea mic sa-l duc.In mare parte sunt vinovata cu tv-ul pt ca nu am reusit sa-l dezvat sa pape cu ochii in tv la videoclipuri.Asa ca de vreo 4 zile ma straduiesc sa il dezvat de asta.Mananca foarte prost dar totusi nu ma las.Insa, de astazi a inceput sa puna barbia in piept si se uita ...peste cap sau mai bine zis pe sub sprancene.M-am speriat foarte tare pentru ca nu ne jucam, il hraneam.Obosit nu era ca se trezise de 1 ore, iar la tv nu l-am mai lasat de cateva zile.Ma gandesc cu groaza se poate sa aiba probleme neurologice???
Luni i-am facut vaccinul care se face la 1 an.Se poate sa aiba vreo legatura???
Va rog cine stie sa imi dea un raspuns.




Luminita, mami de ingerasul mult iubit George Catalin
Povestea minunii noastre in imagini,
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3e42c4b9e14d94094845f0" target="_blank">19.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns phili spune:

la multi ani ARISSA!!!multa multa sanatate si sa fii fericita impreuna cu toata familia ta!!
la multi ani!!pentru toti toti copilasii care au mai implinit un an!!
sa va puteti bucura cu parintii vostri impreuna!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

Lumi nu poti merge cu el la un neurolog? din cate stiu eu nu sunt prea mici pt un consult oftalmo. incearca sa te linistesti in seara asta, tine-l sub observatie si maine mergi cu el la un control ... oftalmo, neuro ... orice crezi tu ca te poate linisti. si du-te peste pediatra. sa-l consulte si sa-ti dea trimiteri. tie si lui georgica dependetul de tv.
asteptam vesti!

am observat si noi chestia cu tv-ul. nu-l tinem in permanenta deschis, dar ne mai uitam si noi, ca oamenii, la o stire, un film si d-l se iteste la reclame ca la nu-stiu-ce. ba intr-o seara am inchis tv-ul si a facut o criza de plans de numa numa.

mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
poze cu matei - 1 AN!!!
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput