Mamici norocoase de sept-oct 2008(32)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Multumesc Giuli

Gata, v-am pe toate, merg acasa. Ne vedem maine!

www.flickr.com/photos/24604926@N03/" target="_blank"> Mami, Tati si Burtica

Pui mic

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_and spune:

Kid multumim de site, intr-adevar arata altfel hainele. Chiar ma gandeam ca pe celelalte site-uri nu gaseam deloc rochii, mie mi se par cele mai sexy si mai usor de purtat in perioada sarcinii. Nu vorbesc de sarafane/salopete in care eu nu prea ma vad, cel putin deocamdata.
Si eu mai port tocuri dar nu foarte inalte ca si-asa sunt prajina la 1,78m, am niste pantofiori foarte comozi pe care sper sa ii pot purta pana vine caldura.
Peste doua saptamani pleaca o prietena la Viena si are sarcina precisa sa imi ia rochite si ce mai gaseste frumos la H&M si C&A ca ei stau chiar bine la capitolul haine pt gravide. N-o sa poata lua prea multe ca pleaca cu avionul dar oricum, de-abia astept sa le vad.
Carla e superb, daca o sa am doua fete pe a doua sigur o va chema asa, ca la prima am deja numele bunicii pregatit.

15+

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:



sper ca nu ma-ti uitat si pe mine, eu nu am mai intrat de vre-o 2 zile si sunt asa de disperata ca nu stiu ce sa mai intamplat, ce a-ti mai discutat.

Sunt f suparata ca la serviciu mi-au luat dreptul la net, ca numai acolo va urmaream an-gross, acum numai acasa si cum acasa am o gramada treaba nu stiu ce sa ma fac.

Voi ce mai face-ti...... cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice001 spune:

kllemi bine ai revenit ,ce naspa ca nu mai ai net la servici........dar ce i-a apucat?

14+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

Stiu beatrice, ca este f naspa, cred ca si-au dat seama ca stam prea mult pe net si probabil sau gandit ca nu mai dam randament la munca, nu stiu ce iau apucat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Super hainele.
Ti-ai comandat ceva kid??
Nici eu nu pot umbla fara toc ,desi balerinii de primavara sunt fara.
Uau n-as putea fara net.Nu te invidiez Kllemi.
15+

laura si andy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

Tocmai, ca nu ai de ce sa ma invidiezi, ANDY.P, nici eu nu pot fara net tocmai deaia zic, ca sunt disperata.....o sa alerg mai repede acasa ca sa fiu pe voi..... nu scapa-ti asa usor de mine.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanasm spune:


felicitari celor ce si-au vazut bebei la eco si celor care au ales deja un nume la bb (giulianna )
va cu drag!!!!!!!

Oana
18+ cu
o noua viata

filmuletz bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_and spune:

Kllemi imi pare rau sa aud, am auzit ca se mai intampla pe la unele firme.
Fetelor am si eu o intrebare la voi legata de . De vreo saptamana au inceput sa ma manance si sa ma doara sfarcurile si mi se cojeste si pielea din jurul lor. Am dat cu bepanthen dar nu prea trece.. Si mi s-a mai intamplat sa gasesc dimineata maieul patat ca si cum mi-ar fi curs ceva de acolo...scuze de detalii. Asa daca strang usor nu iese nimic, la inceput nici nu stiam de la ce sunt patata. E normal la varsta asta a sarcinii? I s-a mai intamplat cuiva?

15+

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_and spune:

Oana si noi! Am vazut ca tu ai la semnatura dar pe video de la eco scrie Bianca Daniela, pana la urma ce e bebe si cum o sa il cheme?

15+

Poze

Mergi la inceput