Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (121)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei, cu un special pt. Fluturas! Sa creasca mare si sanatos, sa fie un cadou frumos pentru taticul lui, maine!


Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea1002 spune:

Fetelor, va multumim mult de tot pentru urarile de ieri. Nici nu stiu cand a trecut timpul, maine-poimaine face 1 anisor...

Am facut si vaccinul de 6 luni, a plans foarte tare... Raportam si masuratorile: 7100 g si 69 cm. E foarte bine tinand cont ca am iesit din spital cu 2400 g si 47 cm.
Astazi a avut febra mai toata ziua. Scadea dupa antitermic, apoi o luam de la capat . Si a fost si super maraita. Problema e ca tati este cam racit, mi-e frica sa nu fi luat si ea, insa dr aseara a zis ca e ok.

Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea1002 spune:

Pupam si noi toti sarbatoritii de ieri, astazi si maine
Un pupic special pentru Andreiutz, m-am bucurat foarte tare sa aud vestile bune.

Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Felicitari Andreea pt Miruna...poate nu va raci totusi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Erina, Bebeka, Yaia, Andreea
Va multumim mult pentru urari si ganduri frumoase!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Pupam Mirunica mica si necajita din cauza vaccinului.
Ma gandesc cu groaza la el ca mergem si noi pe 31 sa il facem. Sper din suflet sa fie totul ok.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Nana sa-ti traiasca sotiorul si La multi ani pt. maine!

Nu stiu de ce,cand se apropie data la care trebuie facut vaccinul,parca ma apuca si pe mine groaza...de parca mi l-ar face mie..

Papanash si noi tot din supermarket luam pampersi,pachetul mare(nr. 3) de 86 bucati costa 53 ron.
Ai reusit sa salvezi pestisorii?

Multa sanatate bebicilor bolnaviori!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea1002 spune:

Multumim!

Fetelor, vi s-a intamplat sa faca febra si la 24 de ore de la vaccin? I-am luat-o iar si are 38 cu 8.




Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Maria merci de raspuns..atunci astept sa faca si a mea 6 luni si incercam atunci piureul de cartofi..

Diwana voi ce mai faceti,cum mai e Rares?

Luy ce face okioasa frumusica,cum stati cu diversificarea?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

eu f f pe scurt. Am scapat de vizita, adica n-am aparut din urmatroarele motive: bb a facut febra 38.6 si am doremit cu el 3 ore....deci la exact 24 de ore mi-a facut febra!!!

Dani, nu ma pricep la bebei cu lapte praf, iarta-ma
Andries e beton la asta, da vad ca n-are vreme de net....


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput