Strumfi de iulie-august 2007 (69)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

quote:

uite aici si aici poti gasi detaliile proiectului. A fost candva inainte de Craciunul 2007.

karligutza
sunt mamica Adelutei




Multumesc frumos, karli, iaca m-am trezit si eu ca o floricica .

Panda, fudula mamica de Ilinca - 15 iulie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

ce fete harnice, ati inceput deja un nou capitol ...


noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

votati pentru noi aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=14" target="_blank"> DavidsiMara si aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank"> labotez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

quote:
Originally posted by ioanaiub

ce fete harnice, ati inceput deja un nou capitol ...


noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

votati pentru noi aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=14" target="_blank"> DavidsiMara si aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank"> labotez





Si inca ce capitol!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/user/violettan71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

mai mai mai OANA GHINETZ sa iti fie o mare rushinicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ma uitai peste pozele tale si ce am vazut mullte dar multe multe bunataturi imi curg balele la propriu la figurat la ce vrei tu... inca ma mai uit... yumyyyyyyy yummyyyyy

mami de www.flickr.com/photos/11788157@N02/" target="_blank"> Alex

povestea nasterii lui bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

quote:
Originally posted by panda77

Buna dimineata dragelor!

strumfi dragalasi si mamici mandre tare.
Fianna, Karli, spuneti-mi si mie ce e cu proiectul asta pentru care ati donat?

Oana, de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15.07.2007





Sunt iremediabil indragostita de Ilinca ta. E superba si ma inebunesti cu pozele.

Maine facem 8 luni si noi si va promit si eu poze noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Buna!

Catralu ma bucur sa vad ca sunteti bine. Felicitari pentru reusita si multa sanatate in continuare. Bebe Chris un scump .
Karli pup iepurasul frumos.
Am vazut poze frumoase cu Laur, Chris si Rares.

Am mai pus si eu cateva poze aici

Andreea si Radu Stefan (12.07.2007)

nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Panda, esti fenomenala! Ce dulceatza de papushika poti sa ai!!! Ptiu ptiu ptiu sa n-o deochi! Si ai niste comentarii la poze de coma, nu alta! Cel putin aia cu "la mititica" si aia cu prezentarea pe "catwalk" Intr-una din pozele cu bunicii as fi jurat ca e o papushika din vitrina. Dulce foc, sa va traiasca!!!

Andreeac
, m-am uitat si la raducu tau!!! Doamne, ce baietzel bun de mushkat si pupat pana la albire!!! Bine ca are atzishoara rosie la manutza. In poza cu "nu mi-e frica" e dulce rau rau rau!!! Sa va traisca, sa fiti sanatosi!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/user/violettan71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Saluti, am intrat doar sa ma laud ca azi m-am intalnit cu Eli si cu mamica ei alina.a. Amandoua sunt deosebit de frumoase, calde si de-abea astept sa ne reantalnim. Am facut si poze dar va trebui sa ajungem la Dublin pt a trimite cateva la mailul comun, atunci sper ca va avea sotul timp sa se ocupe de ele.
Mai stam o saptamana la Timisoara si tot mai speram sa se indrepte vremea ca vreme mofturoasa avem si la Dublin.
V-am pupat.

Editez ca sa te intreb Alina daca n-ati sughitat dupa ce am plecat noi, ca am tot barfit-o pe Eli cat e de dulce si ce frumos stramba din nasuc ....trebe neaparat sa sa-i faci poze si asa ca zau e superba si cand stramba din nasuc.
Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:




pentru cei interesati, suntem bine, nu ati scapat de noi .

am avut sarbatorile de paste, am petrecut frumos...

astazi astept vizita lui simo, cu matei si cu dl. simo.

arina este bine, nu merge in picioare inca, vorbeste exclusiv romaneste (atunci cand o face), se exprima scurt si oarecum clar. mananca bine, doarme la fel de bine. are 4 dintisori cu care ne roade urechile.... este foarte afectuoasa si ff mamoasa.


cam atat despre noi...

a, sa nu uit...am votat ceva poze din concurs...acelea pe care le-am descoperit ca fiind ale voastre (pozele lui valen, ale alinutzei, andreeiC si o poza cu filip ). banuiesc ca sunt mult mai multe, dar nu stiu eu la ce pagina sa le gasesc. poate mai spuneti voi pe unde aveti copilasii...

comorile mele: anya ioana (19.10.05) si arina ilinca (20.06.07)
arina s-a nascut...a doua oara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielabv spune:

servus fetele

nu prea ma pot tine de voi si vad ca deja ati ajuns si la capitolul cu pricina

Noi facem asa si asa, Dragos a fost putin racit si mai e mucios ,Emil(adica sotzul) e racit rau de tot si de azi vad ca am inceput si eu sa stranut si sa ma simt destul de aiurea. Medeea e bine deocamdata, i-am dat preventiv oscilococcilo si sper sa fie mai rezistenta decat noi, ca de , a dormit afara toata iarna cate 4 ore, sper sa se vada efectele. A inceput si ea sa marsaluiasca tinuta de subsuori si e asa de nostima, da cu picioarele in fata repede, repede.Abia reusesc sa o incalt. Ii plac papuceii la nebunie, trebuie sa-i roada si sa-i linga mai intai altfel nu pot sa-i pun. De mancat abia primeste cateva lingurite si mai nou a descoperit ca daca sufla in lingurita scapa de papica. Asa ca acum nu mai reusesc nici cu pacaleala sa o fac sa inghita ceva. Si nici apa nu pot sa-i dau, sufla si face bulbuci in cana sau in lingurita
M-ai citesc din urma si poate reusesc sa mai scriu. Va pup

Mergi la inceput