Mamici norocoase de sept-oct2008(28)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

Teo, dianyra tinem pumnii azi la eco, sa fie bine-bine.. desi deja stim ca asa e
Si eu mi-am luat cartea respectiva, cand eram prin vreo 8 saptamani am descoperit-o. E foarte amanuntita, iti raspunde cam la toate intrebarile.
Mai voiam sa zic ceva, da' evident ca am uitat... cred ca revin.. daca revine memoria

_
Our future determines our past
Fasolica de S16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanasm spune:

july si ca sa fiu sigura ca ierti leoaica...hai la o mica
teomaria fuluturasii ii simt deja cam zilnic..deh...maine avem 17s..iti tin pumnii stransi azi...asteptam detalii si filmuletul
hai va pupilez

Oana
16+
o noua viata

filmuletz bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Iti multumesc Denisa pentru gandurile frumoase




www.flickr.com/photos/24604926@N03/" target="_blank"> Mami, Tati si Burtica

Puiutzul nostru

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana27 spune:

Bafta celor care fac azi eco, sa veniti numai cu vesti bune si caruciore colorate!
La noi ninge

9+ si mamica de Dragos (26.09.2006)
Povestea iubirii noastre mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Te salut Sanziana Doar noi doua suntem din MM, cred ca doar aici nige si e atat de friiiiiig


www.flickr.com/photos/24604926@N03/" target="_blank"> Mami, Tati si Burtica

Puiutzul nostru

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

oana aseara am baut un pahar de bere... se uita al meu ciudat la mine, eu care nu prea ma atingeam de alcool. Daca ceream un gin tonic, beam max un sfert de pahar toata seara. Iar bere...... luam o gura, asa, cam de 2 ori pe an. Acu' vad ca imi place.
Sunt invidioasa pe fluturasii tai.
Aaaaaaaa... sa va zic. Aseara cand ne-am bagat in pat, il vad pe al meu ca se baga sub patura si se tot ducea in jos, asa... si constat ca isi lipeste capul de burtica mea. Il intreb ce face si cica asculta pe bebelina, sa vada daca da semne. Apoi incepe sa vorbeasca cu burtica... ca ar trebui sa recunoasca vocea asta si ca sa-i dea semne de viata. A fost foarte dezamagit ca nu i-a raspuns, da' cica o sa insiste.

_
Our future determines our past
Fasolica de S16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa.g spune:

Fetelor, scuze dar eu sunt cam in urma: imi spuneti si mie despre ce carte e vorba??? Stiu ca e rau cand se tot redeschide un subiect dar iertati-ma si pe mine
Eva, sa stii ca si burtica mea e tot ca si a ta. O frumusete de burtici

viitoare mamica de septembrie 2008

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Denisa, cartea se numeste La ce sa te astepti cand esti insarcinata (Heidi Murkoff, Arlene Eisenberg, Sandee Hathaway), o poti comanda on line de pe www.curteaveche.ro


www.flickr.com/photos/24604926@N03/" target="_blank"> Mami, Tati si Burtica

Puiutzul nostru

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

july super ubitu tau. si al meu face asa, pupa burtica si ii spune mazaricii cat de mult o iubeste. de foarte multe ori ma gandesc sa nu-l dezamagesc. am vazut cat de mult isi doreste un copil si cat de incantat e. stiu deasemeni cat de suparat era cand am pierdut sarcina. uneori simt ca ma lasa puterile, ca lupt inzadar. m-am saturat sa plang, stiu ca nu ii face bine lu bb dar asa din senin imi curg lacrimi din ochi si nu ma pot controla.
fetili...de ieri am asa o dorinta de a fuma....nu stiu ce m-o fi apucat. asa parca ma trimite ceva sa cer o tigara, dar reusesc sa-mi franez aceasta dorinta malefica.

poze

7+ ai grija de mazarica mea
primele hainute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanasm spune:

sanziana, anca si io is din zona...din satu mare...ma rog...si la noi e frig rau...a inghetat azi noapte
july mey...smeheroasa... deci le tragi la masea...delphi si tu..cu dorinta de tzigara..ne apuca acu'..la varsta asta

Oana
16+
o noua viata

filmuletz bb

Mergi la inceput