Timisoara, Impreuna! (90) -astenie de primavara

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

katik, o descopeream sigur, banuiesc ca nu toate Cristinele au fratiori mai mici pe care-i cheama Robi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Bai, iar ati luat-o razna, si v-am spus doar ca-s astenica si price greu... Pai o vad pe Kati ca i-a aparut o stelutza si ma ingrijorez de mama focului ca a dat cu scafarlia in ceva si vede stelutze, vroiam sa sar in ajutor...
Dorisake eram ocupata sa fac mea culpa fata de tine si de aia n-am sarit la reportaj cu usa. Oricum nu-i de stire daca nu cheama pompierii sau descarcerarea. Si mai am o idee, cand buni a lasat-o singura pe Lori in casa si asta a pus lantu pe usa, dupa care plangeau amandoua de mama focului, una de o parte alta de cealalta a usii a venit vecina aia naspa si a bagat un kui in usa de a zburat lantzu montat de strabunicu sa faca fata rusilor in rezbel. La ce cui are si la temperamentul ei o zgandar ca pe dobermani si o trimit la Laurelu, zboara usa cat ai zice poc....
Dorisake, sef plecat pana luni, stop cadru la rpoiect momentan

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

hai bey laura, io tot astept informari de la fatza locului: v-ati deblocat?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

quote:
anda Posted - 14/03/2008 : 09:36:31
--------------------------------------------------------------------------------
Lauraaa? transmiti ceva? stam cu sufletu la gura.




www.youtube.com/watch?v=lVyZIDfIT90" target="_blank">ALO-ALO-ALOOO-M'AUZITI??????

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ela, , detectiv , ce mai!!!!mi-ar placea sa ne si ciocnim pe acolo!eu merg mai rar pe la gradi, de obicei sotul o duce/aduce, eu doar asa, de rezerva dar poate-poate....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Da mai, Laura, da... zi, trimit vecina?

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bey, rad de dimineata cu lacrimi...



La capitolul anterior, dupa ce a postat si Laura si eu, subiect inchis, cu rosu si scris mare, vine Danitin si cica Io nu m-am trezit, da sare Katik, sa-mi ia apararea, ca cica-s vigilenta...

Na sa mai spuneti ca nu va trebe paltoane...

Bey, font mai mare de 6 nu este...si nici culoare mai tipatoare decat rosu...o sa caut o culoare de lila-n cotzchi cu puchitei data viitoare...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

auzim, auzim!!!! ziiii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Dorisake, de trei postari tot fac mea cupla, sti tu abia acu ai observat faza de la cap anterior?????

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Apropo, Danitin, mai am un red bull in frigider, sa vii sa ti-l dau, ok?



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput