Timisoara, Impreuna! (90) -astenie de primavara

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ela, pai e la gradi asa ca poti s-o vezi numai ca sunt 3 cristine in grupa(intrebi de korbuly)sau o recunoasti dupa poze
asa stau si eu cu vopsitul, ca sunt cu robi dupa mine tot timpul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

sar'na, sar'na!!! s-a inseninat pe la mine, au iesit stelutzele, ce sa vreau mai mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ela, ca bine zici: inca....suntem normale, ca mai incolo nu garantam...

Danitin, ai aflat ceva de proiectul x?

Katikule, acum ti-i clar ca scrii degeaba?
ca alte stele nu mai primesti...
Sa iti fie cerul senin, draghe...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Lauraaa? transmiti ceva? stam cu sufletu la gura.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

quote:
Doris-Alina
CIUFULEASCA DORISAKE

--------------------------------------------------------------------------------

Pai normal, s-a bagat Ceuseasca sa scrie si ea subiect inchis, iaca am scris si eu, sa vedeti, ca poate nu vedeti bine...






Alo-alo-alooo-TOVARASAAAAAAAAAA is cateva secunde 'naintea ta....pa' daca nima nu inchidea sobectu' il inchisei io da tot s-or mai gasit cateva sa-l lungeaaaasca

Hai ca ma prapadesc de ras p'acilea....parca vad ca....capitolu' asta il terminam pana maine dimineata

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ba cum nu, io tot ma bucur! ca, cu cine sa vorbesc daca nu cu voi aici? cu robi inca vorbesc singura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

io tot n-am priceput, v-ati deblocat, au ba?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Record mondial...la dat din degete...
In 10 minute 2 pagini,de la 9, 27 pana la 9, 37, bey, nu sunteti zdravene, trebe sa-mi iau de acum laptopul dupa mine, sa deschid capitole noi...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

parca o si vad pe doris prin tramvai deschizind subiecte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

quote:
ela03
membru incepator


--------------------------------------------------------------------------------

Ce rapide sunteti... nu trebe pe vacarescu, acolo se da medicatie. Daca ajungi la terapie inca nu esti dus de tot, ai doar niste mici "probleme existentiale". Va spun io, c-am invatat despre asta.
Asa ca stati linistite... inca sunteti in regula.





Ela draghe in primul rand da-mi voie sa iti spun,ca io uitai sa fac asta mai demulticel "UELCAM LA NOI!!" si in al doilea rand sa iti spun ca pe noi Vacarescu scrie ca ne da sau nu medicatziuni,nici o terapie nu ne mai face bine decat vr'un descantec de'al lui Dorisake de deochi ceva si cred ca si un



Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput