Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchi123 spune:

Buna fetelor!
va pup si mi-e dor de voi sa mai stam si noi la taifas ca alta data!
Mai intru maine sa vad ce si cum!
Eu sunt tot fara bebe si am probleme, dar asta discutam toate maine! de asta ma apuc daca nu se intampla nimic in max. 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Eu am intrat sa va zic noapte buna va

va ofer cate o de relaxare si cate o


Perlute
O viata traita de pe o zi pe alta
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

ciao fetelor
Gina,Delia nu e de papat
Dar si Razvan e tare frumos ,am vazut poza pt 8 martie.
Ramy ma distrez de voi,pana la urma care e mai naloada?

Si cu tunsul 0 nici eu nu-s de acord,nu e o solutie pt a indesi parul,asa am citit.
Copiii mostenesc de la parinti podoaba capilara.
Iar pe Delia nu o voi tunde 0,chiar i-am luat agrafe azi.
Are 3 fire de par mai lungi si io le prind iute cu agrafa

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

lulu daca stai in bahams normal ca mai ploua si cu gheata!!

despre tunsul 0...intr-adevar cu cate radacini te-ai nascut, cu atatea ramai, dar daca e ras cu lama se indeseste, in sensul ca pot creste doua chiar trei fire de par intr-o radacina, si chiar se intareste firul de par. eu ma uit la sotul meu care se tunde mereu cu masina si i s-a indesit foarte tare parul, are si 4 fire intr-o radacina, dar el se tunde de ani de zile periuta!!! alt exemplu e parul din alte zone!!! ras cu lama o ia razna!!!

gata ma duc si eu la

somn usor si noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

quote:
Originally posted by addiana

lulu daca stai in bahams normal ca mai ploua si cu gheata!!


diana, denisa (06.07.2003) si raisa (05.03.2006)



Bey, dar fu naspa, ca eram afara...nu stiam cum sa ne bagam in masina

noi
Impreuna pentru Emma
VERDE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang3lt0uch spune:

addiana ce sa ma tin dupa ea ?:) tocmai asta e aiurea, ca daca ma vd suficient de aproape ori plange si face cu manuta sa dispar de acolo (ma da la o parte) sau daca e deja in picioare o ia la fuga cum vd ca ma aproprii ...ceea ce rezulta evident in cazaturi. Chicoteste si o ia la fuga cand ma vd ca sunt mai aproape de 2 metri :D

Deci..nici chip sa ma tin dupa ea sau sa o pun intr-un spatiu restans...este asa inca de cand mergea de-a buselea ... mai vine si ea dupa mine cand se plctiseste sau daca ma fac ca plec in alta camera, dar e daor asa de 'checking' pleaca iar la treburile ei dupa aia ..deci mai si cadem, ne mai si impiedicam, bine macar ca a invatat demult sa cada si nu se loveste...ori in funduletz ori in patru labe...Iar mobila, am mutat-o in fel si chip incat sa fie camera goala si numa pe margina sa fie cate ceva. Si pe colturi am lipit bureti :D

Eu n-am zis nik de tunsul 0, am zis de rasul in cap, cu lama m-am referit... asta vroiam sa fac ptr ca are parul mai rar ca mine...eu una imi blestem parul in fiecare zi, tare as fi vrut sa ma fi tuns sau ras in cap mai des ai mei , care n-au facut-o niciodata cat eram mica....drept pt care investigam solutiile..

Sorina, mami de Adriana Renata (08.05.2007)

Poze cu ingerasul mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Nu da nimeni cafea???
Pupicei si o zi buna

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang3lt0uch spune:

daraban , deci nu's singura al carei copil are parul innegal ?:) Lasa ca asa e frumos, eu i-am luat agrafe pe la 6 luni , ca mi s-a parut mie ca se poate prinde parul :D Vroiam sa o tund nu ca are parul lung, ci ca sa il aiba mai frumos ... si mie imi place sa o 'gatesc' cu toate prostiile prin par :) Asa tre, sa fie si ele domnisoare mari :))

Nu inteleg fenomentul, probabil si a ta are parul mai lung la breton, de ce oare ? :D le-o fi taiat popa la botez prea mult din alte parti ? E chiar aiurea, bretonul ii ajunge pan aproape de gura iar in rest abia daca poti face o codita mica mica mica, de nici n-am cum sa o prind ...

Sorina, mami de Adriana Renata (08.05.2007)

Poze cu ingerasul mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang3lt0uch spune:

ancadragoman, scuze eu am fost prima in dim asta trebuia sa dau si cafeaua :D

Uite, pentru toata lumea (sper ca ajunge) si vedeti ca e cam tare :D


Sorina, mami de Adriana Renata (08.05.2007)

Poze cu ingerasul mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Sorina eu iau o cana de cafea din toata gramada aia

34+ cu Diana

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput