***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (56)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

fetelor, stiti cumva o croitoreasa buna in Bucuresti, de preferat in zona Crangasi/Gara/Victoriei/Aviatorilor, dar si in alta zona?

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang3lt0uch spune:

kid , da e bn acu :D

Catre mamicile de fete :D : le-ati ras in cap in primele luni sau daca nu, intentionati sa o faceti curand ? Sau candva ? Va intreb ptr ca mie mi se pare ca are parul ca al meu, rar si moale, plus ca ii creste greu (cu exceptia bretonului) ... si deja regret ca nu am ras-o i ncap dupa nastere... ii pot face maxim 2 codite din par,pentru ca e rar, pe cand o prietena ii facea la 10 luni fetieti ei vro 9, il avea fff des, dar ea o rasese in cap la 2 luni.

Astept rasp voastre :D

Sorina, mami de Adriana Renata (08.05.2007)

Poze cu ingerasul mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Ioana13

Petra & Maia & Mara de Msemcu

Eliza Ioana de Vas

Stefan Bogdan de Doxinu

Eduard Andrei de Cioaca

Matei Stefan de Paky

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana




"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Kid cum stati cu lapticul?

Gravidutaimi pare rau, nu stiu nici o croitoreasa, dar am si eu o intrebare off topic: stie cineva o cosmeticiana buna? Eu am un ten ff sensibil si as vrea sa ma duc sa imi fac un tratament, dar mi-e teama sa nu ma umplu de bube, asa ca astept niste nume, daca aveti asa ceva.

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana




"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Ang3lt0uch, eu m-am gandit sa o rad pe Mara in cap, dar dupa turta, adica prin iunie. Ea nu prea are mult par si, daca o sa-i mai ia si nasa din mot, o sa se vada. Dar sa vedem ce zice si sosu', ca nu prea cred ca o sa fie de acord ca fiica-sa sa fie cheliuta lucitoare.

A, si inca ceva..eu am fost tot cheliuta pana pe la un an, asa mi-a zis mama, apoi mi-a crescut destul de moale, si acum am un par des si aspru, de tre sa ma duc in fiecare sapt la coafor, ca sa nu-mi stea ca o matura dupa baie.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

quote:
Originally posted by Madi

Kid cum stati cu lapticul?

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana


"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”




Ieri l-am adormit inainte sa il dau si asa l-a mancat. Azi dimineata la ora 8 l-a mancat, probabil ii era mult prea foame ca sa comenteze, ca ultima masa aseara la fost la 22.30, vedem acum la 18 daca mananca, daca nu, am deja back-up, ii dau fructe. Multumim de intrebare

carstea Eu stiam ca suptul calmeaza durerile de dinti, deci daca ii ies dintisorii, posibil de asta sa vrea sa stea mai mult si mai des la san.


Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudorcatalin spune:

Ioana13

Msemcu pentru Petra & Maia & Mara

Vas pentru Eliza Ioana

Doxinu pentru Stefan Bogdan

Cioaca pentru Eduard Andrei

Paky pentru Matei Stefan

magda,mama lui Tudor Catalin




http://community.webshots.com/user/tudorcatalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Bineinteles ca mi-a scuipat laptele Plange de foame si cand ii bag biberonul in gura, mi-l scuipa. Nu inteleg de ce.
I-am dat fructe cu orez,a mancat putin, acum astept masa de seara, il adorm intai si dupa aia ii dau laptele. Sper sa nu mai dureze mult refuzul asta de lapte.

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

graviduta stiu o croitoreasa foarte ok in rahova/margeanului.

moko am primit oferte de la agentii pentru hotelul royal wings. Sa imi spui daca vrei sa le trimit pe mail.

Azi am lipsit motivat. Am pictat camera Mayei. Nu eu personal, 2 fete care se pricep . A iesit super, pun poze mai tarziu.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sa o ajutam pe Sonia
Poze/Poze intalnire
www.youtube.com/watch?v=mXhigPz-PX8" target="_blank">Filmulet/www.youtube.com/watch?v=PAJHlaXKGGs" target="_blank">Maya rade in hohote
Hainutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

Sorina, uite aici o cheliuta.
Noi inca suntem cu mucuti si nu stam deloc sa ii scoatem afara.
Va pupam !!!!!!!!


Sunt mamica
poze
13.05.2007

Mergi la inceput