***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (56)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Pepsi - da si Dominic era mai deschis la par,si seamana destul de mult.

Angela - eu nu stiu ce sa zic despre cremele alea.

Didi - nu mai doarme demult in sac, pentru ca dorm cu el in pat si il invelesc cu patura mea.

La multi ani sarbatoritilor de azi!

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angiuta spune:

Didi noi U6 il facem abia in mai, tot atunci ne-a programat si pt. MMR insa dupa ce am citit diferite pareri despre acest vaccin cam stau in dubii, parca nu i l-as face. Si moasa ne-a recomandat sa nu i-l facem pt. ca sunt boli normale ale copilariei si n-ar trebui sa fie periculoase.


Angiuta mamica lui Vladut(8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELTEKA spune:

Buna, mamici frumoase!

Va pup din Portugalia, de pe plaja in Algarve (Playa da Rocha). E minunat aici, e cald si suntem pe malul marii. Din pacate eu lucrez de dimineata pana seara asa ca nici n-am calcat pe nisip inca. Elias si soctualche insa fac plimbari indelungi, se simt grozav.

Peste zi merg in camera sa il alaptez tot la doua ore jumatate, e greu sa comuti mereu de la produs lapte la produs idei... Noapte alaptez...peste zi sunt f obosita, dar incerc sa reist.

I-a iesit si lui Elias primul dinte, jos. Doar unul, e haios tare...

N-am incarcat poze si nici nu cred ca apuc pana ne intoarcem acasa, dar am vrut sa va spun ca mi-e dor de voi si va trimit soare si buna dispozitie si energie pozitiva si pupici!


Mihamora, Michigan, Ioana 13, nu cunosc bine fonturile la computerul asta si trebuie sa fug in 3 minute, dar va doresc din suflet LA MULTI ANI si muuuuulta fericire. Sa vi se implineasca toate dorintele!

Mamica lui ELIAS , 31.05.2007

POZE cu Elias, sau DOLOFANEL - Fat Frumos cel Chel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angiuta spune:

Didi aici acum vreo 2 saptamani era un fel de targ de gradinite la un centru de cumparaturi de la noi din cartier.Am intrebat despre inscriere si ne-a zis ca nu trebuie sa-l inscriem decat cu 2-3 luni inainte dar daca vrem sa-l inscriem de la 2 ani trebuie sa facem un fel de cerere la Jungednamt. Tot ei vor hotara si cat trebuie sa platim (se hotareste in functie de veniturile parintilor). Ce nu inteleg eu ce e aia kita e gradinita sau cresa? sau ce e?
Din cate am inteles aici nu e problema daca muncesc sau nu, ni-l primeste sigur.

Angiuta mamica lui Vladut(8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

quote:
Originally posted by ELTEKA

I-a iesit si lui Elias primul dinte, jos. Doar unul, e haios tare...
Mamica lui ELIAS , 31.05.2007

POZE cu Elias, sau DOLOFANEL - Fat Frumos cel Chel



Elteka felicitari pentru dintisor!! De-abia astept poze cu Iepuras!

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana




"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

elteka felicitari pentru dintisori.

Am pus poze noi incepand de aici.

Si aici poze cu picturile din camera Mayei.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sa o ajutam pe Sonia
Poze/Poze intalnire
www.youtube.com/watch?v=mXhigPz-PX8" target="_blank">Filmulet/www.youtube.com/watch?v=PAJHlaXKGGs" target="_blank">Maya rade in hohote
Hainutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

elteka,
vai, ce tre sa fie si pe capul tau, ziua lucrezi si mai si alaptezi tot timpul.
sa vii cu poze musai.

mica,
ce frumoaa camera are Maya; cum ai gasit pe cineva sa picteze? vreau si eu sa-i fac lui in camera asa, dar abia la sfarsitul anului ne mutam in casa noua.
Noi am plecat in Lara cu Mr. peter, patronul e turc si are deal-uri foarte bune pentru turcia, mai bune decat la kusadasi sau alibaba; au si site, sa te uiti, poate au si ei hotelul asta in oferta.

pepsi,
s-a trezit asnoapte , mai putin dar s-a trezit, nu cumva sa-mi ies din ritm; dupa ce am stat azi 9 ore la birou, am fugit direct la tenis, am ajuns acasa, am facut repede dus si am preluat argintul viu; acum l-am adormit, mai am maxim 20 minute si tre sa ajung in pat ca sa pot s-o iau de la capat maine...VREAU SA CREASCA MARE !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:



Petra & Maia & Mara de Msemcu

Eliza Ioana de Vas

Stefan Bogdan de Doxinu

Eduard Andrei de Cioaca

Matei Stefan de Paky

Ioana13

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">de la o inima mare la inimioara Soniei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

mica, frumoasa foc camera ;si maya.... e minunata; mai imi place covorul vostru crem cu ursuleti;se potriveste cu tapetul nostru;imi spui te rog de unde l ai luat si ce dimensiuni are?

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">de la o inima mare la inimioara Soniei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Multumesc tuturor fetelor care ne-au felicitat!!!!!!!!!


Kid ai putina rabdare cu ek poate mai vine un dintisor si de aceea ste asa.Nu-i mai da sa pape in somn caci il obisnuiesti asa si asta este o boala.Cauta pe internet sa vezi!Sunt copii care nu mananca cat sunt treji insa papa tot cand dorm.Am gasit io articolul accidental pe net insa nu-l mai am.Sper sa nu te superi ca ti-am spus!

ELTEKAfeficitari pentru primul dintisor,noi il asteptam inca dar zana dintisor se lasa asteptata!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

TRICOURI BUMBAC FETITE SI BAIETEI

Mergi la inceput