Lost - ultimele 3 serii

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ralcat, sa inteleg ca vorbestib despre episodul 10?
Eu l-am tras dar nu am apucat sa-l vad, cred ca astept vineri sa il am si pe 11, macar sa vad mai mult.

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crishtina spune:

Am vazut si eu 10 S'ar deduce ca s'a intors si Sawyer de pe insula...dar de ce zicea Jack ca el a ales sa se salveze si Sawyer nu? V'ati dat seama?
Acuma deci e clar ca e Aaron a lui Claire... Mai sunt semne de intrebare dar oricum...episodul asta mi'a placut

Crishtina & Robert
09.09.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

A aparut si 11, eu am tot amanat ca sa le vad pe amandoua diseara. Revin cu impresii.

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Da, vorbeam de episodul 10. Si pun pariu ca dupa ce vad 11 voi fi si mai nedumerita. Parca toata seria asta e mai alerta si mai mesmerizanta decat anterioarele.

Copiii merita tot efortul nostru
Simona, Sonia,
Alex, Andrei


Puiul meu se pregateste de armata: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Pregatire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria spune:

eu cred ca sawyer a ales sa ramana pe insula... si ca i-a aparut lui kate ca un fel de naluca

azi am sa intru si eu sa descarc ep 11, mai vorbim ... de lamurit nu cred ca ne vom lamuri 100%, in fond asta e si scopul realizatorilor!

Blog: Ajutati-l pe Razvan sa lupte cu o boala necunoscuta!

ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme:

Nascut pe 4 iulie (2000)
si
Vineri, 13 (iunie, 2003)

poze cu frumosii mei (si nu numai )
************************
Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu,
nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Doctorul care pe insula aparuse cu gatul taiat si pe vapor traia...deci pe insula sunt cumva fast forward, ce se intampla in lume mai intai se petrece pe insula. Nu? Asa inteleg eu.

Apoi tatal lui Jack si Claire..e o viziune nu? Dar daca e, cum de si Claire si John l-au vazut si au vorbit cu el? Inseamna ca si Claire e moarta?

Un lucru e sigur, secventele pe care le vedeam cu Jack si pastilele lui acum cateva episoade sunt de fapt cele mai din viitor, sa zic asa. Pt ca abia acum se pare ca incepe sa ia pastilele si daca acum e cu Kate (si ne e clar si ca Aaron e al lui Claire), o va pierde pt ca innebuneste.

Si Richard..el poate calatori in timp, altfel nu imi explic cum era acolo la nasterea lui John si apoi mai tarziu cand i-a oferit obiectele. Si de ce l-a suparat alegerea cutitului oare?

Keamy are pe brat o bomba?

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Si eu cred ca Claire e moarta, desi, daca e asa, ar fi un gest extrem de indraznet din partea scenaristilor.
Mie imi pare rau si de Rousseau, chiar daca nu a aparut prea des era o prezenta foarte puternica.. merita macar o moarte mai "spectaculoasa".

Richard ori calatoreste in timp, ori e nemuritor, una din doua :D. Ma intrebam si eu de ce s-a suparat ca John a ales cutitul, ca doar ii apartinea (in viitor), nu?

Faza cu mutatul insulei e bulversanta ...probabil ca de fapt vor schimba calea de acces spre insula, odata modificate acele coordonate foarte precise, insula nu mai poate fi gasita..asa s-ar explica si de ce nu sunt salvati decat 6 dintre ei, Sayid n-o sa apuce probabil sa aduca decat un prim grup pe freighter.

Keamy cred ca avea mai degraba un detonator de bomba pe brat, asa parea.



"Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money."(Cree Indian Proverb)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Claire oricum trebuie sa dispara altfel nu stiu cum ar fi de acord sa plece Kate de pe insula cu Aaron.
Oare Jack o sa afle ca el si Claire sunt frati?


--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria spune:

quote:
Originally posted by motanik

Claire oricum trebuie sa dispara altfel nu stiu cum ar fi de acord sa plece Kate de pe insula cu Aaron.
Oare Jack o sa afle ca el si Claire sunt frati?


--------------------

Andra





ma io-s cascata sau ce??? in ce episdod au aratat ca Jack si Clare ar fi frati?! ca io n-am retinut asta...

sunt morti nene, doar ca e un fel de calotorie in timp/ lumi paralele asa ceva.
si nu cred ca vom reusi sa intelegem prea bine vreodata!

Blog: Ajutati-l pe Razvan sa lupte cu o boala necunoscuta!

ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme:

Nascut pe 4 iulie (2000)
si
Vineri, 13 (iunie, 2003)

poze cu frumosii mei (si nu numai )
************************
Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu,
nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Anamaria, tatal lui Jack e si tatal lui Claire deci da, sunt frati.


--------------------

Andra

Mergi la inceput