Lost - ultimele 3 serii

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pai mai avem cel putin inca doua sezoane, nu e finalul prea aproape.
Tind si eu sa cred ca au plecat de pe insula separat cei 6, de asta n-o fi stiind Jack de Aaron.. Sau poate a aflat ca era Claire sora lui si sa aiba asta legatura cu faptul ca el nu vrea sa vada copilul?

Cu siguranta pe insula raman supravietuitori, asta urmeaza sa aflam, de ce au ramas acolo si de ce nu au vrut sa se afle ca mai sunt si ei; mi-aduc aminte cum la un moment dat Sawyer o intreba pe Kate de ce vrea sa plece, ca oricum in afara o sa fie iar cautata de politie si o sa aiba viata grea, asa pe insula avea casa, masa, liniste...poate au vrut sa ramana acolo unii pt ca le era mai bine, ca de ex Rose care a scapat de cancer sau John de paralizie.

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Pentru cele ce vor sa exploreze o posibila teorie despre ce se intampla in LOST. Mie mi-a placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Chiar asa, ma intrebam cum de Richard (mana dreapta a lui Ben) nu a imbatranit deloc, era la fel si cand era Ben copil si s-au intalnit prin jungla si acum cand Ben are vreo 40 de ani.



--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

E clar faptul ca insula este un experiment foarte elaborat...
Eu intelesesem la un moment dat ca ei ar fi fost programati sa se prabuseasca pe insula cu avionul...insa din scenele "celorlalti" din momentul prabusirii, si anume, stateau relaxati in casele lor, aveau o viata relaxata, fiecare pe la casa lui.... dupa prabusire si aparitia supravietuitorilor si viata "celorlalti" s-a bulversat, au inceput parca vanatoarea...


Mami si Ioana nasturica
Niciodata nu trebuie sa plāngi dupa ceva care nu poate plānge dupa tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Maine se difuzeaza episodul 9.

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ati vazut ep 9? Comentam?


--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crishtina spune:

Eu am vazut M-a dezamagit Sahid. Pana acu a fost tare in toate, cel mai mult mi'a placut cand era Ben prizonierul lor in buncar si el a fost singurul care nu l'a crezut. Acuma a cazut si el in plasa.

Crishtina & Robert
09.09.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nu-i asa ca Ben a pus la cale totul? Cred ca el a ucis-o pe Nadia ca sa il atraga pe Said de partea lui...si el e orbit de durere, o iubea tare pe Nadia.

Si Ben are si fumul negru sub control. Uh, cate ocazii au avut sa-l omoare pe antipaticul asta si n-au facut-o...
Oare s-a teleportat in desert? Ca la hotel a intrebat data, nu stia.

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Si eu sunt mare fana Lost, pacat ca nu am timp sa revad tot, cred ca deja am uitat 60% din ce s-a intamplat pana acum , abia astept sa vad si eu maine sau poimaine, cand am timp, episodul nou.



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Ciudat rau, parca din ce in ce mai ciudat. De ce a trebuit sa dispara CLaire cu tatal ei ? Asa ... in padure de bezmetica ... chiar ea stia ca e tatal ei ? Ca parca as zice ca nu.

Copiii merita tot efortul nostru
Simona, Sonia,
Alex, Andrei


Puiul meu se pregateste de armata: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Pregatire

Mergi la inceput