Salutare!

Salutare! | Autor: luizika

Link direct la acest mesaj

Salutare tuturor! Eu sunt nou inscrisa pe site. Inca nu sunt mamica dar vreau sa devin. Deocamdata ma interesez cum stau lucrurile si ce trebuie sa fac, cum sa ma pregatesc pentru a deveni mamica. As vrea sa va intreb ( in special pe cei/cele care sunt din Constanta) daca stiti ceva despre Dr. Rusu Elvira. Eu sunt in cautarea unui doctor bun care sa ma monitorizeze si mai ales sa ma ajute, cand o fi vremea, sa nasc. Mie mi-e groaza de Spitalul Judetean din Constanta asa ca macar doctora sa fie priceputa si sa nu ma lase balta cand mi-e lumea mai draga. Deci daca ma puteti ajuta va sunt foarte recunoscatoare.

Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Luiza, cel mai bine poti incepe sa cauti si sa comunici cu cine doresti , aici.Cauta in indexul de subiecte, mai inatai...
succes!

Mariaanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

luizika bun venit pe si multa bafta..
legat de informatii din Constanta intra aici si te vor ajuta fetele

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=115378&whichpage=14







Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu

Putin cu putin se aduna marea...




"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Luizika, am copiat mesajul tau la sub Info utile Constanta aici , unde te asteptam cu drag!

Ioana -the new me!
animalutele mele iubite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Buna Luiza !
Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine (adica vreau un bb). Ideea e ca daca te-ai hotarat sa faci asta in primul rand trebuie sa-ti schimbi regimul de viatza ( sa be lasi de tigari daca fumezi , sa mananci sanatos) si apoi sa te programezi la un stomatolog (daca e cazul) si la un ginecolog cu care sa poti purta o discutzie preliminara despre faptul ca vrei sa faci un bb si sa incepi sa faci testele pe care ti le recomanda.
Gasesti pe forum o multime de persoane cu care poti discuta si care te pot ajuta. Daca vrei te asteptam cu drag la "Aspirante optimiste".
Pupici si noroc la bebelici !

Butterfly1

Mergi la inceput