Gravidute & Mamici de Iasi (36)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Daniela multe lunite fetitei! Petrecere frumoasa!

Alina-Mirela cu DAVID 27.06.2007
www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?id=9198" target="_blank">Votati-l pe David!

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

quote:
Originally posted by gabiarama

Mai ,Oana , mai ,iar a reusit soacra sa te enerveze?
Auzi ,dar sotul tau ce zice cind il alinta mama? Ii place? Sau el nici nu observa chestia asta?


GABI ,de 3 ori mama





Ei, mananci calule ovaz?! Ii place, cum nu...Si nici nu observa ca Stefan e pe locul doi. Ca eu, m-am obisnuit sa fiu invizibila. Sunt aia care face mancare, pune masa, strange masa etc.

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ghinetz
Miha, am eu o tzuica de pere....o nebunie! Ce zici, te astept?



Offf...ce-as mai iesi din casa...si nu neaparat pentru rachiu de pere dar macar pentru o Inka.
Robert deja a rasturnat casa cu fundu-n sus, mi-a restartat calculatorul de vreo 2 ori ...Si vrea sa vina musafiri. Si il intreb unde sa stea musafirii daca el a imprastiat jucarii peste tot. "Pe pat,aici este loc destul"

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by ghinetz
Miha, am eu o tzuica de pere....o nebunie! Ce zici, te astept?



Offf...ce-as mai iesi din casa...si nu neaparat pentru rachiu de pere dar macar pentru o Inka.
Robert deja a rasturnat casa cu fundu-n sus, mi-a restartat calculatorul de vreo 2 ori ...Si vrea sa vina musafiri. Si il intreb unde sa stea musafirii daca el a imprastiat jucarii peste tot. "Pe pat,aici este loc destul"


Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...






Normal .Numai mama lui ne invita sa stam pe jos , turceste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

quote:
Originally posted by alynta27

Va doresc o saptamana buna!
Kriss tu zici ca ai fost in Carrfour recent. Stii cat era baxul de pampers?

Alina-Mirela cu DAVID 27.06.2007
www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?id=9198" target="_blank">Votati-l pe David!

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David


David
Cum a aparut Printul!



Imi pare rau, dar nu stiu...eu am luat vineri din kaufl, dar Happy 1 90 buc la 45,9 lei..

Miha, tare replica lui Robert!
Monica, imi pare rau..multa putere sa treceti peste, si sanatate puisorului!
Soacra mea inseamna ca e aur curat! nu il slaveste pe fi`su deloc! tot timpul imi ia apararea, nu ii tine niciodata partea..chiar il cearta ca nu ma scoate in oras sau nu face curatenie, sau nu sta cu copilul samd.. taica-su seamana cu el si stie cum e..de aia cred ca imi apararea..
Azi ma scoate si pe mine sotiorul in oras pt. 8 martie!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 4 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

quote:
Originally posted by anymony

Venim noi la 36 da ce e cu pagina????
Noi am primit jucariile la concursul Pampers cu ursuletii si suntem f incintata...


Mai stii cam in ce perioada ai trimisursuletii? CA noi am trimis de vreo doua saptamani sau mai mult si nici o miscare.

Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

quote:
Originally posted by ghinetz
Adica ati mai remarcat careva la bunici/soacre sa defavorizeze nepotul si sa alinte doar copilul? (chiar daca acesta are 30 de ani?) Eu asta nu inteleg. Si ma gandesc doar ca oi fi eu mai deplasata si lipsita de indulgenta.


Nu esti deloc deplasata. Si eu am remarcat asta. Sau suntem deplasate amandoua

Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

quote:
Originally posted by alynta27
Oana mai sunt soacre ca a ta, din pacate! A mea cand vine: "Vai saracu' B!" "... baiatul", dar de norasa nimic! Lasa ca ea trage ca boul in jug! Uf! Dar nu o mai bag in seama ca ma enervez de fiecare data! Acum ii mai zic cate una!


Si eu ma mai enervez, mai ales ca imi tine predici ca ma ocup numai de copil si de sot nu. Dar ce vrea sa-l pun pe olita ca pe Stefy, sa-i dau mancare cu lingurita? E mare, poate face si singur astfel de lucruri.

Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Cred ca pe la mijlocul lui februarie am trimis...eu am trimis 2 plicuri si am primit 2 jucarii..girafa si soricelul.

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Fetelor, multumim de urari; si voua sa va traiasca ingerasii.
am citit mai sus ca unele nu prea va intelegeti cu soacrele...eu una am noroc de o soacra tare buna si de cele mai multe ori e de partea mea si nu a sotului, ne face de mancare cand eu nu am timp, ma ajuta la curatenie...ce mai, e o femeie de nota 10.
Va las, iesim putin afara sa luam putin aer.


daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007

Mergi la inceput