Rugati-va pentru Diana! (2)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Mouse-ul trebuie trimis in Austria pentru ca e in garantie si cei de la firma care il produce au cerut sa-l repare ei. In plus, mouse-ul de la scoala a fost cumparat de organizatia care se ocupa de tehnologia in scoli, ei decid ce se face cu el si cum il repara.

_

Bucataria lui mami ***********************************************************Puterea din noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Laura sanatate multa Dienutei tale ii transmite Diana noastra! ati avut o putere extraordinara sa mergeti mai departe! Sa va ajute cel de sus sa va fie din ce in ce mai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Update

_

Bucataria lui mami ***********************************************************Puterea din noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Sa-i foloseasca sanatoasa!
cu drag.

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

e o dulce cu ocheleari!
va pupam.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

O imbratisare mare si de la noi, sunteti mereu in gandurile noastre.

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Dupa o absenta lunga, revin si eu ca sa va urez

o masa imbelsugata,
daruri multe sub brad,
sanatate, liniste sufleteasca, fericire si numai bucurii alaturi de familie si de toti cei dragi!
Un Craciun fericit tuturor!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ma gandesc deseori la Diana. Ce mai face, cum merge scoala ? Va dorim multa sanatate si daca mai aveti timp sa ne mai scrieti, ne bucuram !!
Am vazut si pozele cu ochelari ! Ce domnisoara frumoasa si mare s-a facut !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca74 spune:

Laura, Dienuta ta imi e tare scumpa mie. S-a facut o frumusete de fata, are niste trasaturi atat de deosebite, si niste ochi mari, cu gene lungi. E o minune! Sa-ti traiasca si sa se faca bine!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Multumim frumos, fetele!

Am avut o perioada lunga, aglomerata si cam dificila, care a inceput prin noiembrie anul trecut, cand Diana a facut o infectie urinara si o rectie foarte puternica dupa ea. Am fost in spital 3 saptamani.

Aproximativ in aceeasi perioada am avut o intalnire la scoala cu echipa care o urmareste pe Diana, unde profesoarele au spus ca Diana are nevoie de psiholog pentru ca i-a spus uneia dintre ele la un moment dat cum ca ea "nu mai vrea sa traiasca" (asa de grijuliu mi-au spus profesoarele asta, ca aproape am facut o cadere nervoasa acolo). Desigur ca imediat dupa am luat legatura cu un medic psiholog pediatru, care a propus terapia prin muzica.

Citind intre timp la subiectul canadiencelor, ceea ce-a scris o mamica de acolo parca mi-a deschis ochii: aproape toate medicamenetele (puternice, dar necesare) pe care Diana le ia, au ca efecte secundare nervozitate, agitatie, neliniste, somnolenta, insomnii, depresii, etc. Sincer nu stiu exact cat e de afectata intr-adevar de ele, insa voi discuta neaparat cu medicul, sa vad ce parere are si el.


In alta ordine de idei, poimanine voi merge la un simpozion international despre disfunctii autonome dupa traumatisme ale nervilor maduvei spinarii.



In incheiere, cateva fotografii recente cu fetele: www.facebook.com/album.php?aid=50849&id=100000233326598&l=8f059934e8" target="_blank">aici si www.facebook.com/album.php?aid=51911&id=100000233326598&l=8d18528984" target="_blank">aici.


Numai bine si va multumim pentru toate gandurile bune


Mergi la inceput