Rugati-va pentru Diana! (2)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Laura, te imbratisez din tot sufletul!

E extraordinar cat de multa forta aveti, Dumnezeu sa va ajute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Laura,
Sa fie cu noroc participarea ta la simpozion.
fetele sunt niste frumuseti sa fie sanatoase si sa va bucure mereu.
Doamne ajuta sa fie bine Diana, sa gasiti calea cea mai buna pt ea si vroiam sa iti spun sa vorbesti cu medicii de la spital si sa vezi dc nu cumva iti recomanda oxygenarea barica, o ajuta mult pe Dia si nu ar trebui poate sa mai ia o serie de chimicale.Ei iti pot recomanda si sa le faci la spital, fara sa mai achiti-eu am incercat la baiatul meu si am vazut ceva ameliorare.E o sugestie,nu stiu dc ai auzit de asa ceva.
Doamne ajuta si multa sanatate!

Denisa cu Emma Andrea 5 ani si Mark Alex 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

multumim.


Denisa, cautand eu informatii pe internet, imi amintesc ca am ajuns si pe la tratamente cu oxigenare barica, doar ca nu-mi mai amintesc la ce era buna
Oricum, nici un medic de pana acum nu mi-a pomenit nimic despre asta, insa am sa fac eu cercetari din nou despre procedura si voi discuta si cu un doctor, la urmatorul appointment.


Asa cum am mentionat, am fost la simpozion. Un pic cam "tehnic" pentru mine, multi termeni medicali folositi prescurati... dupa 9 ore, am ajuns acasa cu dureri de cap
Insa chiar am aflat date si rezultate ale cercetarilor facute in ultima vreme interesante, iar in timpul pauzelor am discutat cu doi din medicii Dianei despre medicamente si activitati extra scolare, cu medicul care a organizat simpozionul (care se pare ca aflase despre Diana, iar eu i-am fost recomandata ca un "cal breaz", ca cica sa aiba grija, ca eu o sa-l bombardez cu intrebari , si cu inca cateva persoane implicate in cercetare/recuperare.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Multa sanatate va dorim !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Laura-tinem pumnii sa fie de folos info aflate. Oxygenarea barica e f. buna pt bones injuries ,brain si sunt sigura ca tu o poti obtine gratuit pt Diana.Dc ai nevoei de info,iti pot trimite.Va

Denisa cu Emma Andrea 5 ani si Mark Alex 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Nu cumva azi e ziua Dianei??
Daca da....ce i-as putea ura?
Multa putere si credinta, nu se poate sa nu fie rasplatita atata lupta!


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

MOS CRACIUN 2010

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Dicirstea, multumim mult!


A implinit 8 ani... ce mare e copilul meu...

Acum suntem in pregatiri pentru petrecerea cu colegii de la scoala. Daca ne lasa copiii putin timp, facem poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

la multi ani Diana!

d'ale lui Andrei: "mancarea care vorbeste nu se mananca!!!!"

Mergi la inceput