Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (98)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

quote:
Originally posted by papanash

O primavara minunata va dorim !
Pentru toate printzesele, un zambet dulce si pupici
http://www.flickr.com/photos/23756759@N04/2300719277/








Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)


Ce dulce e!
Multumim mult!!

http://www.cristinamode.ro/nunta/buchete/narcise.jpg

Astea ti le daruiesc cu drag,tie...tuturor mamicilor!







Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

V-am trimit ceva interesant pe mail.
Si mai am o surpriza.


Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Noi suntem matinale azi, am vrut sa intampinam primavara cum se cuvine.
Va daruim si noi cate o si cate un martisor virtual.
Sa aveti o zi minunata mamici de dulceturi si papanasi.
de asemenea pe Roxana si Piculika, acum am citit din urma.

Cristina, mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Pentru voi cu mult drag:
http://ofelicitare.ro/component/option,com_felicitari/Itemid,53/task,FillCard/cardId,486/felicitari,1-Martie/

Cristina, mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Buna dimineata!


In primul rand un calduros LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor de pe 29, 30, 31 si 1 a lunii!!!!!!!Sa fie sanatosi, iubiti, frumosi si sa aduca numai bucurii mamicilor lor!!!!


!!!Tomasa!!!


Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

O primavara frumoasa va doresc tuturor, multe bucurii si impliniri.

Tomasa, draga mea, un sincer LA MULTI ANI, sa fii sanatoasa, iubita si fericita.

sarbatoritilor de pe 30, 31 si de azi

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

De 1 martie va trimitem doi pupici dulci de la 2 baieti cucuieti si va dorim sa aveti o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Sim, exagerezi. Eu nu am dat nume. Te puteai gandi ca am ceva cu soacra sau cu B. Tu ti-ai bagat nasul si ai verificat, apoi m-ai intepat cu ceva de genul "ce Annisia nu esti in stare sa recunosti ca te-a ofticat Tomasa"?! Ti-am spus parerea mea sincera si atat. Adica eu ce ar fi trebuit sa fac dupa postarea ta? Raspunde-mi tu sincer si obiectiv?! Trebuia sa tac? Eu am vrut sa tac din prima. Daca nu spuneai tu lucrurilor pe nume, nu durea pe nimeni la bashceti de ce si cine ma oftica pe mine. Chiar nu inteleg de ce vrei neaparat sa ma scoti tot pe mine vinovata acum. De ce?
Imi pare rau ca te-am suparat. Chiar nu vreau sa mai continui. Se poate sa se termine povestea asta?


Micul Yannis creste mare





Crezi ca am verificat pentru ca ma rodea asa de tare curiozitatea? Nu, m-am uitat pentru ca m-am gandit ca i-a zis cineva ceva urat Nanei si nu imi venea sa cred ca ar fi avut inima pentru asa ceva. Si ce au vazut ochii mei? Mesajul Tomasei recent postat. Daca nu vroiai sa starnesti iar r…. si vroiai sa ‘taci din prima’ nu te apucai sa spui ca persoana care ti-a taiat cheful a postat la subiectul Nanei. Mesajul meu nu avusese nici un subinteles, dar vad ca tu l-ai interpretat asa cum ai vrut. Si daca nu esti tu vinovata, atunci cine e? Ca doar nu pe mine m-a ofuscat mesajul Tomasei. Si povestea se va termina atunci cand tu nu te vei mai lua de Tomasa. Sincer, se facuse liniste pe aici pana sa apari iar sa tulburi apele.

Acestea fiind zise, am inchis subiectul si cred ca o sa iau si o pauza mai mare de forum pentru ca nu are rost sa mai scriu aici atat timp cat vad atitudini de astea si ma enervez .

Deocamdata va spun 'Cu bine'.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Buna dimineata! Va dorim o primavara superba, cu sanatate si bucurii! Ia poftiti la martisoare mesterite de maestra Alexandra la gradnita.

Apropos, fata pare bine, doar nas infundat la trezire. Fara febra. Sper sa ramana asa, poate punem in aplicare planul de program de familie in weekend.




Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

Roxana-frumoase martisoare.....bravo ei!
cum se mai simte andrei?

Mergi la inceput