Durerea unei pierderi de sarcina (64)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

Liana,
de cand te astept cu butoaiele, pot sa ma inec in ele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

Sa aveti o saptamana usoara si plina de vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Buna dimineata!
Azi e baba aleasa de mine.Pe aici e un vanticel cu nor si soare.Sper, dupa amiaza sa fie mai frumos!
Va pup si sa aveti o saptamana minunata!

Mariaanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Andreea16, OAU !!! Ai ajuns in capul liste cu gravidutze ceea ce inseamna ca mai ai atat de putin! Ce bine! Sanatate multa in continuare iti doresc. Bine ca vine sotul la timp inapoi si o sa va puteti bucura impreuna de ce a mai ramas din sarcina!

oana_oana26, ne luam de mana ca si eu am nevoie de un inec din asta in optimism. Azi merg la eco si o vad ca pe o eco cruciala pentru ca deh... ar putea veni replica aia fantastica "oprita in evolutie". Mor de frica deja!

slimatei, nu vreau sa incep sa imi imaginez greutatile astea prin care treci. eu ma uit la sotul meu si cand ma gandesc cat mai avem inainte de asteptat si de rabdat imi este foarte mila pentru el. bine... mai buna varianta decat sa pierd si sarcina asta si sa revenim la viata noastra normala sa ne bucuram doar unul de celalalt... trebuie sa fim niste luptatori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Liana, ce inseamna "fata biala taleee"?

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081021/k/2cd9/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Alinushca-Stiu ca iti este frica dar nu te gandi la rau te rog eu!Am sa ma gandesc la tine si astept sa vii cu vesti bune de la eco!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Slimatei-imi pare rau ca sotul tau lucreaza pana seara si il vezi atat de putin,dar acum concentreaza-te pe micuta,daca esti ingrijorata sau trista te va simti si va fii si ea agitata.Nu esti singurica,uite noi suntem aici mereu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Buna fetelor,

Va doresc din inima sa aveti o primavara frumoasa,insorita,plina de caldura si dragoste! Lasati primavara sa va patrunda in suflete!
Un mare buchet de flori pentru fiecare fata minunata de aici!


Multi tuturor!



Mirela 16w
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Andreea16-multumesc pentru incurajari.Stii mi.e atat de frica cand vad ca din nou trece o luna si nu am ramas,mi-e frica ca poate niciodata nu voi mai avea copii.Nu stiu ce sa spun,nu sunt optimista in acest sens...sper sa ma ajute doctorita ca altfel o iau razna,pana pe 10 martie nu mai este mult,sper sa nu vin si atunci cu vest proaste
Ce surpriza minunatata ti-a facut sotul!draga de tine ai fost singurica,nu ti-a fost greu?Ai mare grija de tine si bebika!...

Mergi la inceput