Mamici de Septembrie - Octombrie 2008 (16)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Intr-adevar, Alinush, sucul ala de ceapa suna intr-un mare fel!!!!

9+
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyia spune:

quote:
Originally posted by alinushca

quote:
Originally posted by felicic76



nu ti-e greu asa departe? De cat timp esti plecata?



Departe ca departe... dar printre cidateniile alea de oameni. Nu-i rasa mai dubioasa ca ei pe pamant.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081021/k/2cd9/preg.png


Ciudati or mai fi printre ei,ca peste tot.De ce crezi tu ca sunt dubiosi?

mama de bebe pufos DAVID(24 iulie 2006) SI bebe din burtik 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

quote:
Originally posted by felicic76

alinushc: da daca ai fi gheisa? Nu ti-ar placea? Eu n-as zice nu dupa ce am citit romanul!

Elya: parka am un deja-vu! Una dintre surorile mele este plecata din tara, casatorita si stabilita in Spania. Mi-este ingrozitor de greu fara ea, chiar daca am familia numeroasa, eram foarte apropiate! In tara era un esec total : serviciu, barbati, relatii! Acolo s-a adaptat imediat si este foarte fericita, lucru pe care nu l-am crezut decat cand am vazut cu ochii mei! Sotul o adora si are 2 fetite superbe! Oricum, eu sunt genul stau si lupt pe barricade, dar in tara mea si de aceea admir toate fetele care pot sa stea departe! Asa ca, te cred ca esti fericita!
5+



Nope thanks! Prefer sa fiu extraterestru decat japonez ! Chiar nu ma atrage deloc cultura si civilizatia lor. Mi se par atificiali cu totul, aseptici... dar nu mai continui.
Si eu lupt pe baricade si sper sa nu fiu niciodata nevoita sa plec din tara asta. Eu simt ca aici mai exista un dram de haos si de libertate reala de gandire.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081021/k/2cd9/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2004 spune:

Buna dimineata
Am intrat si eu in fuga pt ca sunt super aglomerata la servici sa va pup pe toate si sa urez bafta multa fetelor care merg azi la echo
alinushca,Codruta27sanatate multa
Eu sunt bine..tot fara prea mari simptome de gravida..abia astept sa ajung luni la echo sa vad daca e totul in regula.
V-am pupat!!!

+10+puiutul Maria (23.12.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

quote:
Originally posted by elyia


Ciudati or mai fi printre ei,ca peste tot.De ce crezi tu ca sunt dubiosi?



Au inventat hentai-ul, nu?

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081021/k/2cd9/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:


alinushka :hai ca m-ai lasat masca, la asta nu ma asteptam, ma asteptam la sepuku, harakiri si alte chestii, dar tu ai dreptate, au (in)voluat !
oare cine se uita la asa ceva? tot ei, nu?

4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

elyia, sunt sigura ca sunt si oameni minunati. peste tot sunt! nici multi dintre occidentali nu imi plac. si pana la urma cultura europeana a fost prima care a facut ravagii si a comis tot felul de atrocitati. prefer insa traditiile noastre pe cat posibil, cu mioritzele noastre cu branzica noastra, cu felul in care iubim noi si cu frica lui Dumnezeu!

Haideti ca dau fugutza la marmacie ca mi-a venit reteta! Cya later aligators!

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081021/k/2cd9/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyia spune:

quote:
Originally posted by felicic76

alinushc: da daca ai fi gheisa? Nu ti-ar placea? Eu n-as zice nu dupa ce am citit romanul!

Elya: parka am un deja-vu! Una dintre surorile mele este plecata din tara, casatorita si stabilita in Spania. Mi-este ingrozitor de greu fara ea, chiar daca am familia numeroasa, eram foarte apropiate! In tara era un esec total : serviciu, barbati, relatii! Acolo s-a adaptat imediat si este foarte fericita, lucru pe care nu l-am crezut decat cand am vazut cu ochii mei! Sotul o adora si are 2 fetite superbe! Oricum, eu sunt genul stau si lupt pe barricade, dar in tara mea si de aceea admir toate fetele care pot sa stea departe! Asa ca, te cred ca esti fericita!
5+


Eu dintotdeauna am fost atrasa de cultura lor si chiar mi-am dorit sa traiasc in Japonia.Si nu regret.
Ma bucur pentru sora ta!

mama de bebe pufos DAVID(24 iulie 2006) SI bebe din burtik 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyia spune:

quote:
Originally posted by alinushca

elyia, sunt sigura ca sunt si oameni minunati. peste tot sunt! nici multi dintre occidentali nu imi plac. si pana la urma cultura europeana a fost prima care a facut ravagii si a comis tot felul de atrocitati. prefer insa traditiile noastre pe cat posibil, cu mioritzele noastre cu branzica noastra, cu felul in care iubim noi si cu frica lui Dumnezeu!

Haideti ca dau fugutza la marmacie ca mi-a venit reteta! Cya later aligators!

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081021/k/2cd9/preg.png




mama de bebe pufos DAVID(24 iulie 2006) SI bebe din burtik 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice001 spune:

fetelor ce-ati mai vb ........eu am facut comanda la mancare si cica vin peste 2 ore...or sa mi se lungeasca urechile pana vin ei.

8+

Mergi la inceput