Timisoara, Impreuna in asteptarea primaverii (85)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bey, cand va iau la mine in masina, iote ce anunt o sa-mi pun pe usa...www.trilulilu.ro/supergirlxxx/1d143528082c3c" target="_blank">ha-ha-ha

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Si acum putin dans pentru baietii aia cu muschidans

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Lore io nu pot vedea dansul...
Na ce-i? v-ati dus la nani?


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

bunnn Doris, o sa tinem cont!!! finut dom'le, finutz!!
Lore, nu se vede link-ul.
io v-a pupat dulce, ne auzim dimineata la o
care se anunta?!

sa aveti somn usor si noapte linistita Aida!! sa scada febra aia enervanta!



pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank"> Agonie si Extaz, Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Mai bag un dans www.youtube.com/watch?v=oeVW_hN1q-g&feature=related" target="_blank">asta si gata ,vad ca v-ati dus la culcare .Iar eu am ramas singura sa termin berea.

Aida pupici la Emma ,am vazut-o cat de dornica este de joaca si de copii ,poate veniti odata la noi .Dar tu stii asta ,eu nu stiu ce are ea voie si ce nu .Sanatate multa la Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Lore vreau si eu in Pussycat club,ma iei,culcat copiii,dar voi nu sunteti cu nici o tigla pe casa cred cat putura-ti sa scrieti.
Unde plecati maine Aida,lasa ca ma informez eu de fapt,ca nu stiu nimic iarasi,imi pare rau ca Emma a facut febra,e inca racita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Gata? se sparge targul?
No bun, haideti la nani, ne auzim dimineata la o cafea de duminica, am niste idei nastrusnice, trebuie sa vi le pove maine...nu legate de masina, ci despre subiectul nostru...surpriza...

Aaaa, pana una alta, careva zicea ieri de un titlu pentru noi...Timisoara Impreuna...o cautam pe Elodia...sau am gasit-o pe Elodia!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Heeellllllaaaauuuu asta-i bun?? ca mie imi pare om serios numa c'am batraior pentru mine.

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

ai tai is mai meseriasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Ma gandeam eu mai Claudia ca nu poti sa iti faci tu iesirea chiar asa .Cat despre club esti acceptata ,la cum arati....

Doris abia astept surprizele, si ai grija ca eu dau cafeaua devreme ,daca nu esti mai fac una mai tarziu

Mergi la inceput