Gravidute & Mamici de Iasi (27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kriss79
Michelle, Cris, multumim ca ati trecut pe la site-ul printesei mele.


si eu am trecut... de aseara chiar...
doar ca eram prinsa pe aici cu fetele in discutii si am uitat sa mai semnez in cartea de oaspeti...
las' ca mai trec eu pe acolo...

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

ralu, multumim, nu stiam..sorry..



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 4 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kriss79
Raluca, felicitari pt. rezultatele bune obtinute de-a lungul timpului!! dar de la chimie la ziar cum ai ajuns? ca banuiesc ca ai facut jurnalistica sau litere,nu?


pai... n-am avut profil chimie... Doar diriginta din liceu era de chimie. Atata tot. Eu am facut finante-contabilitate. Am atestat obtinut cu 10 Da' daca nu m-am omorat dupa astea... Eu visam de multa vreme sa ajung in mass-media. Sa dau la Jurnalistica, a fost o provocare pentru mine. Si... am reusit... Cand la probele eliminatorii am obtinut medie fff mare, nesperat de mare pentru mine, am decis sa nu mai dau examen si la FEAA (ca de fapt, acolo visau ai mei sa ajung!), ci sa merg mai departe cu Jurn., ca asta ma atragea mai mult. Mai ales ca in perioada aia aveam colaborari si prieteni la TVR Iasi si la Radio Iasi. Cu ceva vreme inainte am avut si cu Radio Romania.
Na, ca iar m-am intins la povesti...
Oricum, acum nu fac ceea ce, teoretic, trebuia sa fac dupa facultatea asta. Dar cel putin, e bine ca-s in domeniu
Dar sper sa scap de domeniu, cat mai curand...

Iar referitor la proful de mate... da, pot zice ca a fost prima iubire pe bune.Daca se ajunsese si la discutii de nunta, iti dai seama...

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Neatza fetelor!

Multumim din suflet pentru urarile de sanatate!

Aparent sunt mai bine amandoi, dar Dominic tot mai face febra dimineata , 37 cu5 .
Nu e febra mare Diana, cred ca ma programez iar astazi la Siminiceanu sa vedem daca are nevoie de alta medicatie.

Kriss - Si eu am terminat Ec nr.1

Ma pregatesc, am si musafiri, apoi am masaj,dupa sper sa ajung la dr cu Domi...
Va pup


Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Kriss, sarcina usoara prietenei tale, fara probleme!

Monica, sa ne scuzi pentru ce am zis noi despre chimie...

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

michelle temperatura 37, 5 este luata intrarecatal banuiesc si e cat se poate de normala. nu e febra! oricum o vizita la dr nu strica, sa-l controleze in gat sa vada daca totul e ok. si temperatura putin ridicata poate sa fie si de la dintisori si mai ales masele!

kriss si eu am vizitat pagina, dar sigur am mai scris, doar ca nu am semnat "condica"... o sa mai fac o vizita!!!

noi iar am ajuns la porumbei...dar revin dupa ce culc fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Helau!
pe aici,caci muuuuuult a mai trecut de cind nu am mai postat si eu citeva cuvinte...Noi suntem bine, crestem,iar eu pot spune ca sunt bine...o sa pun poze sa o vedeti si voi pe Bianca dar ...am uitat cum sa fac, nu mai stiu exact cum sa pun poze
Kriss si eu am invatat la Liceul ec 1Foarte frumoasa pagina Alessiei.
In rest vad ca v-ati facut gospodine, faceti toarta ziua prajiturele, e bine.
Multa sanatate lui Domi,puiut de Michelle
V-am pupat


Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by ralnied1


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by aeperju

beyyyy...schimbu' 3 lucreaza intens..felicitarile mele!
Emma si Andrei

--------------------------------------------------------------------------------


Multumim, multumim... asa e... lucram intens... desi am lucrat si mai intens de atat, mai ales cand era si Miha pe aici...
Bine ati revenit langa noi!

Apropos de Braila, zi-mi si mie, te rog, cum e in Braila? Se pare ca fratele meu isi ia repartitia acolo din aprilie...

Foto Ralu


--------------------------------------------------------------------------------




pai cum sa fie? inainte era pustiu, acum...e explozie de hypermarketuri..tot ce vrei si nu vrei s-a deschis in cateva luni in Braila. AM ramas masca. Deci...s-a mai inviorat. Eu sunt plecata de mult de acasa ca am facut facultain Bucale, apoi mi-am luat talpasita la Piatra. In rest, e marisor, bulevarde ok, mari, dar desul de neingrijit. A rams la fel de cand eram eu mica. Nu stiu daca-i va placea ori nu...

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

gata, dorm zgatiile, mai am vreo jumatate de ora doar pentru mine!

ella ma bucur ca esti bine! asteptam poze cu bianca!
nu mai tii minte cum sa le incarci in album sau sa ne dai noua link-ul?

miha mai ai de aranjat? sau iti place sa te lasi asteptata?!!! spor la treaba in continuare!

dupa cum v-am spus noi am ajuns iar la porumbei.poza asta imi place! am fost la dr si denisa e bine! in sfarsit! Doamne ajuta sa nu mai faca, ca m-am saturat de antibiotic!

vremea e super...sper s-o tina tot asa, sa ne intalnim cat mai repede prin parc!

monica mai e putin pana la botez si pana la ziua ta! e mai bine ca e finutul mic... eu cand am botezat finutul meu avea aproape 7 kg!!! si l-am tinut doar eu in brate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

fetele da voi acum ati aflat de martinus???
s-a deschis LIBREX la Palatul culturii

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput