Sezatoare canadiana (83)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Simonna, ma pregatesc eu sa trimit si pt fetele astea si pt pisicutza cealalta ceva. Am cont alimentat in lei la BT. Daca vrei, trimit si pt tine si iti spun cati CAD zice Banca Transilvania ca ar fi fost suma in lei si ne descurcam local. Pocneste-ma cu un mail daca vrei... Dar vezi ca este cont paypal acolo, daca ai paypal doar introduci adresa email si suma.


Common sense is not so common...        [Voltaire]                 DJ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

quote:
Originally posted by mQQm

Simonna, ma pregatesc eu sa trimit si pt fetele astea si pt pisicutza cealalta ceva. Am cont alimentat in lei la BT. Daca vrei, trimit si pt tine si iti spun cati CAD zice Banca Transilvania ca ar fi fost suma in lei si ne descurcam local. Pocneste-ma cu un mail daca vrei... Dar vezi ca este cont paypal acolo, daca ai paypal doar introduci adresa email si suma.


Common sense is not so common...        [Voltaire]                 DJ

Intrucat sunt mai aproape decat Simona si nu am cont paypal, ne putem vb si aranja, ca vreau si eu sa le trimit ceva banutzi, te rog multtt.
Mersi si pupicei!



Denisa 'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

cum facem cont paypal?

Doamne'ajuta!

POZE
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Denisam, desigur! Scuze n-am vazut ce-ai scris, chiar ma gandeam ca doar ai citat-o pe Simonna. Iti trimit PM sa vorbim detalii!

maru: www.paypal.com . Va dura un pic pana cand iti verifica conturile si poti folosi paypal. Cu incredere, nu-i mare lucru.


Common sense is not so common...        [Voltaire]                 DJ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Cristina-primit,saru'mina!Multumesc mult,raman datoare.

Denisa 'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebitzu spune:

Simona, mii de scuze de intarziere, de la servici nu pot citi.
Eu mi-am facut un cont paypal la adresa data de mQQm.Este foarte simplu si nu trebuie sa astepti, contul paypal este activat in cateva minutele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

bebitzu, sa nu-mi spui ca nu mai trebuie sa-ti depuna si retraga o suma in cont si pe CC si dup-aia tu sa vii la ei sa spui cat au depus ca sa valideze contu!!!

Pai asta chiar ca-i progres tataie, nu ca pe vremea mea!!! Cum cautam eu prin statements dupa cei 39 si 16 de centi depusi (si retrasi?!?), eh, ce parere aveti ce vremuri erau?

Noh, ma chiar bucur! Sper sa-i urmeze in progres si aia din Ro de la online banking! Cheers!


Common sense is not so common...        [Voltaire]                 DJ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Si pentru ca v-am promis, iata cateva poze de la petrecerea Isei.



"Less is more" - Mies van der Rohe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebitzu spune:

quote:
Originally posted by mQQm

, sa nu-mi spui ca nu mai trebuie sa-ti depuna si retraga o suma in cont si pe CC si dup-aia tu sa vii la ei sa spui cat au depus ca sa valideze contu!!!

Pai asta chiar ca-i progres tataie, nu ca pe vremea mea!!! Cum cautam eu prin statements dupa cei 39 si 16 de centi depusi (si retrasi?!?), eh, ce parere aveti ce vremuri erau?

Noh, ma chiar bucur! Sper sa-i urmeze in progres si aia din Ro de la online banking! Cheers!


Common sense is not so common...        [Voltaire]                 DJ




sincer, nu stiu cum era inainte insa acum asa este.se pare deci ca "a evoluat" nu gluma .
dupa ce am trimis banii am primit confirmarea din partea titularei de cont si, cam asta a fost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Roxana, sa-ti traiasca fata, e o scumpa! Ce-a ales de pe tava pe care o studiaza asa atent ?

http://www.floriinro.ro/


credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul

Mergi la inceput