Durerea unei pierderi de sarcina (61)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pai de data o cam meriti
hmmm o titulatura????hmmm.pai ti s'ar potrivi.."ma manca rau"sau"nerabdatoare"sau.sa mai zic????



Putin cu putin se aduna marea...



Nimic nu e asa de tare ca trecutul. Pe acela nimeni si nimic nu-l poate schimba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IreneCAM spune:


Va citesc din urma si apoi ma intorc sa povestim!


"Daca pamantul pe care il cauti nu exista, Dumnezeu il va crea pentru a-ti rasplati indrazneala" - Isabela de Castilla catre Cristofor Columb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:


Nu mai inteelg nimic... zilele trecute am evaluat topicul cu punctaj maxim,azi ma uit si vad ca a disparut evaluarea mea. Apropo,voi de ce nu votati subiectul?!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

quote:
Originally posted by Liana30

io l'am votat



Putin cu putin se aduna marea...



Nimic nu e asa de tare ca trecutul. Pe acela nimeni si nimic nu-l poate schimba!!!




Am vazut.....doar tu ai dat tonul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

da?io nu am vazut
hai ca am nitzica treaba fug repede..da cand revin fac prezenta ca nu se mai poate



Putin cu putin se aduna marea...



Nimic nu e asa de tare ca trecutul. Pe acela nimeni si nimic nu-l poate schimba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

mie nu-mi puneti absenta, am citit tot, dar n-am timp sa scriu.... inca sunt la munca si cred ca ma apuca miezul noptii...
am intrat doar sa va spun ca am luat paracetamol (merci, Laura! si pup printesica, am vazut pozele, este o dulceata!) si ma simt mai bine.


Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IreneCAM spune:

TEO, si eu am oscilat mult intre nastere naturala si cezariana...daca tu simti ca asa e mai bine, eu zic sa faci operatia, motive pro si contra exista totdeauna, important e ce simti tuMey, educatoarele de la tine de la gradi sunt culmea, te-au suparat toata sarcina...daca nu se potolesc vin sa le disciplinez Aaa, si lasa ca il convingi pe dr ala si fara pupat talpi...pai se poate altfel? Dar nu inteleg, nu te opereaza dr care te-a monitorizat?

PEPSI, am citit mesajul tau pe nerasuflate...bine ca nu ai ruptura de menisc! Sper sa-ti iasa supriza pregatita sotului si sa va distrati bine!

LAUMELI, bine ai revenit! Aha, deci nu sunt singura care a chiulit de pe forum in ultima vreme

OANA, ce sa-ti zic de visele astea...eu visez mai mereu ceva in legatura cu un copil, si de bine si de rau, lucreaza subconstientul cred. De exemplu, in ultima luna am tot visat de 3 ori ca eram gravi si faceam eco...Eheee, era ditamai grasanul de 16s!!Off, te cred ca ti-e tare greu sa mai astepti pana faci testul...tin pumnii

Alinushule, stai mai asa, stai asa...ai putintica rabdare!!!! Nu te grabi cu testul!

Mirelusule, imi pare rau ca esti stresata din cauza analizelor, sper sa iasa bine cand le vei repeta

Mav, si pi mini ma doare gatu':(((!!! A mai trecut cu ceai de lamaie. Tu cum te mai simti? Ce mi-au placut pozele de la petrecerea lui Sebi! M-am uitat aseara pe ele si m-au binedispus...aaa, si tu esti f frumoasa, a cam durat pana te-am identificat, da' te-am gasit pana la urma in poze Bineinteles ca scria pe ele, da' eu fiind f aeriana ma tot uitam la poza cu Alba ca Zapada. Dupa aia i-am vazut costumul si m-am prins ca nu esti tuAcum am citit ca te simti mai bine, ma bucur!

Laura Ioana

Liana, ce bine, am intrat la fix, ca altfel nu ieseam la prezenta










"Daca pamantul pe care il cauti nu exista, Dumnezeu il va crea pentru a-ti rasplati indrazneala" - Isabela de Castilla catre Cristofor Columb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marynik spune:

Fetele , ma scuzati ca tot intervin printre voi dar poate ma puteti ajuta si pe mine cu un raspuns , sunt intr o dilema
Azi sunt z 17 din 28 , de 2 zile iau duphaston
Problema este ca de 5 zile am teste de ovulatie pozitive !!
Pana acum nu mi sa mai intamplat niciodata asa ceva , de obicei se pozitivau in z12 si z 13 , apoi incepeau sa se negativeze
De sapt trecuta am inceput sa iau tratament cu dostinex pt prolactina marita , va spun asta ca poate credeti ca are vreo legatura
Voi ce parere aveti , ce poate influenta aceste teste de sunt in continuare pozitive ??



O vesnica aspiranta
Lupta pentru bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

prezent si eu, sunt prin zona, toata ziua am stat cu nasul in calculator facand planificari si asteptand un colet care, ghiciti, nic macar n-a ajuns
Of
Mary, nus ce sa zic cu dostinexul asta, stiu ca are ceva legatura ovulatia cu nivelul prolactinei dar nu cred ca detin informatiile corecte, asa ca , decat sa spun prostii, mai bine tac

Mergi la inceput