Perlutele Teodorei

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

quote:
Originally posted by dolacris

ramyteo e o scumpa fetita ta. m-am amuzat copios ... vb destul de mult... stie destule cuvinte... domnisoara mare...
e prima data cand citesc aici... insa m-a destins... am sa mai citesc...



Multumim mult pentru complimente!
Mai avem un capitol nu stiu daca ai observat daca mai vrei sa mai razi. Te

va ofer cate o de relaxare si cate o


Perlute
O viata traita de pe o zi pe alta
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

A avut o manuta de fulgi de porumb si mi i-a pus aici la mine pe birou si , na i-am luat si eu unul si a zis catre mine "ii bun poacio? ii bun?" Adica ii bun proasto ii bun? nu m-am putut abtine


Ma pune sa ii imbrac bebele sa il dezbrac in continuu si la un moment dat ii zic "pai bine mai Teo da eu asa fac cu tine? Te imbrac si te dezbrac in continuu? si fata se intoarce catre mine si zice hotarata "Da" na ce sa mai zic...

va ofer cate o de relaxare si cate o


Perlute
O viata traita de pe o zi pe alta
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo_mire spune:

da tu ramy nasi iau luat loptopu?

sa te aud mosu ei sa vezi ce nasi iti da

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Mire iarta-ma mei mosii i-au cumparat loptop mei cum am putut gresii

va ofer cate o de relaxare si cate o


Perlute
O viata traita de pe o zi pe alta
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Ramy, Mire, va spun de pe acum La multi ani! pentru 8 Martie, sa fiti fericite si iubite!
Maine nu-s in zona...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

La multi ani!!!!!!!!! Toate femeile din lume sa aveti parte numai de bucurii!!!!!!!!!!!!!!

Ralu si mersi ca te-ai gandit la noi multi

va ofer cate o de relaxare si cate o


Perlute
O viata traita de pe o zi pe alta
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Am iesit afara si vede o caruta cu un cal si imi zice ca sunt doi cai si am zis sa se uite mai bine si sa imi zica cati cai sunt? Si fata imi zice "a unu ce naloada sunt" si eu ii spun "nu esti naroada esti mica si nu sti si fata imi zice "aaaa atunci tu esti naloada" iar mi-a ziso


Ma pun eu si cu moasasa sa cantam si noi ceva si numai dintr-o data auzim muzica la televizor la maxim ,ficamea cand am inceput sa cantam a dat televizorul la maxim

va ofer cate o de relaxare si cate o


Perlute
O viata traita de pe o zi pe alta
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Vaiiii ce imi facu ficamea, mai a vrut sa isi puna scaunelul intr-un patut de papusa si i-am zis ca nu poate sa il puna ca nu incape si fiind incapatanata incerca ea si vede ca nu poate si imi zice "p..a ca e male" si o intreb daca stie ce inseamna si imi zice ca "p..a e male si nu incape in patut" adica scaunelul


A venit cu pomociul ei aici ca sa il pun la bata mea de la pomoci si cand mi-a trantit una in cap de am vazut stele verzi ca doar noah fara intentie l-a scapat in capul meu da zau ca au trecut 10 minute deja si capul ma doare


Am zis ca sa mergem pana la vecina si mi-a zis ca nu merge ca ii e frica de ea ca e baba rea si am intrebato ca de ce e baba rea? si mi-a zis ca i-ar fi zis la nepoatasa ca o dezbraca si ii face injectii, cand a venit vecinamea la noi a zis ca ea nu i-a zis asa ceva , si ficamea imi zice ca acum e baba buna , o alta vecina a venit la "baba ulata" si ia- zis si ei ca "baba asta a fost lea da acu e baba buna"

Cica stau la discutii cu ea si o intreb daca vrea sa o duc la camin si ii spun ca la camin sta pana seara si ea zice ca da , ii zic ca acolo trebuie sa se joace cu copii si ea zice da, ii zic ca acolo trebuie sa doarma de amiaz cu copii si ea zice ca da, apoi ii zic ca nu are voie cu bibu[cu sticla] si ea zice "aaaaa", acum ne-a cazut intelegerea



Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Sa iti traiasca minunea de Teo...este o scumpica..
Nu ma mai satur citind perlele copiilor...


Oana

Un pentru noi...

noi2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

quote:
Originally posted by oanaiacovita

Sa iti traiasca minunea de Teo...este o scumpica..
Nu ma mai satur citind perlele copiilor...


Oana

Un pentru noi...

noi2




Mersi



Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput