FIV in Ungaria 32

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Cris, deci sa inteleg ca se amana intalnirea.
Liana bineinteles ca daca vii in Constanta mi-ar placea sa te intalnesc.
Acest lucru este valabil pentru toate fetele care vor sa vina la mare, la vara sau mai devreme!

Danette din pacate dr. de la Szeged sunt prea ocupati cu inseminari si FIV-uri ca sa mai aiba timp si de alte investigatii. Daca vrei scrie-i totusi dr un mail sa vezi ce zice.

Ioana
animalutele mele iubite

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

quote:
Originally posted by ioana_p76

Cris, deci sa inteleg ca se amana intalnirea.
Liana bineinteles ca daca vii in Constanta mi-ar placea sa te intalnesc.
Acest lucru este valabil pentru toate fetele care vor sa vina la mare, la vara sau mai devreme!

Danette din pacate dr. de la Szeged sunt prea ocupati cu inseminari si FIV-uri ca sa mai aiba timp si de alte investigatii. Daca vrei scrie-i totusi dr un mail sa vezi ce zice.


Nu iubita cum sa amanam? Nu te-am gasit pe mess aseara sa te intreb cand. E si Cornelia mai libera, sper ca si tu si trebuie profitat de moment ca pe urma ma ocup eu. Da un buzz cand esti pe mess sa stabilim ..... Abia astept sa va vad!

la toate fetele care vad ca someaza!
Aloooooooooooooooooooo??????????????????????


"Cel mai sigur semn ca cineva nu este important este silinta cu care isi da importanta."
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dannette spune:

Eu am doua inseminari nereusite (una cu Diana Cocei si una cu Bogdan Marinescu). Probabil pasul urmator va fi FIV. Oricum, aici in Romania nu mai pot intreba nici un medic ce sa fac in continuare pentru ca nici unul nu are timp sa te asculte si m-am saturat sa alerg dupa ei, sa nu primesc raspunsuri si sa fac ce aud si eu de la diverse fete care au aceeasi problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elmasi spune:

buna fetele

am revenit si eu. am fost atata de ocupata cu serviciu si mai sunt si in sesiune-stresiune si am de invatat de nu-mi vad capu mai ales ca e ultimul am......

le salut si eu pe fetele noi venite si FELICITARIIIIIII COSMINEI

Miha3 ce faci, cum te simti? cand dai vestea buna? noi pentru tine

Miha2004 nici pe tine nu te-am uitat. si tu esti prezenta in noastre

Liana iubita gata m-am linistit. mi-am impus sa nu mai fiu stresata
azi mi-a venit si mie rushii (CM) si maine dimineata ma duc sa-mi fac analizele...uraaaaaaa
simt ca se apropie si la mine ziua cea mare.....
dar am o intrebare: anul trecut in august am facut laparo oare mai sunt valabile analizele de atunci, cele facute pentru anestezie sau mai bine le fac maine pe toate? voi ce ziceti?

Mika pupici multi, multi pentru tine si Alexia

Atelocin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Elmasi uraaaaaaaaaaaabine ca venira..maine sa le faci pe toate..si pt anestezie ca nu's valabile..puppp



Putin cu putin se aduna marea...



Nimic nu e asa de tare ca trecutul. Pe acela nimeni si nimic nu-l poate schimba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

quote:
Originally posted by dannette

Eu am doua inseminari nereusite (una cu Diana Cocei si una cu Bogdan Marinescu). Probabil pasul urmator va fi FIV. Oricum, aici in Romania nu mai pot intreba nici un medic ce sa fac in continuare pentru ca nici unul nu are timp sa te asculte si m-am saturat sa alerg dupa ei, sa nu primesc raspunsuri si sa fac ce aud si eu de la diverse fete care au aceeasi problema.

dannette


dannette si eu la fel am facut. Efectiv am urmat sfaturile si exemplele unor fete minunate de aici carora le voi multumi mereu pentru ca m-au ajutat sa iau decizia corecta pentru mine. Eu zic sa-i scri un mail doctorului.


"Cel mai sigur semn ca cineva nu este important este silinta cu care isi da importanta."
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

CRISIS o sa-ti dau o cand vin la Constanta, numai ca mai ai ceva de asteptat, ca si eu mai am pana sa primesc un raspuns.
LIANA daca nu te superi sa schimbi butoiul pe o sticla de Sherry Dan's, ca eu numai asa ceva beau.Daca nu te superi din butoiul de bere le servesc pe CORNELIA si pe CRISIS si bineinteles pe cine mai vrea.
LENY Haide scrie ceva. O sa vezi ca totul o sa fie OK, asculta de nasa.
Cate un pentru toate fetele.


Ade cea mai fericita si DARIUS, CAIUS si RARES

AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Crisis deci ne vedem si noi
andicu, Tia .. mersi frumos, chiar am nevoie de sfaturi
andradap ai inceput?
adela ce-ti fac feciorii?
danette bun venit si sa treci repede pe lista de

Noi suntem bine, eu am inceput sa ies zilnic in oras, macar o ora, doua... ca sa nu ma urc pe pereti Tustele sunt vesele...Ana da semne de crestere a dintisorilor... saliveaza, pumnul dus in gurita tot timpul, nu vrea didi si nici laptele cald ci cat mai rece! dar nu e maraita si nici febra nu face...

va pup pe toate



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Leny sa nu fi trista iubita. Este calea spre reusita! Ai incredere si sa vezi.
Pussi pe tine imi doresc sa te cunosc de foarte mult timp, iar pe printese din ziua in care s-au nascut. Deci la inceput de martie sigur ne vom cunoaste. Sper ca dintii la printese sa le iasa precum finutului meu: fara febra, fara marait, doar ca vroia sa aibe in permanenta ceva in gurita!
Adela cat voi sta eu pe acolo prin zona sigur iti gasesti tu vre-o treaba pe la Timisoara si ne vedem mai devreme . mamica si cavalerii!
Elmasi Multa Bafta! Sper sa-ti iasa perfecte analizele!
Andicu pe unde somezi?
Borzasimo iar nu ai chef? Eu te oricum.




"Cel mai sigur semn ca cineva nu este important este silinta cu care isi da importanta."
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput