Dumnezeu ne-a trimis un ingeras!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

Felicitari mami Alina! Bine ai venit Stefania! Sa cresti mare si frumoasa si sanatoasa!

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Felicitari, Alina! Foarte frumoasa povestea voastra de dragoste si foarte frumoasa continuare a povestii de dragoste: nasterea printesei voastre! Sa fiti mereu la fel de fericiti ca acum!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Poze Laura
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Felicitari Alina pt bebe Stefania! Sa fiti fericiti!
Cand spui ca acum, ca parinti, va iubiti si mai mult parca descrii si ce simtim noi. Sotul meu isi facea grji sa nu treaca in plan secund si desi ii explic, sper sa priceapa ca prin el si datorita lui il am eu pe Benji si tocmai de aia il iubesc si mai mult pe el!

Ceska, mamica de Benji
mic si scump - 3 saptamani

http://community.webshots.com/user/ceska7777
Aici incepe "lumea lui Benji"

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113744
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

Multumesc mult pentru aprecieri..ma bucur ca am avut ocaziua sa va povestesc cum a fost nasterea si cum este viata noastra...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

alina... Cata pace si serenitate se citeste in ce ai scris... Eu am vazut nasterea ca pe un chin, un zbucium, am scris cu ura si am subliniat partile negative... Tu nici nu ai pomenit de durere... Bravo, mamico! Felicitari!



www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem maaari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

cu toate ca stiam povestea nu m-am abtinut si am citit-o cu lacrimi in ochi si scrisa de tine.
sa va traiasca printesa si sa va aduca numai bucurii



Mari de Daria Maria

odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Mi-am dat seama ca eu nu am citit povestea nasterii Stefaniei, pentru ca eram in perioada de inactivitate pe forum, ca urmare a faptului ca nascusem si eu. La 4 zile dupa tine. Povestea este emotionanta si sensibila, cum am senzatia ca esti tu. Nu, de fapt, delicata e cuvantul potrivit. Dragostea pe care v-o purtati, tu sotului tau, invers, si voi doi Stefaniei este ceea ce aveti mai de pret pe lumea asta.

Sa fiti sanatosi ca sa puteti iubi in continuare!

Sa va traiasca micuta frumoasa cu ochii ca 2 margelute!

Creata 1 cu Creata 2
www.ringo.com/photos/album/photos.html?albumId=42971450" target="_blank">Poze Mariuca
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput