NASTEREA LUI BITZI, IUBITA NOASTRA EVA MARIA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



michelle, chowpersa va multumesc mult de tot!!! michele, sarcina usoara!!

chowpersa .. eu am citit mai mult povestea voastra .. am plans, sa stii! va doresc sa fiti sanatosi si fericiti!!


Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

CLOPOTEI SI ZUZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

ce frumos ai povestit. sa-ti spun ca m-a impresionat povestea voastra este un cliseu, dar tu stii ca asa este, nu se poate sa nu o citesti cu lacrimi in ochi. sa cresti mare Eva si la fel de frumoasa precum mamica ta.



Mari de Daria Maria(29.01.2008)

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

botez Daria
POZE DARIA
Povestea nasterii
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



La multi ani, iubita lui mami! LA MULTI ANI, EVA! Astazi implinesti un anisor, un anisor in care ne-ai umplut sufletele de fericire, bucurie si iubire! Ne-ai adus lumina in casa si ne inveselesti in fiecare zi.

La multi ani, Eva! Sa fii sanatoasa iubita lui mami, sa ai noroc in viata, sa fii cuminte, desteapta si frumoasa! Sa stii mereu sa alegi binele si sa te feresti de rautati! Iti doresc tot binele din lume si sa nu uiti ca mami va fi mereu aici, langa tine! Te iubesc enorm, bitzi scumpa mea!


Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emabucuresti spune:

La multi ani fericiti Evita, sa fii sanatoasa, norocoasa si fericita alaturi de parintii tai si de toti cei dragi!

Yuppy, ce fata mare are mama! Si frumoasa si isteata foc!

Elle a fost foarte touching sa citesc povestea nasterii fetei tale, poate si pt ca sunt iar insarcinata, cert e ca m-a emotionat si nu mi de intampla asta usor!

Pup fetele dragi si iubite!

Ema cu bebe Milan(07.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui emabucuresti

La multi ani fericiti Evita, sa fii sanatoasa, norocoasa si fericita alaturi de parintii tai si de toti cei dragi!

Yuppy, ce fata mare are mama! Si frumoasa si isteata foc!

Elle a fost foarte touching sa citesc povestea nasterii fetei tale, poate si pt ca sunt iar insarcinata, cert e ca m-a emotionat si nu mi de intampla asta usor!

Pup fetele dragi si iubite!

Ema cu bebe Milan(07.02.2008)



pupici la burtici si baietelului frumos, milan!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput