Durerea unei pierderi de sarcina (58)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

irene, multumesc, chiar te-am simtit aproape!

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

michelle am fost cu seb la dr. iar are gatul rosu si umflat... stranuta, tuseste si nu vrea ma manance... asta e... parca nu se mai termina problemele.... da' o sa trecem noi si peste asta....
nu vrei sa ne arati rochita? eu sunt foarte curioasa!

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Of fetelor cat as da sa nu se fi intamplat ceea ce s.a intamplat sa nu fi cunoscut nicioadata acesta durere apasatoare nici eu si nici o fata din lumea asta...Ma gandesc ca totusi suntem puternice,ca ne dam sau nu seama dar simplu fapt ca inca suntem aici si traim cat de cat normal dupa ceea ce s.a intamplat este o dovada ca suntem puternice nu?

Sufletel scump te asteptam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Mav -imi pare rau,incearca sa ii dai laptic cald cu miere sau lapte caramelizat,sper sa se faca bine.rochita v-o arat dupa ce ma imbrac pe 2 febraurie...desi parca nu stiu am o retinere sa ma duc la ball,de cand am pierdut.o pe fetita nu am mai fost sa dansez printre atatia oameni...am trait ca intr-un doliu pana acum mi.a fost frica sa merg sa simt din nou ca traiesc..

Sufletel scump te asteptam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Michelle, ma bucur ca o sa mergi la bal si o sa mai evadezi putin din monotonia asta...Distractie placuta si sa ne pui poze sa te vedem cat vei fi de frumoasa!

Ninia
http://dw.daisypath.com/sj4jp2.png
http://tt.lilypie.com/k8fVp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

mav - adineauri l-am sunat pe dr. mi-a zis sa iau in continuare utrogestan...pana luni cand are timp sa ma vada...si pana cand poate se intampla ceva.
V-am zis ca e un tip super pozitiv ( de data asta extrem de pozitiv)....si mi-a zis ca poate am ovulat tarziu...si de aia mi-a iesit BHGC-ul mic....ca sa nu imi pierd speranta...pana nu vad rosu in fata ochilor. O iau razna!

Miha



http://tt.lilypie.com/1mgEp2.png
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

mav- offff ...ai grija de Sebi...merge la gradi, nu? cred ca asta este partea negativa a gradinitei...
nu-l fortza sa manince, doar da-i chestii de baut sa nu se deshidrateze.

michelle - hai ca o sa fie bine la bal, o sa te distrezi. De abia astept sa vad poze.

MIha

http://tt.lilypie.com/1mgEp2.png
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

quote:
Originally posted by miha74

mav - adineauri l-am sunat pe dr. mi-a zis sa iau in continuare utrogestan...pana luni cand are timp sa ma vada...si pana cand poate se intampla ceva.
V-am zis ca e un tip super pozitiv ( de data asta extrem de pozitiv)....si mi-a zis ca poate am ovulat tarziu...si de aia mi-a iesit BHGC-ul mic....ca sa nu imi pierd speranta...pana nu vad rosu in fata ochilor. O iau razna!

Miha



http://tt.lilypie.com/1mgEp2.png
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)






miha, stiu ca ti-e greu, dar chiar asta am vrut sa-ti spun si eu, sa nu-ti pierzi speranta!!!!!!!!!!!! ai grija de tine zilele astea, protejeaza-te! ...si daca nu poti sa te gandesti la altceva, roaga-te la DD sa te intareasca!!!!!


michelle, ooofff, eu asa ma bucuram pt tine, ca vei merge la bal si erai asa insufletita... te rog sa nu dai inapoi! tu sa dansezi si sa te simti extraordinar si pt tine si pt noi (eu cel putin, parca-s o baba acra in ultima vreme poate mi-ar trebui si mie un bal), da!?


Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

idaira, michelle, merci c-ati intrebat de mine fetelor, sint cit se poate de bine, avind in vedere ca am cazut pe scari in casa!imi zicea o prietena ca eu imi pierd echilibrul de la oboseala, ca ma tot trezesc de 2-3 ori pe noapte la david, si in noaptea dinainte cazaturii ma sculasem tot la 1 ora, ii dau dintii, apoi a fost si dominic bolnav....deci totala, sint plina de vinatai! asa ca ma voi odihni si ruga sa fie bine, ca m-am saturat de ghinioane! in rest sintem bine, copii sint bine acuma, sotul a inceput azi noul job, sa vad impresii. pregatim actele sa vina soacra, la noi e tare frig, am fost simbata la ski, a skiat prima data dominic, la inceput nu i-a placut apoi da!

laura, am vazut pozele cu printesa, e cu ochii albastrii ca in visul de care-ti vorbeam. frumoasa foc, sa va traiasca

tot caut din urma sa citesc deci voi mai raspunde cind apuc sa citesc, caut pozele cu ingrid.

cristina, ma gindesc la tine

liana, cum esti, da-mi de veste

idaira, sa se prinda aia ma tot rog, ma gindesc des la tine

miha, imi pare tare rau

mirelush, ma uitam 10s, oau ce frumos

lacri, bafta sa iasa din prima

va pup tare pe toate mai intru dupa ce apuc sa mai citesc

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

revin ca am mai citit din urma,

mav, cum sa ma supar draga pe tine, stai linistita, imi pare tare rau ca nu esti prea bine, of,

andreea, mi-a fost dor de tine

si eu am mers la film cu dominic cind eram gravida cu el, aveam 6 luni, la lord of the rings, si asa s-a mai zbatut bietul de el, ca am hotarit sa nu mai merg la filme

nu am gasit pozele cu ingrid, cine imi spune si mie la ce pagina?

lau, merci de capitol nou,

va pup tare

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput