Vara 2008 in Turcia

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

quote:
Originally posted by alecxa

Buna
In Belek a fost cineva? Daca da, puteti sa-mi spuneti cu ce agentie?
M-am uitat pe site-uri, dar n-am gasit mare lucru. Ramine doar sa merg in oras la agentii.
Multumesc




Cred ca multi dintre noi au fost in Belek. Ce sa spun, depinde de hotelul la care mergi, pentru ca toate activitatile se desfasoara in complex, nu prea ai ce face in Belek, doar daca vrei sa arunci o privire prin "bazar",sau ai nevoie de vreo farmacie, etc.

Ce imi place mie in ceea ce priveste hotelurile din Belek, este faptul ca dispun de vegetatie.
Ca si agentii, din ce cautari am facut eu anul trecut, Alibaba a iesit ca ar avea cele mai bune tarife, cel putin la hotelurile care ne-au interesat pe noi. Si eu am agentie si am cumparat pachetul de la ei, atat pachetul pentru familia mea, cat si pachetul pentru ceilalti turisti pe care i-am avut.

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

Multumesc de raspunsuri!
Se pare ca sunt foarte putine review-uri din Kemer...
Aveti idee la ce agentii au mai mai aparut tarifele? In afara de teztour...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

In Belek am fost cu Vacanta si Rezeda, fratele meu a fost cu Peter, niste prieteni cu Alibaba. Toate au fost ok. Vezi ca vine targul de turism si ai toate agentiile adunate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabryela63 spune:

quote:
Originally posted by alecxa

Buna
In Belek a fost cineva? Daca da, puteti sa-mi spuneti cu ce agentie?
M-am uitat pe site-uri, dar n-am gasit mare lucru. Ramine doar sa merg in oras la agentii.
Multumesc



cauta pe www.jeka.ro...ai acolo posibilitatea sa cauti in funtie de perioada in care vrei sa te duci si la ce hotel vrei sa mergi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

CornelB, merci mult de info..... daca ar fi dupa mine as merge in Kas, Kalkan sau alt satuc de pescari... dar astept sa mai creasca nazdravanul
Roxanaz, vazand pozele, mi-am adus aminte ca si anul trecut te-am intrebat..... dar memoria mea nu si-a revenit dupa nastere... ; din pacate cred ca tot in zona Belek ajungem, pentru ca depind si de alegerea prietenei mele..... merci mult de info.... in Fethiye am fost dar imi doresc tare mult sa ajung in OludenizYagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

La Delfin in Lara a fost cineva?Noi aici vrem sa mergem si mi-ar place sa puna cineva niste impresii.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecxa spune:

Multumesc pt raspunsuri. Azi am fost o fuga si in oras la citeva agentii, dar unele inca nu au tarifele, altele mi-au dat oferte, dar nu au hotelul care ma intereseaza pe mine (Arcadia). O sa incerc la Alibaba.
Numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-oana spune:

am primit de la o agentie preturi pt antalya 2008, nu stiu dk sunt mari sau mici.
delphin palace deluxe collection (cel din lara/kundu) unde am vrut sa ma duc anul trecut, are 276 eur/cam/zi pt 2 adulti + 2 copii si 220 eur/cam/zi pt 2 adulti.

pt early booking se fac reduceri, nu stiu cat, dar nu cred ca mai mult de 10%.

pt 10 zile - aprox 5000 euro, fara avion, transferuri, vize, asigurari.

cum e? voi aveti alte preturi? (mai bune, bineinteles :) )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

quote:
Originally posted by ana-oana

am primit de la o agentie preturi pt antalya 2008, nu stiu dk sunt mari sau mici.
delphin palace deluxe collection (cel din lara/kundu) unde am vrut sa ma duc anul trecut, are 276 eur/cam/zi pt 2 adulti + 2 copii si 220 eur/cam/zi pt 2 adulti.

pt early booking se fac reduceri, nu stiu cat, dar nu cred ca mai mult de 10%.

pt 10 zile - aprox 5000 euro, fara avion, transferuri, vize, asigurari.

cum e? voi aveti alte preturi? (mai bune, bineinteles :) )




Oana
Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Nicolae IORGA




Nu cred ca ai calculat bine. 5000 e enorm. Vezi ca ai scris pretul pe camera, nu pe persoana, avionul te mai costa 1000-1200 de euro cu tot cu taxe daca ambii copii sunt peste 2 ani.Un 3500 in cel mai rau caz.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

quote:
Originally posted by dulcetica

La Delfin in Lara a fost cineva?Noi aici vrem sa mergem si mi-ar place sa puna cineva niste impresii.


dulcetica



am fost noi anul trecut; uite aici impresiile:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=104790&whichpage=23

daca te mai pot ajuta cu ceva...

Mergi la inceput