Vara 2008 in Turcia

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Sunt fete care au fost in Kemer, dar probabil n-au vazut subiectul inca. Intra si tu si cauta in postarile de anul trecut.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabryela63 spune:

[quote]Originally posted by Adema

Chiar nimeni nu a stat in Kemer? Nici o recomandare??

"Don't judge a man until you have walked two moons in his moccasins"
[/
http://supereva.ro/index.php?taraid=1®id=1&orasid=10&nrstele=

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninutza13 spune:

Mersi NOKI_LARA pentru raspuns...am citit undeva ca sunt si arici de mare pe acolo,tu ai vazut cand ai fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

In Kemer nu am fost din cauza ca nu au plaja cu nisip. Am "nimerit" acum cativa ani, cand nu stiam mare lucru despre turismul in Turcia, in Beldibi, in aceeasi zona cu Kemer-ul, in Champion Holiday Village. Clubul ok, eram pt prima data intr-un all inclusive si mi s-a parut nemaipomenit. Ceea ce intr-adevar este nemaipomenit este padurea de pini in care e construit clubul - verdeata si racoare. Plaja parea in poze cu nisip, in realitate nu puteai merge fara papuci.

In afara de plaja cu pietricele, alt dezavantaj al zonei este faptul ca exista un munte care face ca dupamiaza sa nu mai fie soare de pe la 17.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

NINUTZA, io cand am fost, acum 6 ani, nu erau arici prin zona. Amu..nu stiu ce sa mai zic...numai daca nu au colonizat plaja intre timp.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Intru si eu pe fuga.... sa intreb despre Fethiye/Oludeniz.
A fost cineva? Recomandari? Ma intereseaza sa fie gen family hotel avand in vedere ca voi calatori cu micutzul meu care va avea in septembrie vreun an si 7 luni.
Asta daca nu merg pe zona Antalya-Belek...
Merci frumos

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

din cate imi amintesc, Roxanaz a fost anul trecut la Fethiye; pana apare ea p-aci cu detalii, incearca sa citesti din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CornelB spune:

quote:
Originally posted by Yagmur

Intru si eu pe fuga.... sa intreb despre Fethiye/Oludeniz.
A fost cineva? Recomandari? Ma intereseaza sa fie gen family hotel avand in vedere ca voi calatori cu micutzul meu care va avea in septembrie vreun an si 7 luni.
Asta daca nu merg pe zona Antalya-Belek...
Merci frumos



Dupa parerea mea, Fetyhie/Oludeniz NU e o zona potrivita pentru familisti cu copii mici. All Inclusive-ul nu este nici pe departe cel din Antalya, iar timpii de transfer pot fi destul de mari.
Este o zona foarte frumoasa, intr-adevar, poate cea mai frumoasa din Turcia, dar asta TOCMAI pentru ca nu este atat de amenajata si comerciala precum celelalte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

quote:
Originally posted by Yagmur

Intru si eu pe fuga.... sa intreb despre Fethiye/Oludeniz.
A fost cineva? Recomandari? Ma intereseaza sa fie gen family hotel avand in vedere ca voi calatori cu micutzul meu care va avea in septembrie vreun an si 7 luni.
Asta daca nu merg pe zona Antalya-Belek...


aici este postul meu despre Oludeniz de anul trecut: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=104790&whichpage=20, pe urmatoarea pagina sunt si poze.
era plin de copii mici la hotel si nu numai - incepand cu 1 an. timpul de transfer este o ora si ceva, daca alegi Fethyie in loc de Oludeniz este mai mic. avionul face cu 30 de minute mai putin decat pana in Antalia.
All inclusive-ul este identic cu cel din Antalya & Co - nu vad de ce ar exista diferente.
daca mai ai nevoie de ceva detalii te rog sa ma intrebi.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecxa spune:

Buna
In Belek a fost cineva? Daca da, puteti sa-mi spuneti cu ce agentie?
M-am uitat pe site-uri, dar n-am gasit mare lucru. Ramine doar sa merg in oras la agentii.
Multumesc

Mergi la inceput